• Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Što nije na presicu izašao i izjavio ono što misli? Pa lako je Rile majstore sada po mobitelu drkat…a 8 od 9 golova po tvojoj strani
  • Jurki
    11.6k
    ovo je jos jadnije jer je taj internet i instagram ratnik trebal jucer nakon utakmice staviti svoju glavu na panj. A ne kaj su Ogija poslali na klanje.
  • Dr Hofmann
    833
    Zvuči mi kao ChatGPT isprika, zato jer ga i ja sve više koristim za te korporativne objave :lol: . Hvala Stefane, ali nemojte novog trenera zajebavat i hoćemo pobjede

    Edit: unio sam u ChatGPT prompt, kako Vam zvuči ovo:

    Dragi navijači Dinama,

    Želim vam se iskreno ispričati zbog jučerašnjeg rezultata protiv Bayerna. Znam da ste očekivali više, i razumijem vašu frustraciju. Dali smo sve od sebe na terenu, ali nažalost, to nije bilo dovoljno. Svi u ekipi smo svjesni da moramo bolje, i obećavam vam da ćemo izvući pouke iz ovoga i vratiti se jači.

    Vaša podrška nam puno znači i osjećamo je u svakom trenutku. Nastavit ćemo boriti se za naš klub, zajedno s vama.

    Hvala vam na povjerenju i razumijevanju.

    #DinamoZagreb #ZajednoSmoJači"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.