• xavier
    11.1k


    Kako rekoh, o tome se može razgovarati, ali pripisati prvi gol Gavranoviću je van pameti.
  • deda
    27.4k
    Osobno bih pripisivao golove kao u hokeju. Zadnjem igraču iz napadačke momcadi koji je taknuo loptu. Tj
    ukinuo bih pojam autogol.
  • xavier
    11.1k
    Kako sam napisao, u slučajevima gdje obrambeni igrač manje ili više skrene loptu, slažem se da gol treba pripisati napadaču, ali ovo Gavranovićevo je baš ekstreman slučaj. Stvarno nije logično njemu pripisati gol.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ovo fakat nema logike da je Gavri upisano. Pa lopta je dirala 2 igrača Osijeka poslije njega.
  • Eduardo
    17.2k
    Po meni su i prvi i drugi gol autoglovi. Prvi posebno, nema šanse da to bude Gavranov gol. Bolje da to preprave i ne brukaju se. Drugi nije toliko očit, ali i on mi više vuče na autogol. Kao što je netko već spomenuo, čovjek je ubačaj Ademija preusmjerio u vlastitu mrežu.

    Što se utakmice tiče; iznenadio me Osijek, nakon predstava u prva dva kola nisam ih očekivao ovako dobre. Rezultat užasno nerealan. Bili su jako dobri, posebno drugi dio, do te 70' i našeg gola. Baš su dominirali i taj gol ih je valjda psihički slomio. Da su slučajno imali nekog solidnog napadača vjerujem da bi semafor na kraju pokazivao drugačiji rezultat.

    Za neutralne gledatelje utakmica pravi spektakl.
  • Crusades1986
    9.5k
    Mene živo zanima kak će oni izgledat kad Mierez počne igrat... po meni imaju napadačku liniju al pari s Dinamovom. Grezda, Mierez, Erceg, Bočkaj, Ndockyt, Lopa (nije na razini kao na početku) al opet dobar igrač... pa ta ekipa bi trebala zabijat minimalno 3 gola po utakmici.
  • deda
    27.4k
    Mierez :joke:
  • Crusades1986
    9.5k
    Od Ramona sam dobio Ramireza :lol:
  • deda
    27.4k
    Neka, neka, dobar si mu nadimak sklepao
189101112Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.