• Nino Bule
    11.5k
    niste ništa ponudili kao kontraargumenteDammir10

    Pa lafe vec sam ti dao odgovor, ne postoje kontraargumenti na necije konstrukcije koje imaju vrlo malo uporista u realnosti, ili iznesi neke konkretne osobe i odluke koje donosi po naputku "partije" ili ako si iznio svoju fikciju pricekaj da li ce se ostvarit, a ne silovat svaki dan strasnim pricama za uzburkavanje mase.
    Moras shvatit isto da je tesko prepoznat da li netko nasjeda ili je dio kuhinje iz koje ove price o komunistima izlaze, tipa luka korlaet ce bit predsjednik dinama, to je tako apsurdno (i naravno na kraju ocito ispalo lazno) da ih nitko ne mora diskreditirat nego su u startu usrali spin, i onda kad se jos 10 takvih pojavi kako su oni culi/misle/znaju da ce mozemo preuzet dinamo nemam potrebu to uzimat za ozbiljno.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Piše večernji da Boysi inzistiraju da Šimić postane predsjednik uprave, Barišić mu je prvotno htio dati obično mjesto u upravi.
  • Nino Bule
    11.5k
    Sa 8 povjerenika sasvim realan zahtjev
  • Tradicija bunta
    5.5k
    onda će ponovno krenuti nezadovoljstvo, bojkoti, skandiranja XY cigane odlazi iz svetinje i slične stvari. Eto mislim da će se tako odvijati stvari i to sada kažem jasno i glasno. Možda sam u krivu, vidjet ćemo.Dammir10

    Nisi. Točno to će se dogodit ako se klub ne unormali. Sve ispočetka. Sve dok ne bude kako treba bit će nezadovoljstvo, bojkoti i skandiranja.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ja ću probati laički sebi u drugima objasniti zašto bi bez mamica trebalo bit bolje..

    1. Dinamo osim transfera i Europe skoro da nema pravih prihoda tj želim reći da taj mamic u 20 godina nije osim bandicevih prihoda imao jednog pravog sponzora u klubu što bi s poštenijim dinamo trebalo ic na bolje
    2. Kad sam već kod transfera, dinamo bi sad trebao csk I lakše sklapati normalne poslove jer neće tražiti rikverce od igrača i menadžera.
    3. Mamic tvrdi da je on otkrio modrica, gvardijola od uglavnom sve dinamove zvijezde..glupost da ne može bit veća. Modrica mu je pred prag stavio pokojni Basic da bi ovaj nevoljko uzeo i poslao u bih na posudbu npr.
    4. Njegove pristalice govore da nitko poput mamics neće takve transfere raditi iz dinama - što nama vrijedi ako je transfera 20 milja ako pola ode njemu. Bolje da bude 12 ali samo dinamu. Boli me briga za te rekorde oko transfera kad znamo da su neki igrači otišli kao za 5-6 miliona a dinamu ostalo jed a milja. Pa i prvi transfera mamica iz dinama je dokaz koliko on voli dinamo - balaban u aston vilu otišao za 9 miliona eura ali se transfer dijelio 80-20 u korist mamica.
    5. Možda najvažnije- dinamo se uskoro više neće povezivati sa mamicem i oni stariji navijači a nadam se i oni najmlađi će sa ponosom moći odlaziti na stadion
  • Li d1986
    81
    Zna li se hoće li biti okupljanje neko u četvrtak?
  • luka modic
    609
    nije nitko navijao za Dinamo od 2010 do 2015te,stadion prazan svaku utakmicu po 200 ljudi na tribinama,gdje su bili svi ti silni Mamicevci?Zasto ne na tribinama?Prvi put od 2010te da je itko navijao za Dinamo u HNLu je bilo 2015te kad je Mamic zavrsio u zatvoru,a 30000 ljudi skandiralo 'hocemo izbore'.Mislim da je jasno ko su navijači Dinama.
  • NORTE
    9.3k
    Još uvijek aktualni član uprave kluba, još 3 dana, uskoro gostuje u Nedjeljom u 2, bit će sigurno zanimljivo.
  • Patak
    2.2k
    Ne gledam TV, pa ni tu emisiju, ako nije problem da netko rezimira glavne informacije iz emisije.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Kaže Stanković na početku kak je Zorić siguran da imaju većinu
  • ksapi
    2.2k
    Prema onom kaj veli Kreso promjena statuta i izbori su realnost u dogledno vrijeme. Ja sam i dalje skeptican oko svega, ali cini se da stvarno borba ide prema kraju
  • dinamo u srcu
    1.3k
    pa to se svi nadamo, po meni je , uz promjene u klubu koje bi se trebale dogoditi ,također i izgradnja stadiona neizbježna i realna opcija kroz godinu dana.

    Na nama navijačima je da svojom prisutnošću na tekmama i daljnjim radom na masovnosti grupe i
    daljnim učlanjivanjem u klub pokažemo svima, i upravi kluba, a onda i politici, da to zaista želimo i da za to živimo.
  • SAS1987
    13.5k
    Prošao i Osijek a sad nas čeka najvažnija utakmica ohoho godina. Bit će još svega do četvrtka.

    Za NU2 je Zorić kazao da će oni pobijediti jer su se prebrojali. Ja mislim da neće al tko zna kakvo je stanje na terenu i kakve se igrice igraju.

  • Captain America
    13.9k
    da će oni pobijediti jer su se prebrojaliSAS1987

    Djelovo mi je ko Trump u siječnju 2021. dok uvjerava svoje pristaše da je pobijedio.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zorić blefer
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.