• marcio amoroso
    31.9k
    Vojska je meni kralj. Kako simpatično objašnjava ovo da je Fred morao izaći van :grin:
  • Crusades1986
    9.5k
    Al Martial mora ono zabit na 1-1...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Martial od tekme sa Spursima i onog crvenog kartona, nije pod vinklom
  • marcio amoroso
    31.9k
    United standardno radi sve da uprska nemoguće. Prvo se pobrinu da Turci jedino njima uzmu bodove a onda dođe gospodin Solskjaer i izgubi utakmicu koju nije smio izgubiti. Fred je plesao na rubu drugog žutog i to su vidjeli najveći laici, Solskjaer naravno nije iako trči svake dvije minute na iPad da vidi šta se dešava. Nakon 3 kola su imali 9 bodova i idealnu situaciju. Sada se moraju čupati u Leipzigu što nije nimalo jednostavno.
    Uz dužno poštovanje Solskjaeru kao legendi Uniteda, taj čovjek jednostavno nije dorastao klupi ovog velikana.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    taj čovjek jednostavno nije dorastao klupi ovog velikana.marcio amoroso

    Apsolutno, samo da se taj proces davanja otkaza ( naravno ako je pokrenut) realizira u skorije vrijeme, jer je bilo govora kako Zidane vrlo vjerovatno napušta klupu Reala i da dolazi na njegovo mjesto Pochetin. Iskreno bi ja više volio Pochetina nego Zidanea, nekako mi je dosta sigurniji , i više se pokazao kao trener i motivator.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Iskreno bi ja više volio Pochetina nego ZidaneaNavijač Dinama

    Ako se već može birati ja bi Zidana. Lik je osvojio sve što se može osvojiti i igrači bi imali maksimalan respekt. Također sam siguran da je i Pochettino veliki napredak u odnosu na Solskjaera.
  • Nolifer
    6.5k
    Nikaj čudno za United. Pratim ga već godinama i ovo je godina u kojoj dosta oscilira. Solskjær je igračka legenda, ali kao trener treba još puno papati žganaca, da United bude kao nekad... Očekivan poraz od PSGa iskreno, bilo bi predobro da je nastavljen pozitivan rezultat, ali kaj je tu je. Bitno da pozicija nije kolko tolko ugrožena, jer PSG je taj koji ''visi'' u skupini, radi Leipziga i Olmića koji je opet briljirao večeras i to mi je baš drago i želja mi ga je vidjet u Unitedovom dresu.

    Za sada po meni Solskjær je manje ugrožen nego Zidane u Realu za ostavku. Ko bi mogao biti nasljednik? Iskreno nemam pojma, jer koji god trener dođe, morat će stabilizirat ekipu i jurišat na pobjede, kaj nebu bilo lako. Al vjerujem da bu na kraju bio opet u top 5 u Premijer ligi, teško da bude prvak, bar ne ovu sezonu, jer za prvo mjesto, ipak moraš igrat brži sa više presinga i kombinatorike nogomet, jer ovo kaj sad igraju nije za to, nezz zakaj imaju problema, imaju sve, a igraju tako tako...

    Kad čujem onog Pogbu, da mu se ne sviđa na Old Traffordu, onda tornjaj se i odi ak ti ne paše, umišljena zvijezdo... Al sa razlogom je ljut, jer nije osvajal dovoljno trofeja, kaj zna bit dosta frustrirajuće, pa ga u tu ruku razmem, al opet. Tvoje je da šutiš i igraš i ostaviš srce na terenu, a ne svaki put boli me pipi za sve...

    Šteta što Cavanijev lob nije ušao, pa je pogodil gredu...
  • mniokl
    254
    PSG mora dobiti turke i sigurno je prvi u skupini,tak da nebi reko baš da visi.
  • Nolifer
    6.5k
    mniokl
    14
    ↪bbbjura PSG mora dobiti turke i sigurno je prvi u skupini,tak da nebi reko baš da visi.
    mniokl

    Da, al tu je i RB Leipzig, ovi mogu igrat X, pa i ih ovi preskoče i eto ih u Europa ligi, al brijem da se to nebu dogodilo...

    Zasrali jesu danas, mogli su se osigurat, al to je United, neizvjesnost do samog kraja ;)
  • mniokl
    254
    PSG sa nerjesenim sigurno prolazi grupu.Igraju doma sa zadnjim,sigurno ce pobjediti da osiguraju jedinicu,da ispadnu sanse su ko da ja dobijem na lotu.
  • mniokl
    254
    RB i United odlucuju u medjusobnom dvoboju,Unitedu treba nerjeseno.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kako uprskati utakmicu. Nakon gadnog početka u kojem je PSG bio brži i prvi na svakoj lopti United je smirio tekmu i preuzeo kontrolu. U drugom je bio apsolutno bolji, promašio par dobrih šansi (Martial što je to) i onda se sve raspadne u par minuta.

    Svakom je bilo jasno da Fred mora van, pukom srećom nije dobio crveni i onda se dogodi što, lik ostane i u drugom poluvremenu i na kraju kaj je najbolje dobije žuti za start na loptu. Što je Solskjaeru bilo da ga ne zamijeni nitko ne zna.

    PSG je s obzirom na imena bezvezna ekipa iskreno, osim kaj su skupina totalnih pedera koji provociraju i simuliraju na čelu s Neymarom i United ih je imao na konopcima i onda sve upropastili tako.

    Ako ne prođu onaj preglupi poraz u Istanbulu će biti ključ. Iako mislim da će izvući rezultat u Njemačkoj, ne igra Upamecano i općenito me Leipzig nije nešto fascinirao, a United je jako dobar u gostima.
  • Eduardo
    17.2k
    Kad jednog dana bude unucima pričao :halo:

    j8u1pkhb3fsrx1e3.jpg
  • Carrasco
    4k
    Leipzig zabio u drugoj minuti.

    Attachment
    dCFCCCG (11M)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.