• deda
    27.7k
    Tu je
  • deda
    27.7k
    Marko Šimić završava karijeru u Indoneziji i planira otvaranje akademije za djecu u suradnji s Dinamom

    ErYROuEU0AM3peW?format=jpg&name=large
  • marcio amoroso
    32k
    Indonezija. Uz dužno poštovanje populaciji Indonezije i veličini države se ja ne sjećam niti jednog dobrog nogometaša iz Indonezije. Možda Dinamo i Marko Šimić naprave čudo, ali čisto sumnjam.
  • Infinity
    15.2k
    Ja taman googlao, nisam nista nasao i htio pitati jel zna itko nekog poznatog igraca iz Indonezije.
  • Neki tip
    19.1k
    nek doprinesu prepoznatljivosti imena, nek se proda koji dres, suvenir i eto već plusa iz ove priče

    Štetiti ne može
  • marcio amoroso
    32k

    Ne znam koliko može štetiti jer ne znam koliko je ulaganje. Znam da te akademije i kampovi nisu nikada ništa donijeli.
  • xavier
    11.1k
    Pretpostavljam da akademiju organizira on i planira na tome zarađivati, a Dinamo je tu samo "partner" odnosno "ime" koje stoji iza njega. Želim reći da tu Dinamo niti će imati neke koristi, a ni troška.
  • deda
    27.7k
    Mislim da su sve do sada bili kampovi. Akademije bi trebale biti nešto trajnije vjerujem. Naravno najveće je pitanje koliko to Dinamo košta. Ako košta siću onda se isplati čisto radi marketinga.
  • Neki tip
    19.1k
    da, tako nekako sam i ja to zamislio, odnosno pretpostavio
  • deda
    27.7k
    Ne znam da li ste propustili, ali takva akademija je već krenula s radom u Bugarskoj Varni
  • Baneki
    717
    Te akademije bi se trebale samofinancirati, od članarina roditelja. Djeca će biti zainteresirana ako se radi o poznatom imenu kluba, a sa samim klubom to ne treba imati prevelike veze. Tu kod nas su bili popularni kampovi Barcelone, od akademija bila je ona Silvia Marića, Šukerova, sad Šimićeva.
  • Smotanihaker
    592
    Priča nam kako je bilo na posljednjem inicijalnom testiranju aerobnih kapaciteta Dinamovih igrača.

    - Za razliku od onih početnih testiranja kad smo došli, sad su kod nekih igrača rezultati od 30 do 50 posto bolji! U aerobnim kapacitetima u Dinamu doslovno rasturaju Lovro Majer, Lirim Kastrati, Theophile-Catherine i Mislav Oršić. Ta četvorica su zaista ekstremi, dečki s nevjerojatnim kapacitetima. Mi smo prije s takvim kapacitetima imali samo jednog igrača, Marcela Brozovića, a sad ih imamo četvoricu. Theophile je stariji, ali je prvi stoper u Dinamu koji je u grupi onih koji su u najjačim trkačkim dionicama, a inače su stoperi uvijek u onim najslabijim. Theophile radi na sebi konstantno i svaki trening odrađuje maksimalno, što se vidi - kaže Štefanić.
  • Dudu
    2.6k
    Oršića i Kastratija bih definitivno očekivao na ovoj listi, za Thea i Majera nikad ne bih rekao :gasp:
  • Bosna86
    11.6k
    Oršića i Kastratija bih definitivno očekivao na ovoj listi, za Thea i Majera nikad ne bih rekao :gasp:Dudu

    Nedavno je Majer u Podcastu rekao da Theo ne izlazi iz terene... Za Orsica i Kastratija se zna, Majer je tu ubljedljivo najveće iznenađenje
  • deda
    27.7k
    Dinamu bi bio strašan posao da je preko Chage u Kamerunu, nekog od Argentinaca, sutra KTC u Francuskoj napravi skautsku mrežu. Slabo koristimo te bivše igrače
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.