• Sljeme
    1.8k
    Svaka čast Ristovskom na potezu u Varaždinu. Trebali su i drugi igrači reagirat. Nek im ovo bude škola.
  • Marley
    787
    tako je, svi za jednog, jedan za sve! Sad si zamisljam tu scenu da su svi lagano krenuli za njim, podrzati ga, i jezim se uf :starstruck: :fire: jos bi mi vise svi skupa porasli u ocima.
  • Jos-Optimus
    187
    A kakav bi trebao biti? Kao Machado?
  • Marley
    787
    tko imalo razumije psihologiju i funkcioniranje ljudskog mozga, jasno mu je da je Ristovski impulzivan tip. To je ono kad ne razmisljas u tom trenutku, ne kalkuliras, nije te briga za posljedice. Jednostavno vidis, i djelujes. Reagiras instinktivno.
    Svi cemo se sloziti da takve njegove impulzivne reakcije (na terenu) cesto nisu pozeljne, ali u ovom konkretnom slucaju je hvale vrijedno.
    Ako stvarno mislis da je ovo bio populisticki potez, i da su njegove reakcije opcenito populisticke, mislim da si jaaako u krivu.
  • mali M
    3.3k
    Ja mislim da vi preanalizirate što se dogodilo. Sad već idemo u psihoanalizu impulzivne reakcije u različitim situacijama. Ja nemam nikakvu želju vidjeti da cijela momčad kao hrabri samuraji krene na nekog kržljavog redara sa ugovorom o djelu jer je tam radi 30 eura, a ne jer razumije čitati situacije u navijačkim reakcijama. Zapravo je jednostavno, redar je reagirao što mu je posao, ali je malo tupav u glavi pa ne razumije da je imao posla sa malim djetetom, a ne nekim krezubim nasilnikom i Rile odreagirao kao i hrpa nogometaša koje možete vidjet sa takvom reakcijom na jubituu. Moramo i mi prihvatiti da nam neće na bilo kojem stadionu toletrirati uletavanje u teren (pa makar i klinaca) i da će nastati problemi sa takvom praksom kad tad.
  • Marley
    787
    slazem se da je ovo postala prenapuhana situacija. Ali s obzirom da neki smatraju da je to smisljeno radi ulizivanja navijacima, mozda i ne skodi malo psihoanalize :grimace:
    Redaru se ne moze bas puno prigovoriti, smatrao je da radi svoj posao, ali nije najbolje procijenio kako da tocno to odradi.
    A momcad da krene samurajski prema redaru :lol: , ok imas pravo, ponijelo me :up:

    Samo smatram da nije ok prozvati Ristovskoga populistom radi ovoga.
  • San Lorenzo
    11k
    Taj redar je nadobudni debil sa 0 društvene inteligencije, svatko normalan kad vidi dijete od 4-5 godina kako trčkara po terenu će se nasmijati i okrenuti dalje, ovaj ga je uhvatio ko da divlju svinju hvata jbt.
    Ovdje se Ristovskom nema šta prigovoriti.
  • don
    1.3k
    "Lijepo je cuti da te navijaci vole, ali to nije zato jer sam lijep ( :lol:) vec jer dajem svoj maksimum za ovaj dres"

    "Gdje god odem, ljudi me zovu. Osjećam se lijepo u Zagrebu, želim ostati ovdje, želim biti ponosan Zagrepčanin! "


    https://www.24sata.hr/sport/dinamovci-najavljuju-utakmicu-s-rijekom-osvojit-cemo-naslov-980178?24sata_ref=frontpage-home&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0LQaIZr3EZHJ_CYTPcV1cuHvw5TqdcX1neNH-jbVwTIovrYjPM2s9z1eQ_aem_ARuwx6EetW5ojHa3NEyakJoyqFv6GON1Ni-G_mAfMNuLBPwlgvnHFfZGgR3SwmI8e3L-GHmPpjH4HUugBMeZ1zzD
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.