• mali M
    5.2k
    Osobno mislim da Maksimir neće vidjeti novi stadion dok nas ne kupi neki milijarder i sam isfinancira stadion. Ako ikad i naprave Kranjču vjerujem da će većini prosječnih navijača prirast kranjča srcu i neće više ni vidjeti razloge niti da igramo na ruglu niti da sad gradi nešto u maksimiru kad će nam kranjča "bit po mjeri". a i trebat će graditi azile za mačke ili pak vrtiće.. zato nisam nikako bio za Kranjču nego više za Sesvete neki montažni... al eto.. živi bili pa vidjeli..
  • masacusec
    3.6k
    Neće se stadion još duuuugo vremena graditi! Nema dovoljne političke volje za takvo što. Najlakše je izraditi tehničku dokumentaciju, 3D vizualizaciju i simulaciju te sve što ima veze s projektiranjem i planiranjem takvog objekta, međutim realizacija izvedbe takvog kompleksa (kojega nitko ne želi financirati) prolongirat će se dugi niz godina sve dok se ne oformi ozbiljna gradska vlast (kojoj i grad i klub nešto znače) koja će rezolutno pozvati sve stranke u postupku te inzistirati na konačnom rješenju.

    Ova se tema u više navrata aktualizirala, no nekog konkretnog pomaka ne vidimo. Čudi me da taj nesretni potres zbog kojega je istok zatvoren, nije katalizator u rješavanju ovog problema. Naravno, graditi skladište za prodajni asortiman ispod iste te neuporabljive tribine za starog mamićevog kompanjona, jest moguće…Samo u hr!

    Naravno, čitavu situaciju inhibira i nedoneseni novi statut kluba odnosno revizija istoga te daljnja demokratizacija procesa biranja vrhuške u Dinamu što je neki preduvjet gradnji. Međutim, i po tom se pitanju gibamo puževim korakom. Bojim se da je ovaj status quo dugoročan….
  • dumitrumitu
    1.3k
    Siguran sam da će se stadion u Kranjčevićevoj napraviti, što se Maksimira tiče mislim da to neću doživiti.
  • Bruh
    956
    garant će napravit Kranjčevićevu počet pregovore za maksimir promijenit GUP u građevinsko zemljište napravit zgrade i reć "pa imate Kranjčevićevu"
  • ZGBhoy
    1.7k
    točno to očekujem kao rasplet
  • Stihl
    3k
    Davno sam rekao da se bojim baš takvog raspleta situacije, kao kaj je slučaj sa kantrida - rujevica. Iskreno se nadam da ipak do toga nece doc.
  • LeonianWrynn
    162
    Dinamu je dom Maksimir, uvijek bio i uvijek će biti, ako nam pokušaju dati Kranjčevićevu umjesto Maksimira idemo u prosvjed
  • Patak
    2.9k
    Osim ako ne sruše HEP i sagrade stadion u Koturaškoj.
  • Oluja
    4.3k
    e bogme cemo im pokazati, ako to ne uspije onda idemo u jos jedan prosvjed
  • Neki tip
    21.3k
    Imao je jedan simpa kolega s foruma dobar prijedlog za AEK pa ga možemo i ovdje primijeniti.

    Ak nakon Kranjče krenu zajebavat s Maksimirom, nacrtat ćemo stadion na nekom zidu i poslati Gradu Zagrebu na službeni mail!

    Naravno, ako prije toga ne upali prosvjed. Ovo su samo krajnje mjere.
  • LeonianWrynn
    162
    Ljudi moji pa ne može klub veličine Dinama imati stadion kapaciteta 12 tisuća...

    Maksimir ili prosvjedi/bojkot i .
  • đole
    317
    Prilično sam optimističan glede gradnje oba stadiona. Za Kranjču je lova već izdvojena, a političke volje ima jer su uskoro i lokalni izbori pa ce se morati ne-razocarati navijace kad se vec toliko daleko otislo s najavama i pressicama. A posljedicno sam uvjeren da ce i Maksimir u rusenje pa novu izgradnju, jer politika mora samo osigurati plac, sto kazu da je pri kraju, a Dinamo i privatni investitori onda preuzimaju pricu na sebe.
  • Blue98
    728

    Pa s obzirom koliko ljudi dolazi na utakmice stadion od 12 tisuca bi bio taman
  • ZGBhoy
    1.7k
    Stadion kao Rapid ili Linz i to je to
  • dumitrumitu
    1.3k
    Mene više od priče o stadionu trenutno zanima novi statut. Tek kad se to riješi i vidimo u kojem će smjeru klub ići znat će se kakve su šanse za stadion.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.