• masacusec
    3.1k
    Taj poldrugač ima mozak veličine ovčjeg govna.
    A gospon Zug, zaista ne znam kak on može pomoći klubu.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    A gospon Zug, zaista ne znam kak on može pomoći klubu.masacusec

    Ne vidim zašto ne. Ne volim ga iz drugih razloga, ali skautska služba do sada nije bila na toliko lošoj razini da se njemu tu nemože naći posao
  • Ludovic IX
    5.5k
    Se šališ????
  • Jaro
    5.6k
    ako pod skautingim smatras preporuku igraca koji igraju iskljucivo za protivnike s kojoma igras fakat nije lose.
    Vecina igraca je dosla preko managera s kojima si je neko dobar a ne da je skaut sluzba nekog iscupala.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ne


    Ne tvrdim da Vlak treba ostati šef skauta, ali da za njega ima mjesta kao skauta, ne vidim zašto ne. Mislim da skautska služba nije toliko loša koliko mi pričamo, na kraju krajeva, nebi sportska politika bila toliko uspješna da je ona u takvom stanju
  • xavier
    11.1k
    Ne tvrdim da Vlak treba ostati šef skauta, ali da za njega ima mjesta kao skauta, ne vidim zašto ne. Mislim da skautska služba nije toliko loša koliko mi pričamo, na kraju krajeva, nebi sportska politika bila toliko uspješna da je ona u takvom stanjuImamo Dinamo

    Bez da uopće ulazimo u priču koliko je kvalitetan, mi već sezonama kupujemo igrače iz HNL-a koje svi gledamo, novine pišu o njima i nisu baš nepoznanica, dapače. Skautska služba bi ipak prvenstveno trebala nalaziti igrače protiv kojih ne igramo 4-5 puta u sezoni.

    I ono važnije, sam je izabrao kako će odigrati svoje karte na skupštini i koga će podržati. Ne znam baš da bi ga puno klubova ostavilo na toj poziciji da je ne znam kako uspješan.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Marijan Vlak je pijavica...nijedan igrač koj2g je on doveo, nije ostavio traga.
  • Captain America
    14k
    Koji je zadnji igrač koji je bio pojačanje, a da nije Hrvat, stranac iz domaće lige ili igrač našeg protivnika u Europi? Ras. Svi znamo ko je našao Rasa. Vlak parazitira već godinama u klubu bez ikakvih rezultata. U bilo kojoj ozbiljnoj firmi, dobio bi nogom u guzicu kad ikad.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Vlakov maksimum je bio otić do Kopera i vratit se nazad bez ičega, zapravo mi je teško za povjerovati da postoji netko tko misli da je on u klubu zbog bilo čega osim za dizanje ruke, kakav skauting za Boga miloga.
  • Armagedon13
    958
    Po meni Vlak treba dobit pedalu.Koliko se sjećam rečeno je da je Vlak najzaslužniji za dolazak Oršića,pa da je samo to odradio kao skaut dosta je
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Osobno nisam toliko informiran tko je dovodio koje igrače iz inozemstva pa ću na tu temu prestat komentirat

    I ono važnije, sam je izabrao kako će odigrati svoje karte na skupštini i koga će podržati. Ne znam baš da bi ga puno klubova ostavilo na toj poziciji da je ne znam kako uspješan.xavier

    Slažem se s ovim, ali bojim se da će nova ekipa htjet ispast "korektna", da nebi novinari počeli s pričama o čistkama svih koji njima ne odgovaraju
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    "Poldi" hahahha

    Koga je on skautirao?

    Samo nek idu i on i Vlak i Rukavina. A ima tu jos dizaca ruku kojih bi se valjalo rijesiti.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Poldi.

    Taj prevarant ima nadimak i to jebeni Poldi. :vomit:

    Teraj to van.
  • Oluja
    3.7k
    Svakako bi mu nadimak trebao biti Podli
  • Captain America
    14k
    Koliko se sjećam rečeno je da je Vlak najzaslužniji za dolazak OršićaArmagedon13

    Ne može bit dalje od istine. Bjegunac stariji je podijelio cijelu priču o dolasku Oršića. Mlađi bjegunac je imao utakmicu dok je bio trener Al-nečeg u Saudijskoj Arabiji s Oršićevom korejskom ekipom u azijskoj Ligi prvaka i primijetio ga je za vrijeme pripreme utakmice. Planirao ga je dovest u Al-nešto, al kad je čupavi čuo o kakvoj igračini se radi, krenuo je u realizaciju posla da dođe kod nas

    Vlak nije u stanju otić skautirat igrača na područje ex-yu, a sigurno je pratio azijsku Ligu prvaka i tražio pojačanje za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.