• Zagi
    7.7k
    Zanimljiv tekst u sportskima:
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/pa-ja-vam-uopce-nisam-taj-covjek-iz-dinama-a-navijaci-su-mi-dosli-ispred-kuce-traze-da-odem-iz-kluba-15292972

    Stavili krivu sliku vozača od našmrkanog pa sad nedužan čovijek ima probleme.

    No, ovaj dio teksta je posebno zanimljiv:
    Ova, vjerujem nenamjerna pogreška prouzročila mi je brojne neugodnosti. Od problema s državnim institucijama pa do anonimnih telefonskih prijetnji, poruka i mejlova, preko uvreda na društvenim mrežama.

    Pitanje što to konkretno znači ali čini se da kopaju po bandi...
  • Jaro
    7.4k
    al da faking sofer (nista proziv zanimanja, i ja sam nekad dostavu vozio) ima pravo glasa...
  • Nino Bule
    13.8k


    Meni je ovo najzanimljiviji dio, ne znam bi li ovo okarakterizirao kao komediju ili tragediju

    "Taj Robert Palić doista je bio je među klupskim zaposlenicima koji su na Skupštini digli ruku za smjenu Krešimira Antolića. Kasnije je - u razgovoru s predsjednikom Dinama Mirkom Barišićem - obrazložio da je to napravio zato što je Antolić u vrijeme dok je još radio u policiji uhapsio njegovog sina. Što je doista istina. Antolić ga je tada uhapsio zbog određenih “problema” oko droge..."
  • Zagi
    7.7k
    Tak je nebitno čime se 90% njih bavi. Skupština je ustrojena da se provodi jednoumlje.
    Evo ova dva nova (Mario Pašalić i Hrvoje Knez) ustoličena na zadnjoj skupštini odmah iskoristili svoj glas za glasanje o izvanrednoj skupštini.
    Naravno da nije bilo upitno u kojem smjeru ide glas...

    Po Jutarnjem:
    H.K. je kum našmrkanom
    M.P. zaposlen u klubu, od bijega više puta kao kurir išao u Međugorje

    I tak, okružiš se sa dovoljnom količinom tih ovisnih, a time i lojalnih i po statutu ti nitko ništa legalno ne može.
  • Jaro
    7.4k
    pa to mi je jasno, nije mi jasno kad ekipa veli da nemre ulica vodit klub, kaj ove ne pogleda - oni nisu ni ulica...
  • Zagi
    7.7k
    Manipulacija ovcama. Pogle komentare po portalima, nije da ne prolazi.
    A jebiga, našmrkani je definicija uličara. Makar, uličar kad pokupi dovoljno love postaje uglađeni gospodin.
  • Infinity
    16.4k
    Ne bih da osudjujem nekoga zbog izgleda, al ne znam jel gospodin ikad vidio necijeg sluzbenog sofera i kako taj sluzbeni sofer izgleda, tj. kako bi on sam trebao da izgleda. Ima beskucnika koji bolje izgledaju. Ajde, lako mi za Milanica. Sta mislite da je ovaj otisao po Magatha? Ne treba ni doci do raspalog stadiona da bi se odlucio za bijeg.

    Kupite covjeku odijelo ili barem kosulju i farmerice. Odvedite ga u kozmeticki salon i naucite ga kako treba da izgleda kad je sluzbeno u klubu. Jbt, koja sramota. Ako su vec preko veze uzeli tipa onda su ga barem mogli dovesti u red.
  • superSantos
    2.8k
    Tak je nebitno čime se 90% njih bavi.Zagi

    Pa i nije nebitno.

    Ako je nebitno cime se ko bavi, onda ti napisi po kojem je to kriteriju itko usao u tu skupstinu? I kako ce netko za koji mjesec recimo postat član skupštine?
  • Zagi
    7.7k
    Čini se da je trenutno jedini kriterij lojalnost našmrkanom.
    Ova dva zadnja imena su putokaz kako će večina novih imena dolaziti.

    Ne kužim na kaj ciljaš.
    Jel bitno tko su skupštinari i čime se bave u Dinamu kakvog mi želimo? Naravno, to je krucijalno.
    Jel bitno ekipi koja sada drma klubom? Nimalo, bitno je samo da dignu ruke kada im se kaže.
  • Armagedon13
    959
    Varaždin ide u preoblikovanje,znači Loksa,Gorica i mi ostajemo udruga
  • Mr Anderson
    8.2k
    Danas sam sjedio na kavi s likom s kojim se povremeno čujem. On je dugo u Dinamu i relativno je poznat u javnosti. Nije član ni skupštine ni bilo kakvog drugog tijela, ne voli Mamiće jer su mu smjestili svojedobno degradaciju zbog prijateljstva s Bjelicom. I ja ga pitam kako to da su ti ljudi koji rade u klubu, a članovi su skupštine glasali protiv Antolića. On tvrdi da je to zato jer Antolića nitko ne voli, jer je loša atmosfera i radnoj zajednici za koju je kriv Antolić i da lik jednostavno ne zna s ljudima, vlada atmosfera nepovjerenja. On misli da nisu ljudi tako glasali jer vole Mamića ili ih je ovaj potplatio, nego jednostavno ne vole Antolića i njegove špije.
    E sad...nemam mišljenje o tome, samo prenosim
  • Jaro
    7.4k
    a jbg, drot, ko ce to volit...
  • SAS1987
    14.7k
    On tvrdi da je to zato jer Antolića nitko ne voli, jer je loša atmosfera i radnoj zajednici za koju je kriv Antolić i da lik jednostavno ne zna s ljudima, vlada atmosfera nepovjerenja. On misli da nisu ljudi tako glasali jer vole Mamića ili ih je ovaj potplatio, nego jednostavno ne vole Antolića i njegove špije.Mr Anderson

    Zaposlenici Dinama su glasali za kriminalca osuđenog za izvlačenja novca iz tog istog kluba jer, eto, ne vole Antolića. Ne kažem da nije istina ali ak je istina onda nemaju grama mozga u glavi.
  • Nino Bule
    13.8k

    Ovo mi zvuci kao nisam za mamica ali tip covjeka, svakako hvala na informaciji ali bas mi i ne drzi vodu ova prica da bi zbog antolica radili puč protiv barisica i svih koji ne zele vise drzat lojtre mamicu
  • Mr Anderson
    8.2k
    A ne znam. I meni je to palo na pamet. Tko zna kako im je sve prezentirano. Možda se i predomisle do izborne skupštine ako se poništi ova zadnja i ovo prikupljanje potpisa za izvanrednu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.