• deda
    26.3k
    Rasulo, umro im je dugogodišnji financijer fanatik, sad su razina selske momčadi.
  • Infinity
    14.9k
    Jbg, steta. Uvijek sam ih pratio po tim kupovima, bio sam siguran da ce kad tad uci u finale, ma koliko to zvucalo nemoguce :rofl:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    U slučaju da ekipa iz 3.ekipe, vidim ima ih, jel ako dočekuju prvoligaša, imaju navijači pravo na stadion?
  • Infinity
    14.9k
    Nemaju. Za kup vrijede pravila kao i za najvisi rang.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    aha,pito sam,jer nisam znao.
  • mniokl
    247
    Vinogradar ima proračun oko pola milijuna kuna sada navodno,a do sada su vjerojatno bili negdje oko milijun eura po sezoni.Ista tvrtka i dalje financira klub ali u daleko manjem obujmu.Puno su slabiji nego prije.
  • mniokl
    247
    Jednom je Vinogradar djelilo 4 minute do polufinala kupa,kad su igrali protiv Cibalije u četvrfinalu.Hajduk se sjeća Mladine,dva puta sam tamo svjedočio produžecima,nažalost tovari oba puta prošli drugi puta uz veliki sudački poguranac.
  • Infinity
    14.9k
    Jel realno milijun eura za hrvatskog treceligasa? S tim se u BiH igra PL :rofl:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Jel realno milijun eura za hrvatskog treceligasa? S tim se u BiH igra PL :rofl:Infinity

    Europa, veći standardi :lol:
  • mniokl
    247
    Neznam tocno koliko je bio proracun,ali na osnovu toga da su u klubu najplaceniji igraci znali imati i do 30000 kuna neto mjesecno,a 20000 tisuca je bilo pod normalno za prvotimca,dolazi se do te cifre od milju eura otprilike.I u infrastrukturu je ulagano svake godine poprilicno.
  • Infinity
    14.9k
    Za te place je taj budzet OK, ali mi je nejasno sta traze u trecoj ligi. Ocito je taj imao para, neki visi rangovi nisu bili pod moranje, a htjelo se da su igraci sretni i zadovoljni. Varazdin je u proslu sezonu usao s budzetom od 10m kuna sto je tek nesto vise od 1m eura. Vjerujem da se Varazdin kasnije docepao jos neke love, al Inter je usao u sezonu s budzetom 14m kuna i ispao. Cisto sumnjam da sad u drugoj ligi imaju nesto vise od milijun eura, pa ako i toliko. Vinogradar je s tom lovom sigurno mogao biti gornji dom druge lige i da se opet kaze da su im igraci preplaceni.
  • Kwedi
    3.8k
    1.109.474 kn imao Vinogradar prihode u 2019. godini
  • Crusades1986
    9.3k
    Oni su imali neke peripetije sa gradskim vlastima (Jastrebarsko) oko stadiona/zemljišta pa zato nisu zadnjih par sezona igrali drugu ligu iako su bili daleko najbolji u trećoj.
  • Kwedi
    3.8k
    koliko pamtim, sponzor kluba je htio da se cijelo gradsko zemljište prebaci na njega zato jer je sponzorirao klub i napravio neke infrastrukturne zahvate
  • Crusades1986
    9.3k
    Tako nešto da. Mislim, oni su imali 2 igrališta/stadiona. Jedan je stadion u Jaski baš, a drugo je bilo igrališe u sklopu bivše vojarne u Mladini.

    to u sklopu vojarne je bilo zapušteno pa su ovi se tamo preselili i dosta toga uredili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.