• Patak
    2.2k
    Rekao naš pomoćni trener na poluvremenu što je bilo na terenu, ostaje na terenu. Nije nogomet balet, i ne bi bilo dobro da bude.
  • Mrvica
    3.3k
    To se slažem, iako nikad nisam za to spominjanje nečije majke bilo samo na terenu ili van toga, a djeteta posebno to je već neka druga dimenzija gdje je netko spreman napravit takvo sranje ne razmišljajući o posljedicama. Ali eto, žao mi je Ristovskog jer je stvarno pretrpio brdo uvreda što po meni kakva god da je povijest između njega i Rijeke nije zaslužio da mu netko spominje dijete.
  • Mrvica
    3.3k
    Iskrena sućut našem Riletu i cijeloj obitelji :pray:
    Počivala u miru

    Screenshot-2023-12-28-23-50-58-777-com-instagram-android-edit.jpg
  • telekineza
    37
    Od svih igraca on mi je danas jos najvise isao na zivce, cijelu utakmicu prigovara Kaneku, spor je, nije pogodio ni jedan centarsut, ocajna reakcija za treci gol. Uglavnom katastrofa, da je ovako odigrao Moharrami trazio bi se njegov izgon iz kluba jos jucer. Nazalost mislim da je njegovo vrijeme na bocnom zavrsilo, previse je on brzine izgubio, moze na stopera i to je to.
  • Teofil Kateran
    876
    Moram priznati da je Rile već dugo u padu forme i da je to već jako osjetno po igru. Moha se ozlijedio, navodno teško. Poznavajući upravu sumnjam da će ikog dovest... Bit će gusto
  • Georg Koch
    3.7k
    imamo Nou Mikica, sta je tebi? Idealno vrijeme da pokaze da li je taj.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ako sam dobro vidio, Ristovski se pokupio odmah u svlačionicu skupa s Jakirom dok su drugi išli pod sjever.
  • Ban
    698
    Puno sam kritika dobio na račun ove izjave, ali na muci se poznaju junaci.

    Mikić treba igrati ispred Rileta. Ne zanima me koliko godina ima. Uvijek je igrao zrelo za svoje godine tako da glava nije bila u pitanju, a ove pripreme su pokazale da se već polako može nositi sa seniorskim nogometom.Ban
  • Orc123
    5.2k
    Kakav Mikic u prvih 11...daj budite ozbiljni vise
  • Jaro
    5.7k
    Moha je Cafu za trenutnog Ristovskog... Al OK, ostali smo, cini se, bez oba. Vidim Japanca na RB, a Ljubo ponovo na LB :starstruck:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Napokon netko sa mojim brojem :love:
  • badjibadara
    1.7k
    Prepustio 13 Ramonu?
  • Nolifer
    6.7k


    Isto sam pomislio.... :up:

    I podsjetio me na vremena kad je Bišćan nosio taj broj...
  • veselko tenžera
    1.3k
    Prije bih rekao da je neka simbolika koja ga veže za majku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.