• Mlađi referent
    12.3k


    Barišićeva struja kaže da verifikacija nije potrebna, da su oni automatski članovi jer su skupili najviše članova kao povjerenici
  • Captain America
    17.7k
    ŠojatuMlađi referent

    Šojatov tata je bio klupski liječnik polovicom prošlog stoljeća tako da sumnjam da ima ikakve veze s Mamićima i "njihovim stvaranjem".
  • Nino Bule
    13.8k

    Prati ove live text prijenose indexa i sn, barisic govori da su oni vec clanovi skupstine a zoric i ekipa to osporava
  • Zagi
    7.7k
    Sad ovo su odvjetničke spike.
    Al ako je utvđen kvorum, gotovo je kaj ne?
    62 skupštinara (od 73 maksimalno)
    22 Zorić
    33+7 povjerenika Barišić

    Ako je utvđen kvorum, skupština se održava, a Barišić ima većinu što znači da su sve odluke pravovaljane.

    Ako se kvorum treba tek utvrditi, a novi povjerenici još ne mogu biti verificirani onda ako Zorićevi izađu nema kvoruma i skupština se ne može održati (potrebno je 37, a naših je 33).

    Sitna slova.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak nekog zanima, čini se da je Barišićeva procedura u skladu sa Statutom.

    (6) Na početku svake redovite sjednice Skupština verificira članove Skupštine iz reda povjerenika.

    Članak 31.
    (1) Na svakoj sjednici Skupština izabire radno predsjedništvo od 3 (tri) člana, koje rukovodi radom te Skupštine.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    6) Na početku svake redovite sjednice Skupština verificira članove Skupštine iz reda
    povjerenika.
  • Nino Bule
    13.8k
    Postoji radna skupina valjda koja samo utvrdi tko ima najvise clanova, nikakva skupstina ih ne treba potvrdit ali ovi bi da se bez njih glasa o predjsednistvu skupstine i onda bi blokirali povjerenike tako valjda
  • Nino Bule
    13.8k


    Bitan je valjda pravilnik skupstine kojem nitko nema pristup, jer ovaj clanak nije dovoljan za shvatit kako ih se verificira
  • Captain America
    17.7k
    Hrvoju Šojatu je Mamić poručio da bi "pasao travu da nema Zdravka Mamića". U pauzi je pak došao do novinara i o Mamiću rekao, ne spominjući mu prezime: "Treba mu priznati zasluge, ali nitko nije vječan, svi smo mi prolazni."

    Evo i Šojata ne bi bilo bez mecene.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Jebiga, ja sam za pravo nikakav, ne znam stvarno. Kažem samo kaj Barišić govori.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Kaže Poldrugač da se sad zapravo vidi tko krši zakon. :lol:
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Germanijak kaze 36:34 za Barisica ali mi nije jasno kojom matematikom
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Nisam ni ja samo mi se po ovome čini da je potrebna verifikacija. Sad jesu ili kako su to odradili neznam, nadam se samo da neće bit problema
  • Armagedon13
    959
    Kako sam izračunao bez povjerenika je neriješeno 28-28
  • Nino Bule
    13.8k
    "Dakle, od 70 zastupnika, Barišićev prijedlog podržalo je njih 36, za jedan glas je prošao prijedlog. Prvo opipavanje snaga otišlo je u njegovu korist."

    Kaze index da je tu i 8 povjerenika, dakle kvoruma nemamo jer ce ovi izac sa skupstine ako se izglasa predsjednistvo skupstine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.