• Krizy
    38.2k
    Uložite u 3 pojačanja i 3 prinove da pojačamo koeficijent u EL ili KL.
    Moramo stvoriti novu bazu bitnih igrača koji će nositi klub u sljedeće 3 sezone.
  • San Lorenzo
    12.2k
    Nek ulože u novi statut i daju članovima moć da ih nagrade za ovakav 'rad' na izborima.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Bojim se da je voda dosla do grla i da bi moglo biti kasno, trebalo je ovo pametnije odigrati na valu promjena i svega... pokazati se....na vrijeme sve pripremiti....
  • Bosskovitz
    8.2k


    Ovog se i dalje najvise bojim oko izbora. Koga bi ‘nagradio’ za ovo danas, s obzirom da ces ba izborima birati clanove skupstine?
  • Captain America
    14.7k
    s obzirom da ces ba izborima birati clanove skupstine?Bosskovitz

    Potpuno nove ljude, neke koji nisu okaljani sudskim procesima i surađivanjem s takvim ljudima. Ne želim vjerovat da su ona kriminalčina iz Lane i onaj iz turističke agencije jedini poduzetnici koji žele pomoći Dinamu.
  • austrijanac
    2.8k
    Sve to divno i krasno zvuči, ali...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Mi se sprdamo s Medom, mislim lik je klaun, ali je on pisao o tome da se Barišić i Zorić sastaju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    BSN

    i dalje lupamo, u utorak Jakir daje izjavu za medije, i veli da Livakovic brani protiv Sparte. Dan prije tekme Livakovica nema na treningu i leti za otomansko carstvo.

    znači komunikacija prema treneru nema

    ista stvar kada je Simic dao podrsku BIscanu, dva dana kasnije ovaj leti naglavačke iz kluba.

    imam samo jednu stvar za reći. Mamu vam jebem, borba se nastavlja do posljednjeg čovjeka. pa makar sve iz početka išli graditi
  • Krizy
    38.2k
    Jakirović je rekao "prema trenutnom stanju Livaković brani".
    Iz toga se dalo iščitati da se pregovara o transferu.
    A možda nije želio ništa odati suparničkoj momčadi.
  • dumitrumitu
    849
    Transfer je bio dogovoren ali je Livaković tražio da ostane na utakmici sa Spartom. Turci su to odbili.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Od sada na dalje ne tražim opravdanja za upravu i ne gledam kroz ružičaste naočale.

    Četnik u dvosmislenim porukama na FB odaje da je i dalje bitan i da se tu negdje mota. Dario se trudi koliko ide ali ga ovi miniraju. Za sve dobro što se napravi je naravno tu Perasica zaslužna.

    o transfer politici ovaj rok nema potrebe pričati.

    BSN
  • Papastrumf
    10.4k
    Četnik u dvosmislenim porukama na FB odaje da je i dalje bitan i da se tu negdje mota.Gražvydas Mikulėnas

    Jer on je covjek kojem se mora vjerovati!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    uopće mu se ne mora vjerovati, dovoljno da zaspina javnost i medije

    meni je pun kurac svađanja i prepiranja sa frendovima koji prate medije i spinove

    ja se dam kladiti da neće doći niti jedan toliko željeni kapitalac kojeg svi najavljuju
  • Mali dioničar
    14.9k
    Ok, nek se već shvati ovdje rečeno od najinformiranijih ljudi.

    Jakirovićev dolazak u Dinamo nema nikakve veze s Mamićem nego ga je dogovorio Šimić.

    Vezano za rad Uprave naravno da se slažem da je trenutna situacija neodrživa i nakaradna.

    To da je jedan član Uprave postavljen od Lana grupe je po meni skandalozno i svaki put na tu temu velim isto. Sponzori nemaju što raditi u Upravi kluba ni ostalim tijelima upravljanja.

    Svi ste tu listom protiv preoblikovanja/privatizacije, a kroz ovakve ustupke sponzorima Dinamo de facto i jest privatiziran. Neki klošar plati 100, 200, 500 TISUĆA eura i još dobije reklamu za to i mjesto u upravljanju klubom…Halooooo…?!

    Uprava je diskutabilna, ali nije diskutabilan Dario Šimić nego ostali članovi Uprave.

    Ako itko od Darijovih čita, za njega imam jedan upit/savjet. Preko puta Maksimirske trener Ravnica je Domagoj Kosić. Toliko sam lijepih riječi čuo njemu kao stručnjaku, bio je pomoćnik Jovićeviću, ima neizbrisiv Dinamov DNK i bio je kapetan Dariu cijelo djetinjstvo i uvjerljivo najbolji igrač te generacije. Zašto za njega nema mjesta u Dinamu?
  • Patak
    2.4k
    U biti ne znamo kako ta uprava djeluje, tko s kim priča, tko dogovara transfere, tko ima utjecaj, tko nema, niti bilo što drugo. Jedino mjerilo te uprave o kojoj možemo pričati su odlasci/dolasci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.