• rob ljubavi
    791

    Karlsruheov isto top, referirao sam se na tri iz tog posta sa dresdenom, young boys i steauom
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ja imam fobiju od dvoetaznih stadiona. Jedino mi moze proc da dvije etaze imaju zapadna i istocna tribina dok su tribine iza golova jednoetazne. Vec sam slao takav jedan bomboncic od stadiona, cak mislim da ima oko ciljanih 30k.
  • Dinamosaur
    1.1k
    nadam se da dvoetazni ne dolaze ni u primisli nekome.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Stadion Sultan Ibrahim, kapacitet oko 40 tisuca (nama jasno treba manji).

    Znaci po meni idealan, 2. etaza neprimjetna a iza golova skoro i nepostojeca. U odnosu na stadion na slici bi uveo nekoliko promjena. Malo bi "podignuo" ultras tribinu i malo zaoblio tribine iza golova. Ulaze na ultras tribinu bi stavio izmedu etaza, odnosno povrh tribine kak je na maksimirskom sjeveru a ne nasred. To bi bio pravi bomboncic od stadiona :ok:

    Sultan-Ibrahim-Stadium-Iskandar-Puteri.jpg
  • jedan u nizu
    6.7k


    ako cemo vec imati krov, onda krov preko cijelih tribina, a ne gornjih 20%
    cemu krov onda uopce? Samo akustika?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ma dobro jasno da je potreban krov preko cijelih tribina. Ovima mozda ne treba zbog klime.
  • Filip 91
    579
    1.webp Nešto u ovom stilu stadiona Mainza, kapaciteta 33k je po meni tip top
  • Tom Hanks
    2.8k
    25-30k.Hvala,dovidenjabluepower86

    Potpis
  • jedan u nizu
    6.7k
    Ako se vec doticemo kapaciteta od 40k, onda juventusov stadiona meni jedan od boljih.
    Dovoljno strme tribine, donje etaze znatno vece od gornjih, ultras tribine izgledaju mocno

    clcjsifv9tqfkdt7sbxy.jpg

    conguhmyxyn6tcve3w1v.jpg
  • NitkoBitan
    13.5k
    Cak i nisam protiv dvoetaznih stadiona ako su same etaze gotovo neprimjetne (naravno osim ultras tribine). Evo Juventusov stadion je dobar primjer, mislim da ima takvih i u Spanjolskoj. Kolko znam Eintrachtova ultras tribina je dvoetazna i brutalno izgleda.
  • Medvedgrad
    129
    Necemo pretjerivat. 25-30k.Hvala,dovidenja.bluepower86

    Dakle sve manje i manje. Jer stari Maksimir je primao preko 50k, a sadašnji prije potresa oko 35k.
  • bluelions
    261
    JRxb6LZ

    PcrddkQ

    NT1FFnL

    Stadioni St-Etienne, Olympakiosa i Aachena.
    Jedna tribina iza gola, stajaća ako je moguće. Izgleda kompaktno i stvoreno za atmosferu.
    Ne sviđaju mi se ulazi u srcu tribine zbog vizualnih razloga ali se očito ulazi na gornje strani ne prave više
  • Captain America
    15k
    Falmer Stadium (Brightonov) je meni idealan za nas.
  • scooniepenn
    2.2k
    Kakvih 25.000, 35.000 je optimalna brojka koja ce s tendencijom rasta posjete na Dinamu dovesti do toga da stadion bude najmanje polupun i na manjim utakmicama, a na svim ostalim pun ili blizu pun. Takav stadion omogucuje organizaciju i drugih sportskih, kulturnih i inih dogadjaja u nasem lepom belom gradu Zagrebu.
  • Mandelinho
    331
    Bas sam jucer razgovarao o temi stadiona sa jednim 45-godisnjim navijacem / simpatizerom Dinama koji koristi Jutarnji List i slicne portale kao glavni izvor informacija. Inace je gospodin uzasno tvrdoglav.

    Krenuo je sa stavom o Maksimiru sa 20 tisuca mjesta, no vrlo brzo sam ga razuvjerio i složio se da taj stadion mora imati minimalno 35 tisuca sto bi bio kapacitet sadasnjeg “zdravog” Maksimira, a bome smo ga znali napuniti i u teskim vremenima oko kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.