• Stihl
    3k
    Vidiš takvo razmisljanje mi je bezveze. Zakaj bi nam sad cilj bio Krasnodar? Istina, to je europa ali kaj nije veći gušt razvalit najvećeg rivala u domaćem prvenstvu...jebo Krasnodar.
  • NORTE
    8.4k
    1-0 je dovoljno, jedna utakmica u nizu. Naš cilj je ipak Krasnodar.Majki2111

    :up: i to Krasnodar bez Mamića.
  • Infinity
    14.9k
    Nit jebo Krasnodar, nit jebo Hajduk. Nije da igramo te dvije utakmice u cetiri dana pa da se kalkulira nesto. Danas idemo po pobjedu s najjacim sastavom. Nakon ovoga nam slijede Sibenik i Lokomotiva kuci, dva davljenika protiv kojih se vec moze nesto kalkulirati. Do Krasnodara je jako puno, o tom ne treba ni razmisljati. Mi danas mozemo eventualno reci jebo Sibenik, idemo ih pregaziti, pa onda u subotu protiv Sibenika odmoriti 2-3 igraca.

    Da ce danas biti lako? Nece. Da mozemo uciniti da je izgledalo lako? Mozemo. Najjaci sastav na teren, dati sve od sebe i jednostavno cemo ih dobiti.
  • flexXy
    1.8k
    Nema kalkulacija pogotovo nakon provlacenja svega kroz medije zadnjih tjedan dana. Idemo pokazati tko je glavni u hnl-u.
  • Stihl
    3k

    Pa upravo to. Jebo sad Krasnodar, trenutno imamo derbi na lageru kojeg trebamo dobit i te dve tekme sa Sibenikom i Lokomotivom, tako da o Krasnodaru uopce ne razmisljam. Pogotovo ne već sad kad su pred nama jos tri tekme prije, a s tim da nam je jedna i derbi sa najvećim rivalom, nebitno kaj su loši ali su nam i dalje najveći rivali.
  • Majki2111
    2.5k
    Nema mjesta euforiji, vidim da se ekipa nabrijava na visoki rezultat. A imam nekako osjećaj da će bit tvrdo. I sam trener je reko njihov da igramo i dividualni nogomet i da će se postavit momčadski. Imam osjećaj da će nas iznenadit nekako. Nebi se čudio da visimo u prvom poluvremenu. Zato kažem 1-0 i puna šaka brade.
  • Stihl
    3k
    Kaj je najbolje uopce se ne nabrijavama na visoki rezultat. Istina, volio bi da ih dobijemo sa većom razlikom, cisto da im pokazemo di im je mjesto, ali kaj bu bu.
  • deda
    26.3k
    Cilj treba biti pobjeda u svakoj utakmici ili bolje rečeno u svakoj utakmici pobjeda treba biti cilj. Postoje naravno i dugoročni ciljevi, a oni sigurno nisu ni Hajd.u.k. pa ni Krasnodar.
  • Markelo
    2.3k
    Hnl mi je sada napetiji od Europe
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Ma oni su u nikakvoj formi, ne vidim kako nas mogu iznenadit. Ka i uvik sve ovisi o tome kakvi cemo mi izgledat na terenu.
  • Stihl
    3k

    Hnl mi je sada napetiji od Europe
    Definitivno.
  • deda
    26.3k
    Mijo Caktaš zabio je 6 golova Dinamu u prvenstvu. Najviše od svih ajdukovaca od kad je HNL-a.
  • The Undertaker
    3.7k
    HNL je postao toliko konkurentan da protiv nijedne ekipe više ne možeš očekivati lagane bodove, osim možda Lokomotive. Oni su baš potonuli. Hajduk je dovoljno dobar da nas dobije po receptu Rijeke. Ne uđe ono što treba, Kalinić obrani sve i onda zabiju iz penala ili prekida.
  • LovroZG
    1.3k
    442 s Ivanušcem/Majerom na krilu? Kako se forsira nešto šta ne ide...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.