• BlauDivision
    463
    i staro i mlado svi u cirkus Colorado :rofl:
  • Eduardo
    17.8k
    prvi 'veliki' potez novog predsjednika... Svakako će biti zanimljivo pratiti daljni razvoj situacije.
  • deda
    28.7k
    Nešto moraš napraviti, jer publika u areni to očekuje, a i lavove nahraniti moraš. Stanić je otprilike kao mi na forumu. Možeš pametovati, laprdati, prodavati kojesta, glumiti facu, genijalca, finog ili bezobraznog, biti general nakon bitke. Ali kad ti se da prilika, onda prd, nemaš pojma o meritumu stvari tj. ne znaš raditi taj posao.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Hajduk i Kepčija(sportski direktor) sporazumno raskinili ugovor.
  • xavier
    11.2k


    Jakobušić ga je htio zadržati, ali Kepčija je sam otišao.
  • r1oma
    1.5k
    Pise da je i sportski direktor Kepcija dobio otkaz. Pocinje ciscenje bome...
  • xavier
    11.2k


    Kepčija je sam dao otkaz kako ti piše post iznad.
  • xavier
    11.2k
    Boro Primorac v.d. trener.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Psihijatrija kod tovara se nastavlja :rofl:


    Putem medija sam saznao da je izabran novi predsjednik nakon višemjesečne potrage.
    Putem medija sam saznao da novi predsjednik ne treba savjetnika.
    Putem medija saznajem da imam šarm i da sam nekakav brend (što god to značilo).
    Putem medija sam saznao da ću morati odgovoriti novom predsjedniku na logična i razumna pitanja, oko sportskih neuspjeha i odabira igrača.
    Nakon toga odlazim na razgovor s predsjednikom, gdje mi je ponuđeno mjesto člana Uprave ili sportskog direktora. Ne prihvaćam ni ulogu člana Uprave, a još manje sportskog direktora.
    Predsjednik reagira neprimjereno.
    Ne reagiram, izlazim, a predsjednik se ispričava.
    Kupim sve svoje osobne stvari iz ureda i odlazim u jednodnevnu izolaciju.
    Umjesto otkaza uskoro mi stiže isprika predsjednika.
    Ispriku ignoriram.
    Imam hrpu poziva, ali sve ih ignoriram.
    Isti dan, opet putem medija saznajem kako na službenoj stranici Hajduka stoji da ne obavljam više nikakve funkcije u klubu.
    U službenoj objavi kluba stoji da sam gospodin i da mi se zahvaljuju.
    Žele mi i puno sreće, naravno putem medija.
    Dan poslije dolazim u klub, predajem službeni auto i kratko se pozdravljam sa stafom i igračima.
    Predsjednika nema u klubu, a nema ni otkaza na radnom stolu.
    Putem medija saznajem da sam najveća neznalica i valjda jedini krivac za sportski podbačaj kakav klub nije imao nikad.
    Putem medija saznajem da mi je stalo do otpremnine. Otpremninu, naravno ne želim te molim Upravu Hajduka da me službeno kontaktira pa da konačno papirnato podkrijepimo ovaj razlaz.
    Hvala svima uključujući medije.
    Preuzimam svoj dio odgovornosti za sportski neuspjeh, a Hajduku želim puno sreće.
    Svim navijačima moje isprike za rezultatski podbačaj.
    Do sljedećeg javljanja ostajte mi u miru.
    Mario Stanić
  • Morales7
    184


    Meni jedan od najljigavijih likova. Uvijek pametovao, on zna ovo on zna ono, a zna s oproštenjem k... Nešto slično Štimac komentator i Štimac izbornik, a nešto slično bi bio Joško sve znam Jeličić
  • agramZ
    2.3k
    Nakon toga odlazim na razgovor s predsjednikom, gdje mi je ponuđeno mjesto člana Uprave ili sportskog direktora. Ne prihvaćam ni ulogu člana Uprave, a još manje sportskog direktora.
    Predsjednik reagira neprimjereno.
    Ne reagiram, izlazim, a predsjednik se ispričava.
    Kupim sve svoje osobne stvari iz ureda i odlazim u jednodnevnu izolaciju.
    Umjesto otkaza uskoro mi stiže isprika predsjednika.
    Ispriku ignoriram.
    marcio amoroso

    na cemu je ovaj?!
  • deda
    28.7k
    Glumi primadonu, a i ovaj Lukša je izgleda malo jači igrač.
  • Kwedi
    3.8k
    Da se javljao na mobitel možda ne bi znao za pedalu iz medija. Kakav je ovaj Stanić imbecil
  • Bosna86
    11.6k
    Kome bi dao prednost u srazu Stanić Šimić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.