• Mali dioničar
    14k
    Jedan je Bruno Petković. :heart:Carrasco

    Svaka čast za povratak zadnjih mjesec dana.
  • De Oliveira
    897
    Sada u miru i zadovoljstvu mozemo poceti pripremati cetvrtak i obaranje europskog rekorda, a nakon toga fenomenalni Plavi vikend.
  • NORTE
    9k
    Svaka čast za povratak zadnjih mjesec dana.Mali dioničar

    Od igrača njegovih poteza povratak u formu je bio samo pitanje vremena.
  • Papastrumf
    9.4k
    Kako stoje stvari, velika steta za dinamo sto je pauza krece za 10-ak dana.
  • Eduardo
    17.3k
    IZEEEEETEE, IZEEEEETEE, IZEEEEETEE - KLANjAM TI SE IZEEEEETEE - rekoh ja, dobro došao u pravu raju :snicker:
  • Carrasco
    4k
    Hajroviću dati šansu u prvih 11 protiv Rijeke.
  • mniokl
    254
    Možda je Izet pojačanje na krilnim pozicijama koje čekamo,volio bi to jer obožavam kako igra kad je u formi.
  • deda
    27.6k
    Deda bio jedini Dinamovac na tekmi ako izuzmemo "odabrane" na tribini :strong:
  • reziser
    6.2k
    Deda bio jedini Dinamovac na tekmi ako izuzmemo "odabrane" na tribinideda

    deda legenda! :clap:
  • gh0c
    256
    Postoji 5 pravila za zaleđe
    1) Nema iz outa
    2) centar igrališta
    3)Gleda se zadnji igrač obrane
    4) Ako lopta ide unazad
    5) Ako je igrač bio iza lopte u trenutku upućivanja

    Gavro je bio iza lopte bez obzira sto je ona išla naprijed, čist gol 100%
    Bosna86

    Uz malo zadrške jer postoji šansa da su me na SorošNetu lagali, mene su uvjerili da ovo pravilo 4 ne postoji.

    Odnosno, ovo JEST zaleđe:
    WUfA4n.jpg
  • Bosna86
    11.6k
    Pa u Var sobi sjede suci koji od tog žive... Valjda znaju elementarna pravila bolje od forumaša
  • gh0c
    256
    Nemam pojma, ali mislim da je zaleđe zapravo i dosuđeno u takvoj situaciji, negdje u Premiershipu, pred kojih 3 godine...
    Zapravo je i na Redditu bilo dosta rasprave, ne bih to nazvao nekim elementarnim pravilima, desi se jednom u godini i pojma nemam koliko je definirano. Imaš negdje pravilo ili situaciju da zaleđe uz VAR nije suđeno u opisanoj situaciji nakon pregleda?
  • Bosna86
    11.6k
    Jedina zamjerka koju sam ja čuo za VAR je da previše striktno gledaju milimetre, nisam nikad vidio situaciju da su krivo dosudili poslije VARa... Nije to faul pa da moras procjenivati kontakt, jednostavno kad zaustaviš sliku gledaš je li ili nije i tjt
  • Bosna86
    11.6k
    Pada mi na pamet situacija kad igrač ide 1 na 1 s golmanom ili slično nešto tako pa lik na crti potvrdi gol.... Ako je bio iza lopte to je onda gol
  • Majki2111
    2.6k
    4) Ako lopta ide unazadBosna86

    Ovo pravilo sigurno ne postoji. Kako ćeš definirati smjer? Smjer se definira kolko mi je poznato vektorskim zapisom. Pošto je besmisleno i nepraktično definirati položaj nogometaša u svijetu u trenutku dodira s loptom, onda je također besmisleno i nepraktično definirati smjer kojim lopta smije ići nakon dodira. Nemojmo zaboraviti da dva vektora koja su međusobno udaljeni bilo centimetrom, nanometrom ili pikometrom, imaju različiti smjer. Trebao bi onda definirat skup vektora i orijentacija istih koje su zabranjeni. Nema smisla to jednostavno... 4 pravilo ne postoji. Ne znam odkud vam to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.