• reziser
    6.2k
    nego paparazzo,db-izbjeglica


    svejedno, to ne opravdava srednji prst.... po meni
    javna osoba, ljude zanima, gdje si, kaj radis, s kim si...pa daj se skuliraj, uđi u auto i ignoriraj..a ne ovak
    moje mišljenje...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    ne bi mu ni ja pokazao srednji prst, ali sto ljudi, sto ćudi.

    također, ne mijenja činjenicu da mi se ti ljudi gade.
    ako je netko javna ličnost, ne znači da ne treba poštivati čovjekovu privatnost koja nema veze s njegovim poslom.

    na kraju krajeva, možeš i pitati jel mu smeta da se snimi fotografija za medije.
    mislim da je to elementarna pristojnost, koju ljudi koji se bave tim "poslom" očito nemaju.
  • SAS1987
    13.4k
    Izgleda da je ozljeda ruke prošlost :grin:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Istina, dno dna od posla.
  • masacusec
    3.1k
    Novinara ima lešinara, ali mali je jaran...btw, zna se čija je škola...
  • Crusades1986
    9.7k
    Ako ne može podnijet da je pod povecalom javnosti, nek ne igra u Dinamu i ne bude u vezi sa manekenkom/TV voditeljicom i nece ga nitko slikat ispred rodilišta. Daleko od toga da mi 90% novinara i paparazza nije gadljivo, ali za ovim nema potrebe. Nisu mu dosli u spavacu sobu ga slikat.
  • Neki tip
    19.2k
    slažem se..

    Mogu razumjeti da mu smeta fotkanje iz "grmlja" u jednom vrlo intimnom trenutku kakav je odlazak s bebom kući nakon poroda, ali to je cijena slave i novca uvijek i svugdje.

    Dinamov igrač se ne bi trebao tako ponašati, bez obzira na iziritiranost. Da nema takvog interesa javnosti za svaku nebitnu pi...riju o igračima kakvog ima, ne bi bilo ni toliko novca u nogometu pa je pomalo i stvar poštovanja i zahvalnosti prema vlastitom poslu i poslodavcu otrpjeti u takvim situacijama.

    Ne bih dramio oko ovog, velim, mogu razumjeti instinktivnu potrebu da odje..š nekog tko viri iza kakvog Golfa i fotka te kako nosiš tek rođenu bebu, no od Dinamovog nogometaša jednostavno očekujem više i bolje od srednjeg prsta, čak i u takvoj situaciji.
  • Majki2111
    2.6k
    Malo prgavosti ne škodi. :wink:
  • reziser
    6.2k
    Malo prgavosti ne škodiMajki2111

    jedno je prgavost, a drugo nekultura.
  • vjeko1701
    5.9k
    ako je netko javna ličnost, ne znači da ne treba poštivati čovjekovu privatnost koja nema veze s njegovim poslom.db-izbjeglica

    Apsolutno se slažem s tim i vrijeme bi bilo da i zakon stane na stranu ljudi. Svatko i ponavljam, svatko ima pravo na svoju privatnost. Isto kao što ne smiješ snimati nekog bez njegovog dopuštenja, isto bi trebalo vrijediti i za slikanje.

    A ovo da su takvi kojima je životni cilj hvatati poznate ljudi i slikati ih dok rade privatne stvari jedan od nižih taloga ovog društva je apsolutna istina i podržavam svakoga tko je ikad razbio aparat takvima ili barem pokazao srednjaka.
  • Kwedi
    3.8k
    nije pokazao kitu, mahao njome po zrinjevcu i pjevao "kokolo".

    svaki dan ima primjera takvih u svijetu nogometa, u dinamu se desi jednom u nekoliko godina i plus ne zna se kontekst.

    nepotrebna drama.
  • og1986
    2.9k
    nepotrebna dramaKwedi

    Totalno, već je spomenut na valjda 4 teme. :grin:
  • Krizy
    35.8k
    :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.