• xavier
    11.1k


    Zašto mi se čini da je ton posta kao da je Mamić tu žrtva i kao da bi netko njega trebao žaliti?
  • Dammir10
    266

    Neka ga žali ko ga hoće žaliti. Ima takvih dosta po društvenim mrežama i birtijama.

    Ja više gledam prema budućnosti kluba. Mislim da će politika i dalje kadrovirati po Dinamu i postavljati partijske ljude koji možda de jure i nisu članovi stranke ali de facto to jesu. Ne vidim da itko od moćnika obećava demokraciju i izbore nego samo najavljuju da će kao u monarhijama rukopoložiti toga i toga na mjesta čelnika Dinama. Možda sam propustio obećanje o demokratizaciji. Ima li netko informacije o budućem ustroju kluba? Isto kao i do sada (prosvijećeni apsolutizam) ili?
  • Nino Bule
    11.5k
    Ti prvo pises kao da sve znas onda mislim ovo mislim ono
  • Captain America
    13.9k
    69-C97-FE0-9-D17-470-A-8-B7-F-3737-A965-A940.jpg

    Pusti vodu da miševi odu.
  • Dammir10
    266

    Pa zato jer ako otvoreno napišem da mi je jasno ko dan da će i dalje politika kadrovirati (HDZ i Možemo) po klubu i da se Boyse neće pitati ni koje će boje biti dres vi ćete odmah reći da sam ja plaćenik i mrzitelj Dinama.

    Da, evo otvoreno kažem kako sam uvjeren da će politika preveslati Boyse žedne preko vode i kako nakon 9.3.neće biti nikakve demokracije. Stranke će postaviti svoje ljude (bojim se jako nesposobne ljude) a Boysi će i dalje ostati bez ikakvog utjecaja. Nakon određenog vremena će i Boysima postati jasno da su preveslani i da ih se neće ništa pitati i onda će ponovno krenuti nezadovoljstvo, bojkoti, skandiranja XY cigane odlazi iz svetinje i slične stvari. Eto mislim da će se tako odvijati stvari i to sada kažem jasno i glasno. Možda sam u krivu, vidjet ćemo.
  • og1986
    2.9k
    Damiru se smrklo kada je vidio naslov u novinama.

    Dan tuge i očaja. Kaj se bojiš da će te ćaća Mamić odjebat jer diverzija na forumu nije uspjela ?
  • Nino Bule
    11.5k


    Super, samo moras shvatit da mnoge tvoje konstrukcije, sta ce biti ili nece, ne zanimaju a ti svako dva dana pises da ce partija kadrovirat, ne znam jel provokacija pa cekas odgovore ili nesto drugo u svakom slucaju shvatili smo tvoj upis. Pitao bi te koja je alternativa ovom sto se događa ali me ustvari uopce ne zanima sta mislis tako da mi je drago da se i ta rasprava izbjegla, sad je lijepo vrijeme da odgledas sta ce se dogodit pa nam se javi za godinu dana sa svojim misljenjima i novim konstrukcijama sta ce i kako biti
  • LM1995
    1.7k
    jasno ko dan da će i dalje politika kadrovirati (HDZ i Možemo) po klubuDammir10

    A) “i dalje”?
    B) “HDZ i Možemo”?
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ja mislim da bi sve trebalo ostat isto i pustit tati da nas vodi protiv mraka komunizma i rušitelja svega hrvatskog, to bi bilo oke, nema smisla ništa mijenjat.
  • Dammir10
    266


    I dalje jer je HDZ (uz Bandića) postavio Mamića i sve ove Mamićeve ljude.

    HDZ i Možemo jer su to prsta 2 jedne ruke. To se sa Zambijom najbolje vidjelo ali sad ulazimo u dublje političke teme.

    Eto Nino Bule i dečki, vidjet ćemo za godinu dana. Ja više neću sudjelovati na ovoj temi jer osim ad hominem napada niste ništa ponudili kao kontraargumente. Spominjete dinamovštinu i gospoštinu a prvi vrijeđate i prostačite iako ja nikog nisam uvrijedio na ovom forumu. Tobože ste za demokraciju a odmah ide vrijeđanje čim netko ne misli poput vas. Govorite da će "mamićevci" sada imati priliku dokazati svoju dinamovštinu navijajući i dalje za klub unatoč tome što Mamić nije više u klubu a zaboravljate ko je navijao protiv Dinama tamo u razdoblju 2010-2015. Ne, to nisu bili tzv. "mamićevci". Ovakvi poput mene su uvijek navijali za Dinamo i uvijek će navijati. Adios. Uživajte u jednoumlju na ovoj temi.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Bljucnem si u usta svaki put kad naletim na ovakve oproštajne postove po forumima i ostalim oblicima društenih mreža...idi i gotovo, čemu pompa i patetika?
  • vjeko1701
    5.9k
    Kao što sam napisao na drugom mjestu, ovakvi postovi ko tvoji izgledaju ko zastrašivanje ili suptilni pokušaji zazivanja ostanka određene klike jer ne uključiš neki konstruktivni dio. Neki način na koji bi se to predviđanje moglo zaustaviti, pa makar teoretsko ili neki put kojim bi se moglo izbjeci. Samo pišeš - sad će politika postaviti svoje nesposobne...i to je to. Ok, koje su opcije?
  • LM1995
    1.7k
    zaboravljate ko je navijao protiv Dinama tamo u razdoblju 2010-2015. Ne, to nisu bili tzv. "mamićevci"Dammir10

    Ovakvi poput mene su uvijek navijali za Dinamo i uvijek će navijati.Dammir10

    Napokon si sam sebi priznao :rofl:
  • Nolifer
    6.7k


    Da to nije on pod tim profilom?

    Kad je tako nastrojen prema toj budali ili možda neki od njih... :yikes: :scream:
  • Bosna86
    11.6k
    Govorite da će "mamićevci" sada imati priliku dokazati svoju dinamovštinu navijajući i dalje za klub unatoč tome što Mamić nije više u klubu a zaboravljate ko je navijao protiv Dinama tamo u razdoblju 2010-2015.Dammir10

    Ajmo zaboraviti atentat na pun kombi ljudi gdje su momci popili metke… Ajmo zaboraviti preventivna hapšenja… Ajmo zaboraviti vlastoručno pisanu crnu listu… Ajmo zaboraviti praktično otmicu nekoliko stotina ljudi ili možda čak i tisuću ispod sjevera na Sheriffu i zadržavanje… Ajmo zaboraviti šatore gdje su ljudi skidani do gola… Ajmo zaboraviti uništene brakove, poslove, prijateljstva… Ajmo zaboraviti da smo u tom razdoblju jedino ušli na stadion u Portu… Ajmo zaboraviti da je policija slala praktično odrede da nas ganja po Europi… Ajmo zaboraviti sve to i opet tvoj upis nema nikakvog smisla… Najlakše je stvari postaviti iz današnje perspektive pa držati prodike…

    Nitko svim tim ljudima neće braniti da sljedeće godine učlane 10 hiljada ljudi, nitko im neće braniti da drže tribine, odrzaju dinamovstinu… Imati će svu slobodu ovoga svijeta, koja je nema bila oduzeta

    Realnost je da se ništa od tog neće dogoditi… Ljubav prema Dinamu će im nestati onog trenutka kad izgube osobne koristi… E zato te ljudi ismijavaju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.