• Navijač Dinama
    7.3k
    Ja bi jedne i druge "židove" i United izbjegao.

    Sa ostalim mislim dase možemo nosit.
    Rome i Arsenala se na maksimiru ne bi bojao, dok opet Englezi kući i Roma na Olimpicu mogu biti zajebani
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bye bye ciganjerosi
  • BlauDivision
    463
    Gledao sam danas Rangerse i nisu ostavili neki poseban utisak na mene. Belgijanci su imali par dobrih prilika na 1:1
  • BlauDivision
    463
    Od manje zvučnih imena najvise bi volio da izbjegnemo Slaviu Prag
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Znal netko možda slučajno kakvu preostalu ekipu da u slucaju da ih izvucemo morali bi ic u goste negdje drugdje a ne tamo? ( Arsenal je danas sa Benficom igrao u Pireju)
  • LovroZG
    1.3k
    Utakmice se igraju za dva tjedna, uzvrati za tri, niko živ ne zna kakvo će tad bit stanje s mjerama... Trenutno znam da Englezi i Molde imaju sranje s tim.
  • Neki tip
    19k
    daleko od toga da su Rangersi neki bauk.. Borna Barišić im je jedan najboljih igrača. Nije to, naravno, nikakva sramota, igra čovjek u reprezentaciji Hrvatske, ali Barišić nije igrač iznad Dinamove razine kvalitete.

    Igraju slabu ligu, ni na toj čuvenoj TM listi nisu iznad nas.

    Na listi nepoželjnih za mene su samo zbog tog stila nogometa za koji mislim da nam ne odgovara.
  • Majki2111
    2.6k

    Dobar sažetak

    Golovi bolje prikazani na kraju videa


    Benfica je imala Arsenal do 5 min prije kraja...
  • Infinity
    15.2k
    Cini mi se da Hrvatska nije nametnula restrikcije Britaniji i po svemu sudeci ako izvucemo Rangers, Arsenal ili Tottenham utakmice ce se odigrati normalno, svatko na svom terenu. Trenutno je jedino moguce da u slucaju moguceg susreta protiv Moldea oni budu domacin na neutralnom terenu, jer je Norveska nametnula restrikcije svima.

    Do utakmica ima dva tjedna, al trenutno stanje je ovo.
  • marcio amoroso
    32k
    United, Tottenham, Arsenal, Ajax, Villareal, Shakhtar, Roma, Oly, Rangers, Granada, Milan, Slavia, Dynamo, YB, Molde.

    Ovo su moje želje, poredane od najgoreg mogućeg izbora do najboljeg.
  • deda
    27.6k
    Ša-la-la-la-la-la, lijepo je jutro nakon pobjede. Ugodno iščekivanje novog protivnika. Želja nemam. Svakog treba pobijedit, "slomit im kičmu i j...t sve po spisku", koga god da dobijemo. Dinamo je za mene najveći klub na planetu, respekt da, ali prednost nikome, nikome osim Boga.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    nemam ni ja nekakve želje - nek dođe tko god hoće. Naravno da bi izabrao molde da mogu (mada dinamu baš i ne leže ti skandinavci i uvijek je bila patnja), naravno da u ždrijebu ima klubova koji bi bili favoriti protiv dinama. Međutim, raspoloženi dinamo, s pametnom igrom može dobiti svakoga.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ma zapravo, kad malo bolje razmislim - daj imenjaka iz kijeva, da se obračunamo oko toga tko je najbolji dinamo na svijetu. :sweat:
  • Keyser Soze
    8k
    Ja bi volio izbjeći Slaviu jer igraju brutalan nogomet zadnje 3 sezone, a nisu atraktivni. Ostali svi mogu, želja je Molde, ali s nekima imamo i neriješenog posla. Ne bi imal ništa protiv nekog Milana ili Ajaxa pa da vidimo gdje smo zapravo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.