• SAS1987
    14.8k
    Direktor Nacionalnih asocijacija u Uefi Zoran Laković u svome je izlaganju kazao kako je Uefa spremna u Hrvatsku poslati svoje ljude iz arhitektonske struke kako bi, bez ikakve naknade, mogli svojim znanjem i idejama pridonijeti novim infrastrukturnim projektima.reziser

    Što će nam tuđi čovjek pametovati pokraj živog Radomira iz ZET-a.


    Istodobno, u pripremi je prikupljanje dokumentacije za zamjenski projekt, stadion u Kranjčevićevoj ulici, čija rekonstrukcija bi trajala devet mjeseci.

    Nije bila neka spika da je projekt spreman i da se "samo" čeka zeleno svjetlo? Čak su i renderi bili.
  • Jaro
    7.5k
    bas zbog toga nista od ovoga... Pa nije problem nacrt, projekt, render... U maksimiru nema vlasnika zemlje gdje bi se gradilo, a onda tko bi platio tu gradnju...
    Ovo s drzavom ne pusim ni milimetra...
  • SAS1987
    14.8k
    ja sam ciljao na Kranjču...
  • Jaro
    7.5k
    aaaa, onda samo treba vidjeti ima li kakav projektant koji radi na okretistu na Tresnjevci slican ovome iz Dubrave
  • LovroZG
    1.3k
    Novi Maksimir, HNS kamp, obnova Kranjče i Poljuda, tri nova stadiona s 8k mjesta i postavljanje krova na tri stadiona. Sve to za 120M €? Malčice sam skeptičan.
  • Jurki
    11.8k
    Sve to za 120M €LovroZG

    Mozda je novinar mislil da je to minimalna cifra za koju ce se guzonje ogrebati. :rofl:
  • Armagedon13
    959
    Vlada je spremna sufinancirati sa 120M ,pa sam Maksimir je 100M
  • LovroZG
    1.3k
    U članku piše neš drugo, al to bi bilo realnije, da.
  • Krizy
    44.1k
    Možda bude 143. sreća
  • SAS1987
    14.8k
    Ja sam siguran da će se stadion graditi.

    Jedino bi volio da se gradi po etapama jer bi nekako lakše preživjeli vrijeme gradnje mada bi i nadomestni stadion od 13k u Kranjći bio top...
  • 77
    62
    Za obnovu poljuda preko 50mil eura, koja smijurija
    Nakon maksimira bi kantrida realno trebala bit br. 2 na redu a ne neka koprivnica il sta su vec nasrali, neozbiljno sve skupa
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Za obnovu poljuda preko 50mil eura, koja smijurija
    Nakon maksimira bi kantrida realno trebala bit br. 2 na redu a ne neka koprivnica il sta su vec nasrali, neozbiljno sve skupa
    bluemadness86

    Stihijski ka i uvik kod nas u svemu. Bit ću malo sebičan, al nakon toliko godina nije me briga jel zaslužuje Rijeka il tovari veću investiciju. Ako itko zaslužuje novi stadion na klupskom nivou onda smo mi, ka najveći hrv klub koji je izbacija toliko igrača. Na kraju krajeva i za A vrstu koja je tu di je, a kralježnica je godinama bila od momaka koji su prošli Dinamo.

    Ja sam siguran da će se stadion graditiSAS1987

    Vlada, Uefa, Dinamo, Grad, Crkva i ja se nekako nadam da je to valjda to. Al strpit ćemo još malo kad smo tolike godine već.
  • Captain America
    17.8k
    Tim patološkim lažljivcima neću vjerovat do onog trenutka kad će naši dečki istrčat na teren. Čak i da krenu gradit, postoji uvijek opcija da bude problema ko u Osijeku ili se nekom sprdne pa dobijemo nešto poput bolnice u Blatu.
  • SAS1987
    14.8k
    Čak i da krenu gradit, postoji uvijek opcija da bude problema ko u Osijeku ili se nekom sprdne pa dobijemo nešto poput bolnice u Blatu.Captain America

    Da se nadovežem s možda nepopularnim mišljenjem ali mislim da sam u pravu. Dinamov stadion se po meni mora graditi po fazama upravo zbog razloga koje si naveo i zbog minimizacije rizika.

    Treba ga graditi po fazama jer:

    1. Manji financijski rizik
    Dinamo očito ozbiljna računa da će novi stadion koštati 65 000 000€ a cijene ostalih sličnih stadiona su 100 000 000€ - 120 000 000€. Najgore bi bilo da sruše stadion i na pola gradnje shvate da trebaju više novca poput recimo Valencije.

    Bolje graditi po etapama, recimo najprije novi istok i sjever / jug, pa ak slučajno nešto financijski zagusti možeš na to reagirati. Makar to znači da imaš pola novog stadiona i zapad koji je sasvim pristojna tribina

    2. Ne trebaš nadomjesni stadion
    To je važno jer se mogu brže početi radovi na stadionu i psihološko je puno bolje pošto se tribine poput sjevera / istoka i juga naprave vrlo brzo pa ih se za pola godine može koristiti. Veći je problem zapad na kojima su VIP lože i ostala sranja.


bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.