• xavier
    11.1k


    Meni je potpuno nevjerojatno da je virus koji se inače tako brzo širi, nekako prilično "pasivan" među sportašima koji više puta na dnevnoj bazi dijele svlačionice.
  • Guinness
    1.9k
    Sutra dolaze rezultati igracima. Ako se zarazio u Rusiji kao sto pisu, mogla bi Prelecova ekipa zaigrat u cetvrtak.flexXy

    Šteta, jer su zapravo šanse tako puno veće da dobiju nego da četnik vodi i igraju standardni.

    Ajde barem nešto lijepo u našem klubu, još ako tko i umre iz uprave... Praznik bi trebalo proglasit.
  • Markelo
    2.5k
    A mumija šeta bez maske. Mogao ga je sportski direktor poslat u podzemni svijet
  • Nino Bule
    11.2k
    Mumija je spanjolsku gripu prezivio, ne moze njemu rona nista.
  • Bosna86
    11.5k
    Praznik bi trebalo proglasit.Guinness

    Bas privatno komentiramo da je tolika apatija oko Dinama da bi ta vijest bila aktualna pola sata
  • Smotanihaker
    589
    Sada ima izliku ako bude los rezultat.
  • LovroZG
    1.3k
    Meni je fascinantno da su Zoran i još jedan član stožera osjetili simptome po povratku iz Moskve, al su svejedno odradili Lokomotivu. Ne do Bog da su iz predostrožnosti preskočili tu tekmu, možda bi i dobili...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Meni je fascinantno da su Zoran i još jedan član stožera osjetili simptome po povratku iz Moskve, al su svejedno odradili Lokomotivu.LovroZG

    I još je lik bez maske bio cijelo vrijeme naravno ako se dobro sjećam. Ali ko zna na kraju. Možda i laže jer se nakon ove tekme u nedjelju prepo jadan haha
  • xavier
    11.1k
    Meni je fascinantno da su Zoran i još jedan član stožera osjetili simptome po povratku iz Moskve, al su svejedno odradili Lokomotivu.LovroZG

    Zoki je osjećao simptome, ali je svejedno junački vodio momčad protiv Lokomotive, a ti tako :joke:
  • Kwedi
    3.8k
    4.11.2020.
    Attachment
    1_PDFsam_7904 (23M)
  • Mulec86
    389
    Još 4 igrača pozitivna
  • xavier
    11.1k


    Da, ona 4 o kojima pišemo na temi utakmice.
  • El Capitan
    74


    Barišić je preživio deset egipatskih zala, španjolska gripa i korona su za njega hunjavica.
  • Kwedi
    3.8k
    Liverpool vs City, ženske ekipe na Youtube kanalu Liverpoola upravo gleda preko osam tisuća ljudi. Imaju često prijenose ženskih utakmica.

    Mislim da prijenos naše ŽNK GNK ekipe sigurno ne bi škodio curama, a valjda klub ne bi propao za troškove organizacije prijenosa.

    Nek Lesički komentira moja je osobna želja.
  • xavier
    11.1k


    A koliko desetaka milijuna gleda muški Liverpool - City? Želim reći da kad bi kod nas zanimanje za ženski nogomet bilo u istom postotku kao tamo, dobio bi stvarno mali broj ljudi koje to zanima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.