• xavier
    11.1k


    Dobro, za njih je i logično da su oduševljeni jer kako smo konstatirali, i logično je da nenositelji priželjkuju (između ostalog) Dinamo.

    Iz naše perspektive mi je ždrijeb onako, bilo je jačih klubova, a i slabijih, ali ovo mi se baš ne sviđa jer vidim da hrpa ljudi razmišlja u stilu "super, pa CSKA smo prošli bez problema, a ovi su još lošiji". Nadam se da i igrači neće tako...
  • Bosna86
    11.5k
    Mi smo to vec u nasim glavama prosli... Nasi ljudi jos uvijek gledaju na istok nogometne europe sa podsmijehom
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mislim da ih doma možemo riješit, ali otić u Rusiju u drugom mjesecu igrat, bogme to će biti dobar izazov.
  • Neki tip
    19k
    Ne volim kad izvučemo istočnoeuropske klubove baš zbog ovoga sto spominju @Bosna86 i @xavier. Podcjenjivanje..

    Objektivno, nije prestrašan ždrijeb. Kako većina konstatira, moglo bolje, moglo gore. Ali.. zbog neatraktivnosti, nekako se uvijek raširi dojam da su mačji kašalj, a nisu ni blizu toga.

    Mislim ipak da će ih igrači ozbiljno shvatiti. Ekipu koja uzme 5 bodova u skupini LP s klubovima liga petice i nabije Lokomotiv 5-0 ni ne smiješ doživjeti drugačije.

    Šanse 50-50.
  • xavier
    11.1k
    Krasnodar ima simpatičan stadion...tu je negdje s Maksimirom :cool:

    daf891aec6ebafd87233d2e3e47e8d03.jpg
  • xavier
    11.1k
    ali otić u Rusiju u drugom mjesecu igrat, bogme to će biti dobar izazov.Navijač Dinama

    Krasnodar je inače na Crnom moru i temperature su u 2. mjesecu više nego u Zagrebu.
  • marcio amoroso
    32k

    Taman sutra krenuti iz ZG ako misliš stopom opet.
  • Bosna86
    11.5k
    Rusija ne izdaje vize tokom covid perioda, vec provjereno :smile:
  • xavier
    11.1k


    Onda kroz Bugarsku ili Rumunjsku do Crnog mora pa dalje čamcem prema Krasnodaru :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Rusija ne izdaje vize tokom covid perioda, vec provjereno :smile:Bosna86

    Ne znam jel se sta mijenjalo zbog covida, al s BH papirima ne trebas vizu za Rusiju :grin:
  • Krizy
    35.4k
    Wolfsberger AC - Tottenham
    Dinamo Kijev - Club Brugge
    Real Sociedad - Manchester United
    Benfica - Arsenal

    Crvena zvezda - AC Milan
    Antwerp - Rangers
    Slavia Prag - Leicester
    RB Salzburg - Villarreal
    Braga - Roma

    Krasnodar - DINAMO
    Young Boys - Bayer Leverkusen
    Molde - Hoffenheim
    Granada - Napoli
    Maccabi Tel Aviv - Šahtar
    Lille - Ajax
    Olympiacos - PSV

    Ovi boldani parovi su super za nas u slučaju prolaska dalje. Jer znače ispadanje jednog jakog kluba, odmah bi značilo i više lakših protivnika u osmini finala. Ali opet će u osmini finala vjerojatno biti 10 klubova iz liga petica.
  • Infinity
    15.2k
    Meni Dynamo - Brugge, Antwerpen - Rangers, MTA - Shakhtar i Olympiakos - PSV djeluju kao super opcije za osminu finala. Mislim da bi imali dobru sansu proci dalje. Mislim da se zdrijeb super poklopio po tom pitanju. Ispast ce puno jakih ekipa, a isto tako ce ostati puno prolaznih.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Citam jedni kazu tezak, drugi lagan a treci prolazan zdrijeb. Po portalima ljudi glasaju i prosjecno daju 80% prolazak Dinamu. Matematicki gledano, da sa njima igramo deset puta samo dva put nebi prosli, optimizam je ogroman sta me veseli. :smile: . Moje skromno misljenje da smo izvukli jakog protivnika puno jaceg od CSKA. Pratia sam ih u grupi, prosli su ka treci iza Chelsea i Seville a ispred Rennaisa. Svima su dali gol u grupi, izdvojia bi Sevilli cak dva u gostima a npr Chelseau jedan u gostima. Imaju par top igraca. Krilo Wandersona, veznog Cabellu njega bi izdvojia ka najopasnijeg, paklen igrac i u napadu prekaljenog sveda Berga. Ja iskreno spadam u ovu trecu skupinu, sta sam navea na pocetku koji misle da je ovo prolazan protivnik. Morat cemo bit na vrhunskoj razini u obe utakmice i nadam se da cemo imat sve igrace na raspolaganju!
  • og1986
    2.9k
    Majki je bio stavio link na njihov Forum i tamo pišu nešto slično kao i mi. Da smo protivnik po mjeri, prolazni, da smo dobra momčad i da moraju ozbiljno shvatiti tekmu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.