• Cosey
    515
    Mislim da će se desiti riječki scenarij; obećanje o novom Maksimiru, a upicanit će Kranjčevićevu koliko je nužno za Europu,Kwedi

    Moguće kao kratkoročno čak i srednjeročno rješenje, ali trajno, ipak, ne.
  • Papastrumf
    12.5k
    Da bi se u Kranjci mogle igrati skupine LP trebalo bi uloziti novaca koliko i u skroz novi stadion, tako da mislim da to nije niti kratkorocno, a kamoli nekakvo dugorocno rjesenje.
  • xavier
    12.1k
    Kako je Jovičević krenuo, neće nam neko vrijeme ni trebati stadion za skupine LP :wink:
  • gh0c
    256
    Trebat će Loksi
  • xavier
    12.1k


    Oni će dobiti Plavi vulkan na Kajzerici :cool:
  • gh0c
    256
    Tik do Manhattana
  • Infinity
    16.5k
    Po ovom što piše u tekstovima, nije Bandić rekao da će napraviti novi stadion odnosno krenuti u taj projekt nego da bi "bilo najbolje odvesti ovaj na Jakuševac i napraviti novi".xavier

    Onda ga nisu dobro citirali. Pogledao sam video i citiram 'U razgovorima s Dinamom iskomunicirali smo da se sve to skupa odpelja na Jakusevac i samelje i da napravimo novi stadion'.

    Zanimljivo kako je rekao da su staticari otpisali istok jos prije potresa i da se to svakako trebalo uklanjati.

    Nisam naivan vjerovati mu nakon svega, al ovo je jos jedno cisto obecanje, a ne 'trebalo bi' tako da nam daje za pravo malo ga jace popljuvati. 'Trebalo bi' nema nikakvu tezinu.
  • SAS1987
    14.8k
    to sam i ja pomislio. Niti LP niti EL :rofl:

    Ako Maksimir nece dobiti licencu za europske utakmice onda nema smisla igrati hnl na njemu. Stadion dizajniran za 50k+ duša, fali tribine za 20k i jos tribina za 10k zatvorena a na njemu 3000 ljudi. Na takav stadion mogu doci samo najveci fanatiki i nitko vise. Po toj logiki bi bilo ugodnije igrati hnl na kranjci ali ona je ipak malo premala (manje od 5k sjedala) i tko zna u kakvom stanje je montazna tribina nakon potresa. Ja bi zbog "match day experience" vise volio da se hnl igra u kranjci kapacitete 5k-7k. Stadion bi bio svaku utakmicu jako dobro popunjen ili rasprodan a to garantira 10x bolju atmosferu od raspadlog maksimira, ma koliko god ga volio.

    Sto se tice europe, ne vjerujem da se taj stadion moze tek tako dotjerati da dobije licencu za LP ili EL grupe. Obnova (+papirologija itd) bi po meni trajala barem godinu dana.
  • NORTE
    11.7k
    hnl na kranjci ali ona je ipak malo premala (manje od 5k sjedala)SAS1987

    Prije obnove Kranjče (istočne i prostorija) tamo se igrala Europa liga, navijači PAOK-a na istoku bez stolica. Sad je to pristojniji stadion nego tad.
  • SAS1987
    14.8k
    moze se igrati u kalifikacijama a poslije toga ne. A i trebalo ni napraviti uvjete za gostojuce navijace. Ne mogu djeliti istok boysi i gosti :rofl:

    Vjerovatnije od igranje u kranjcevicevi je, da ce maksimir dobiti licencu za europsje utakmice.
  • xavier
    12.1k
    Sutra se očekuje konačno mišljenje struke oko istočne tribine, ali već danas možemo između redaka pročitati kako "nema nikih problema" čak ni ako ta tribina bude trajno zatvorena jer je Maksimir i samo s ostale tri tribine "sasvim funkcionalan stadion".

    Ne znam trebam li se smijati ili plakati :yikes:
  • SAS1987
    14.8k
    Ne znam trebam li se smijati ili plakati :yikes:xavier

    Situacija do sada je bila za plakanje a stadion od tri tribine je za smijanje. Jos ce oni staviti TV kamere na istok i promovirati se da stadion nikad nije bio ljepsi i bolje popunjen :joke:
  • marcio amoroso
    36.8k

    Kamere na istok bi se trebale svakako staviti. Ne samo na Maksu nego i na ostalim stadionima. U Koprivnici bi ljepše bilo gledati navijače nego reklame juhe i mesnih narezaka.
  • Klipan
    35

    Ali isto tako ne bi bilo baš zgodno da sunce piči u kameru za vrijeme prijenosa lol
  • SAS1987
    14.8k
    U sloveniji su kamere na skoro svim stadionima stavili na istok da se vidi tribina i gledatelji. Zbog sunca zna ponekad biti prenos losije kvalitete ali nista strasno.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.