• Georg Koch
    3.3k
    sta mislis Bulat-Baturina? A tipa Vidovic 10ka?
    Vec sam prije vise puta pisao kako mislim da Baturinine trenutne prezentacije vuku na 8icu, i mislim da bi to top radio.
  • Ban
    698

    Meni se sviđa, ali mislim da se Bulata previše mrcvarilo na desetki da bi ga se sada naglo prešaltalo na šesticu. U duplom pivotu sa Sučićem mislim da može funkcionirati, ali nisam uvjeren koliko može funkcionirati pod Jakirom.
  • Georg Koch
    3.3k
    nije Bulat 10ka meni i nece nikad biti.
    Stavio bi Vidovica koji to u biti i je, ako bi Baturina igrao 8icu.
  • Ban
    698

    Nije ni meni, mislim da je šestica ili nekakav hibrid šestice i osmice. Problem je što on ove sezone skoro uopće nije igrao tamo gdje ga mi vidimo.
  • Jaro
    5.4k
    Svi se raspisali o "bolikurcini" kod Petkovica, a sinoc u Stadionu Ivkovic pokaze treci gol Lokomotive i reakcija Misica. Onak... Taj "bolimeonastvar" Petkovic se vratio sprintom iz protivnickih 16 na nasu korner zastavicu, do kje Misic pogledom laganini trckarajuci (ili hodajuci cak) ispratio protunapad Lokosa, pa kad su i vratili loptu "sa kornera" prema sredini, on i dalje nije stigao pokriti prostor ispred nasih 16m...
    Teci ce svi - ma bilo je gotovo tada, Petkov trk je alibi i bla bla... Ali Misic (za razliku od Petka ) nema ono nesto ekstra kaj ce tu i tamo isporuciti nadoknadit "bolikurcinu" povremeno...
  • DiddyGuela
    823
    Beskorisno truplo koje koje se seta sredinom terena u maniri prvoklasnog uhljeba koji zivi na ishlapljini dobre forme od prije cca. 12 mjeseci.

    U obrani vjecno prespor i premekan,u kreaciji neprecizan,pred golom smetnja,trka na razini veterana.
    Znam da je odvratno ovako pisati o igracu svojeg kluba ali s obzirom na cifre koje mu/im sjedaju na
    racun za ovakvu razinu igre... ne mogu osjecati nista drugo osim gađenja.
  • Praskaton
    1.8k
    i dalje naš najbolji veznjak.To dovoljno govori da smo loši.Tko je bolji od njega u sredini uzimajuci u obzir sve tri pozicije u ovom sustavu ?
  • DiddyGuela
    823


    Baturina je najmanje los. Iako se generalno slazem s tvojim misljenjem. Losi smo.
  • SAS1987
    13.3k
    Mišić je bio dio naših najvećjih uspjeha, ima 29 godina i ak još ima motiva sam uvjerjen da će opet biti na starom nivoju.
  • DiddyGuela
    823


    Buraz proci ce sezona dok se on smisli ima li i dalje motiva.
  • i more je plavo
    891
    Napisao sam danas vec o Misicu, kako mislite da daje vise naprijed kad danas dva puta uklizava u 6 metara, jednom ne uspije blokirati i Čop ugura, a drugi puta spasi prazan gol pred Krivakom.
    I to nisu bili jedini grceviti pokusaji spasavanja konfuzne i propusne obrane.
    Pa nemoze on nakon sto uklize u naših 6 metara, dodati sebi kao zadnjem veznom da iznese, pa gurnuti Mišku veznom koji ce razigrati napadace ???

    Ubio se lik, i normalno da mu je pun k..c krpanja rupa koje drugi ostavljaju, sad jel to zbog neznanja ovih otraga ili tako postavljene i "uigrane" obrane nemam pojma.

    Ali Misko je kolateralna zrtva losih postavljanja.

    Pored toga sto mu je vidno pun k..c svega nas najbolji veznjak je.
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37

    Mišić je obrambeno neodgovoran i ne krpa rupe nego ih kad igra zadnjeg veznog aktivno stvara. To kaj je danas par puta uklizao u zadnji čas ne ispričava njegovo zujanje iz utakmice u utakmicu.
  • i more je plavo
    891


    A di su oni koji bi trebali uklizavati u zadnji cas ?

    On bi trebao biti na 16 metara i cekati da ovi uklizu, a in odmoran krene iznositi loptu, ili jos bolje biti na 30 metara i gledati kud se razvijaju napadaci da ih proigra.
    Kaj bas sve mora Misko ?

    Dobro da ga se jos nije izpljuvalo kaj nije stigao izblokirat onu loptu kaj prosla do Copa.

    A di je Japanac danas bil u obrani ?
    Živkovic je valjda 5 dugih lopti hitil u bunar.
    Zagorac ispucava svud samo ne na Petka.
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37

    Ja bi najradije da ništa ne mora MIško. Ili nek igra osmicu i pritom mu zabranit da puca ili nek sjedi na klupi. Mišić može biti dobar veznjak u Dinamu ako se njegova rola limitira.
  • i more je plavo
    891

    OK

    Ko je bolji i kompletniji vezni igrac u Dinamu ovog trena.......ukljucuju i "ocajnu" Misicevu formu ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.