• Infinity
    15.2k
    Mudro su ga prekrili rukavom, ako ga uopce ima na dresu. Ja pikiram da ce biti nesto poput ovog za 110 godina, iako bih rado vidio grb Gradjanskog ili samo malo d.
  • deda
    27.4k
    Sline mi cure već, nemojte me razočarati
  • Mali dioničar
    14k
    Kao da je itko zaštitio grb Gradjanskog pa se ne smije koristiti...
  • Guinness
    1.9k
    Prugasti dres sa vezicama i grbom Građanskog...
  • NORTE
    8.9k
    Nisam ljubitelj ovakvih stvari, ali dajem im šansu da me razoružaju.
  • Nolifer
    6.4k
    Kako god bilo nece me razocarati.. bas me zanima sto ce biti
  • Miro93
    2.7k
    Ajde da vidimo jel mogu oni nešto dobro napraviti
  • vjeko1701
    5.9k
    I ja jedva čekam vidjeti. Na kužim zakaj dinamo nema neki više "ornametalni" treći il četvrti dres, nekaj kao rijekin bordo ili tako nešto. Nešto sa simbolima grada, BBBa, građanskog...bilo kaj. Oni većinom budu jako dobri u prodaji, mogle bi se prijateljske utakmice i recimo kup igrati u njemu. Malo tu fali marketinga.
  • Miro93
    2.7k
    Galatasaray
  • Guinness
    1.9k
    Kako sam i napisao, al bez grba..
  • Nolifer
    6.4k
    zh1gyvtsulbf5mju.jpg

    Fenomenalno :strong: :ok:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    [DINAMO CLASSICS] Uoči obilježavanja 110. obljetnice osnutka purgerskog kluba u ponedjeljak 26. travnja predstavljamo vam ekskluzivnu prvu ediciju replike dresova u kojima su prije 110 godina zaigrali igrači kluba te kampanju u kojoj ćemo u vremenu pred nama kreirati i predstaviti replike retro dresova koji, bilo u estetskom smislu ili samoj važnosti u konkretnom trenutku, imaju značajno mjesto u klupskoj povijesti. U sljedećih godinu i pol dana klub će predstaviti pet retro kolekcija koje su izabrane kombinirajući nekoliko kriterija poput povijesnog značenja, sportskih rezultata, bitnih događaja i atraktivnosti dizajna. Kampanja naziva ''DINAMO CLASSICS'' kreće upravo na 110. rođendan kluba uz zanimljiv dres iz 1911. godine.
    ➡️ Cijena dresa ''Dinamo retro 1911'' iznosi 399 kuna. Izrađen je od stopostotnog pamuka te je upakiran u retro poklon kutiju.
    ➡️ Dres je proizveden u Europi, u suradnji s tvrtkom COPA Football, renomiranim nizozemskim proizvođačem retro odjeće koji je specijaliziran za suradnju s nogometnim klubovima.
    ➡️ Retro dres bit će od ponedjeljka dostupan u prvim ograničenim količinama i to ekskluzivno u fan shopu Dinamo te u web shopu.
    ➡️ Iako u originalnoj izvedbi dresa nije stajao prvi klupski grb, u paketu uz dres se nalazi prvi klupski grb koji se prema željama kupaca može i aplicirati na dres. Više na www.gnkdinamo.hr
    b44khcgobb5s537y.jpg
    gavj9mwrk531c7jl.jpg
    1p596wwpn9inzm8r.jpg
    f3ylyf6xb64kag8k.jpg
  • Navijač Dinama
    7.3k
    400 kuna, nije loše, a nije ni on loš. Taman da zaigraju utakmicu večeras u njemu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.