• Baneki
    712
    Ja baš odgledao seriju, odlična je. Za šahovsku ploču ne znam, imam svojih nekoliko pa dugo nisam kupovao.
  • Eduardo
    17.2k


    vrhunski, ali je vjerojatno i cijena paprena. KLIKNI
  • Majki2111
    2.6k

    Fora jako. Kaj znači raspetljavati konje??
  • Baneki
    712
    Odličan je Janković, klinac kojeg zanima šah ga prati redovito u šahovskim komentarima. Ima 700 pretplatnika kaže, ali ne znam pratiš li agadmatora, našeg youtubera iz Križevaca koji ima preko milijun pretplatnika. Vidi njegovu prvotravanjsku šalu, vrhunska je.
  • Majki2111
    2.6k
    Pratim,kako ne
  • Majki2111
    2.6k
    1ivyara0svew273l.jpeg
    Ljudi moji, na koju foru sam uspio napredovat točno 100 bododova u točno mjesec dana bez imalo učenja šaha. Kako god bilo prezadovoljan sam. I to zadnju partiju sam doslovno rasturio lika koji je bio 70 bodova viši od mene. Prezadovoljan sam koji god razlog bio jer ovo nisam očekivao. :starstruck:
  • Majki2111
    2.6k
    Pomoć ekipa, Jedno vrijeme nisam igrao šah i sad se vratio i igram očajno, pao sam ispod 1500, gubim partije, kao da nisam fokusiran. Kao da ne vidim neke stvari koje sam vidio do prije tri tjedna. Ima ko kakav savjet? :cry:
  • Eduardo
    17.2k
    Kao da ne vidim neke stvari koje sam vidio do prije tri tjedna. Ima ko kakav savjet? :cry:Majki2111

    Operi oči u čaju od kamilice. Naravno, bez šećera.
  • Majki2111
    2.6k
    Hehe sprdnja, ruganje. Al prihvaćam, ima pokrića, očajan sam :lol: :sweat:
  • Majki2111
    2.6k
    Opera-Snimka-2023-10-09-193510-lichess-org.png

    Da, više godina igram šah rekreativno, ovo mi se desilo nedavno. Pratim šah svih razina, pratim šah svih vremena, ali ovako nešto još nisam vidio. Kao crni dao sam mat kraljem u manjku materijala usred partije.

    Čisto primjer kako se ovakve stvari mogu dogodit i na iznadprosječnom nivou igranja. Trenutno sam 1550 na lichess. Igrao sam protiv lika koji je bio pod upitnikom tada al sad mu je 1608 rang.

    Kralj-napadačka figura i to ne samo u završnicama.
    Ako vidite priliku za napad kraljem iskoristite to.
    Nemojte se bojat manjka materijala.
    Pri gubitničkoj poziciji igrajte riskantno, kompjuterski potezi daju manju šansu za preokret partije.
  • Patak
    2.2k
    Ajd organiziraj turnir zonaša preko lichessa
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Koliko uopće ima ovdje igrača i na kojim smo "razinama"? Ja nisam baš najjači u šahu, na chess.com sam oko 400 ali nisam ni igrao za više od toga, po slobodnoj procjeni sam na 600tinjak.

    Igrao sam par partija s Majkijem. Ubio me svaki put skoro. Dobar je
  • BBBaranja
    1.9k
    Kao osnovnoškolac išao na natjecanja iz šaha,od tada ako sam ga zaigrao 10-tak puta..nisam cuo za te stranice ali sam svakako za da odigramo neko forumaško natjecanje
  • Mali dioničar
    13.9k
    dao sam mat kraljemMajki2111

    :lol:
  • Bosna86
    11.5k
    Za vrijeme corone smo nešto malo igrali… Marcio i još par ljudi koji malo rjeđe pišu su stvarno dobri… Većina ljudi koja je igrala je pokazala neko znanje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.