• Crle
    540
    Bute vidili kad možemovci naprave prvi rodno neutralni stadion na svijetu.
  • Tundra
    693
    Kaj su nam to mozemovci tocno omoguciliNitkoBitan

    Ništa, ali ta ekipa i njihovi svjetonazori su kontradiktorni s vrijednostima koje Dinamo predstavlja. Njihov cilj je doći do skupštine, a vidjet ćemo kaj će onda biti i hoće li okrenut ploču.
  • Crle
    540
    Onda slijede rodno neutralni semafor i stolice na rodno neutralnom stadionu.
  • blue heart 72
    1.7k
    Još malo i stigao nam je dan "d"

    Metle u ruke i počistimo kaj treba počistiti

    MCIOS
  • The Undertaker
    5.4k
    Malo više poštovanja prema vlasnicima kluba.
    Otkad ja znam za Dinamo, politika je uvijek, manje ili više, u klubu ili oko kluba. To što grad ima svog jednog (od 13) predstavnika u IO meni nije nikakav problem. Bitno da je kvalitetan. Ne znam čovjeka ali ako je ovaj što piše za Telesport, to mu je već minus.
  • vjeko1701
    8.4k
    I ljudi moji, vodi se borba da se iz kluba izbace miševi pravomoćno osuđenog kriminalca koji je mrdao ovom državom i klub pokrao za preko 200 milijuna a vi se brinete o paradama oko stadiona? Prioriteti...
  • über alles
    1.6k
    Najglasniji oni koji su najmanje napravili i najmanje bili,klasicni internet.
  • Crle
    540
    Tko bi rekao da će se jednog dana kibic sa istoka bojat preuzimanja kluba od ekipe iz krivog puta. :lol:
  • deda
    32.7k
    Gospodo Dinamovci, morate biti svjesni da za ovaj klub navijaju i Hrvati, i Slovenci, i Srbi, i Muslimani.Također za njega navijaju hadezeovci, esdepeovci, haespeovci, možemosi i pripadnici svih drugih stranaka. Da li je moguće naći 80 ljudi za skupštinu, 13 za IO, 3 za NO koji bi svima pasali i bili potpuno apolitični. Samo u nekoj drugoj dimenziji Svemira. Budite tolerantni i probajte ocjenjivati ljude prema doprinosu, sposobnostima, ljudskim vrijednostima, a ne samo koricama i vlastitim ideološkim rovovima.
  • SAS1987
    14.7k
    Ništa, ali ta ekipa i njihovi svjetonazori su kontradiktorni s vrijednostima koje Dinamo predstavlja.Tundra86

    Na ulazima ce nas pipkati lbtq+ osobe :lol:
  • Mališan
    1.8k


    Nadam se da uključuju sudjelovanje na skupštini :grin:
  • Nino Bule
    13.8k
    Evo vratio otvoreno da malo poslusam, jel ovaj naglic dozivio mozdani udar prije pocetka emisije? Ako ga netko zna svakako provjerit je li sve u redu s njim.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Al’ osim žalopoljki bilo bi dobro kad bi netko ponudio i nekakvu alternativu

    Glavom kroz zid i sami ovu bitku ne možemo dobit. Sigurno će se naći ljudi koji nama nisu savršeni suradnici, ali ajmo korak po korak. 20 godina borbe i konačno smo na korak da maknemo zlo iz kluba, a uz to smo maknuli i drota, sjebat to sad jer jedan član IO-a slavi partizane (ili je rekao da navija za Milan) je maloumno..
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    U odredenim trenucima ima onu Biden facu kad se izgubi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.