• Blue 67
    212
    Uz katastrofalno vođenje i stalno mjenjanje nebitnih tema najmanje se pričalo o temi zbog koje je rađena emisija, a to je najveća krađa u povijesti hrvatskog sporta i besramno podržavanje iste od trenutnog vodstva kluba, ako to nije dovoljan problem ne znam što je. Već sam jednom spomenuo ali vrijedi ponoviti u normalnoj državi na sami spomen optuženika da ga je netko podržavao taj netko bi automatski bio kazneno gonjen... , a najveća ironija od svega je ta da oni koji su zahvaljujući hrvatskom pravosuđu već dulji niz godina na slobodi(ne samo to već im je omogućen daljni rad u klubu iz kojeg su krali) uz teške optužbe nemaju srama prozivati pravosuđe. Napad je najbolja obrana manipulatora i idalje se nastavlja ona nije bitno što je rečeno bitno je da imaš što reći ma koliko glupo bilo. Dovoljno je za reći da je prvi put sa dinamovog sjevera već 2006 skandirano protiv lopovluka. 2021 se to potvrđuje. Te 2006 smo bili i ovakvi i onakvi kao i svih ovih godina,a ni ovo jučer očito nije mnogima promijenilo sliku. Niti će očito ikad. Jbga laki, povodljivi, podkupljivi,ne moralni ljudi to ne mogu ni razumijeti jer oni ne znaju što je to: ustrajnost, privrženost, nepokolebljivost, nesalomljiv duh i ono najvažnije čist obraz. Nekad je poštenje bila odlika čovjeka danas je to utjecaj i moć. Povijest je dokazala tko je u pravu, ali će tek krenuti dokazivati. Dovoljno je uključiti zdrav razum.
    KONAČNA POBJEDA ĆE OPET BITI DIO SJEVERA!
  • Pop corn
    5.9k
    Oni smišljaju pjesmice u klubu :rofl:Miro93

    To je razina rasprave clanova Uprave koje nam je nametnuo Zdravko Mamic. Plus spinovi o odvjetnicima a da DTSM nema NI JEDNU tužbu protiv sebe! A oni ostali bez privatizacije i Kodzomana na temelju naših tužbi
  • NORTE
    9.8k
    DTSM nema NI JEDNU tužbu protiv sebe! A oni ostali bez privatizacije i Kodzomana na temelju naših tužbiPop corn

    "Lagano se tipkaju tužbice".
  • Ludovic IX
    6k
    Ćosić je na ono o 12 članova koji su birali vodstvo trebao samo reći - da, istina je, ali svih 586 su imali pravo glasa. a koliko ih ima pravo glasa u skupštini dinama?
  • xavier
    11.4k
    ali svih 586 su imali pravo glasaLudovic IX

    Upravo to. Meni je nevjerojatno da nije poentirao na glupost koju je Antolić izvalio.

    Meni je upravo fascinantno da netko poteže pitanje "da, ali koliko mislite da bi ljudi uopće izašlo na izbore". To nije bitno. Bitno je da svaki član ima pravo izaći na izbore i glasati. Ako ne želi, to je isto njegovo pravo.

    A spominjanje "duga Barcelone" je argument valjda u nižim razredima osnovne.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Nisam gledao emisiju pa neću ni komentirati.

    Što se tiče trenera nakon kriminalčevog odlaska, ne znam što se uopće razmišlja - biščan!

    Odradio je ciklus s u21 i meni je logičan korak naprijed preuzeti dinamo pa neće vječno voditi mladu repku.

    naš čovjek, već se dokazao vodeći rudeš, olimpiju, rijeku, mladu reprezentaciju. Vidi se da zna, što se mene tiče, može biti i dugoročno rješenje.
  • markoli
    1.7k
    Na Igora sam zaboravio. Definitivno idealno rješenje.
  • masacusec
    3.2k
    Što se trenera tiče, mišljenja sam da bi pravo rješenje bio netko kao Matjaž Kek. Naime, u ovo zaista turbulentno razdoblje za naš klub, potreban je netko "neutralan", hladne glave, vrhunski profesionalac koji bi se držao samo i isključivo nogometa i koji se nebi upuštao o raspravi o vodstvu kluba. Čovjek je provjerena klasa, no pitanje je ima li on afiniteta prema tome. Svojevremeno nije došao jer je znao da bi imao posla s vragom.
  • SAS1987
    13.9k
    Ja sam veliki fan Igora Biscana ali mislim da treba još sakupiti ponešto iskustva, pogotovo u europskim utakmicama. Vise bi volio Keka ali to je sada nerealno.
  • masacusec
    3.2k
    Bojim se da je to istina, a što se Bišćana tiče, zelen je još za takvo što... Ipak, voditi klub koji je dio tebe i tvojeg identiteta i neki drugi klub su nebo i zemlja. Nije isto graditi svoju kuću i tuđu kuću...
  • Mali dioničar
    15.1k
    Guardiola je imao neusporedivo manje iskustva u trenutku preuzimanja Barcelone nego Bišćan danas.

    Ili jesi ili nisi - ja bih Bišćana.
  • Dudu
    2.6k
    Bišćan ima bolji CV nego 95% prijašnjih trenera u trenutku kad su dolazili u Dinamo.

    Naslov s Rudešom, naslov s Olimpijom + kup, kup s Rijekom, kvalificirao se s mladom repkom na Euro.

    S 4 ekipe kreirao je prepoznatljivu igru i napravio rezultat.
  • xavier
    11.4k
    Ipak, voditi klub koji je dio tebe i tvojeg identiteta i neki drugi klub su nebo i zemlja. Nije isto graditi svoju kuću i tuđu kuću...masacusec

    Vidiš, ja se s ovim ne bih složio, dapače. Trener je za mene najbolji dostupni profesionalac koji mora poštivati klub u kojem radi i to je to. Jedan od najboljih trenera kojeg smo imali u zadnjih 20-30 godina nije bio navijač Dinama. Mislim na Bjelicu naravno. Zamijenio ga je trener koji nije bio kompetentan, ali je stalno isticao "kako je on Dinamovac". Da me ne bi krivo shvatili, nije ovo ništa kontra Bišćana koji je po meni itekako dobar kandidat.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Igora Biscana ali mislim da treba još sakupiti ponešto iskustva, pogotovo u europskim utakmicama. Vise bi volio Keka ali to je sada nerealno.SAS1987

    Ti ono živiš u Mariboru? :razz:
  • Infinity
    15.4k
    Mislim da do ljeta necemo vidjeti novog trenera. Povuci ce se neki brzinski potez samo ako Krznaru kola krenu naopako. Mislim da ce si uprava dati vremena za razmisljanje i pregovore. Naravno da bi ovaj mogao doci i ranije ako se sve dogovori, smatram da bi to bilo i dobro, jer bi imao vise vremena, ali mi se cini da bi uz pobjedu za pobjedom novog trenera mogli cekati do ljeta.

    Ja bih volio vidjeti neko veliko ime, tj. nekoga sa velikim iskustvom. Ni Biscan mi se ne cini kao losa opcija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.