• xavier
    12k


    Na nekretnine sam i mislio, ne kad su ovi ušli u klub.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne znam te pravne cake, ali ovo je smiješno. Do kad on može odbijat primit poziv?
  • BluePhone67
    3.9k
    bv6yucln4a0umywi.jpg

    SN 28.03.2019
  • dinamo vitez
    295
    Igrač utakmice pored živih Fornalsa, Oyarzabala, Solera i kompanije :grin: Nije što je naš, ali mislim da će biti najbolji igrač iz te selekcije

    Inače, u reprezentaciji Austrije koja im se suprotstavila je 11 igrača koji su podrijetlom Hrvati :scream: (i još dva iz Bosne)
  • markoli
    1.7k
    Novo u fan shopu... :rofl:

    LerxMNq.png
  • deda
    32.6k
    Legendarno :rofl:
  • 000
    946
    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Nadam se da je osigurana dovoljna količina. Ima da pokrenemo revoluciju sa ovim.
  • BluePhone67
    3.9k
    Sada kada vidis da Banderas ubaci u petu brzinu sa svojim kumovima i stavi akciju na sljemove. Sve dam samo prodam.
  • deda
    32.6k
    Jebote, postat ćemo influenseri. :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Inače, u reprezentaciji Austrije koja im se suprotstavila je 11 igrača koji su podrijetlom Hrvati :scream: (i još dva iz Bosne)dinamo vitez

    Vidjet ces ti toga za 20-25 godina u reprezentacijama Njemacke i Irske :lol: Sreca pa HNL proizvodi igrace u vecem broju za reprezentaciju, al uz takav odljev talenata pojavit ce se neki novi Rakitic koji ce hladno odabrati Svicarsku. BiH zivi od igraca iz dijaspore pa eto popusi Ibrahimovica, Arnautovica, Seferovica, pa i neke poput Vejinovica, Hrgote, Marina koji se nisu proveli u odabranim zemljama, a imali bi mjesta u BiH. Tu su i oni poput Rakitica, Drmica i Gavranovica koji su izmedju Hrvatske i Svicarske mogli birati i BiH. Tako ce se pojaviti neki novi klinci koje ce boliti ona stvar za Hrvatskom, a bit ce ih sve vise, jer sve vise potencijalnih reprezentativaca nece karijeru poceti u Dinamu, Hajduku, Osijeku, Zadru, Metkovicu nego po Frankfurtu, Munchenu, Stuttgartu itd. Gube i klubovi ovim, al klubovi kao sto je Dinamo ce loviti talente sirom svijeta, a Hrvatska ne moze loviti Kineze i slicno.
  • dinamo vitez
    295
    Rekao bih čak da je omjer onih koji se odluče za našu reprezentaciju protiv onih koji odu igrati za druge jako dobar za nas. Rakitić, Klasnić, Šimunić, braća Kovač, a sa druge strane Ibra, Pulišić, Viduka, vjerojatno sam ih zaboravio dosta. Drmić je iz Viteza i htio je igrati za Hrvatsku ali su neke druge peripetije oko vrlog izbornika Štice bile u igri. Ljudi iz dijaspore u pravilu vole Hrvatsku i žele da im djeca igraju za nas.

    Siguran sam da je i Gavranović htio igrati za nas samo nije na vrijeme uočen. Cvitanić i Sertić nisu uspjeli dobiti papire. Bosanski dio dijaspore se u pravilu uvijek odlučuje za Hrvatsku, osim ako baš vide da nemaju mjesta u reprezentaciji (Šimunović, Šunjić).

    Ali dok Dinamo ima ovakvu omladinsku školu mislim da ne trebamo brinuti za tu i tamo pokojeg koji ode. Uvijek se nađe i poneki hrvatski klub koji stvori nekog Mandžukića, Livakovića ili Roga.

    Za mene je najbitnije da i dalje imamo tu kulturu nogometa kao nacionalnog sporta, a djeca će i dalje trčati za loptom, talent imamo sigurno veći od Nijemaca i ostalih sjevernjaka kojima moraju igrati došljaci tipa Ozila, Khedire i svih ostalih. Još da imamo političare kao nogometaše pa nam stadion naprave, di bi nam kraj bio.
  • The Undertaker
    5.2k
    Stvar je kulture ali je stvar i škole odnosno sustavnog selekcijskog procesa. Što se tiče dijaspore, realno je očekivati sve više djece vani. Ne znam koliko znate, ali HNS ima organizirano praćenje i selekciju klinaca u dijaspori tako da sad već imate U14 selekcije naših igrača iz Njemačke, Austrije, Švicarske. Nije to još uvijek na nivou pravog profesionalnog skautinga ali se nešto radi.
  • BluePhone67
    3.9k
    Sunjic potpisao novi ugovor sa Dinamom :clap:

    Usput jebem mamicu lopovsku onima sa face HNL sto od nas kradu i ne stave od koga su uzeli i ne ostave watermark
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.