• Neki tip
    18.8k
    Puno je još pitanja na koja bih ja volio znati odgovor, a nadam se i vi.

    U aktualnoj anketi, o očekivanjima od sljedeće sezone, propustio sam/zaboravio postaviti pitanja o godišnjim ulaznicama, članarinama, posjeti tribinama, stadionu itd..

    No, mene zanima i puno toga drugoga kad je riječ o nama. Npr, tko smo "mi"? :)

    I za koga mi navijamo.. i zbog čega.. i još stotine pitanja, po temama.
    1. Pitam zato vas koju biste anketu sljedeću htjeli: (40 votes)
        Nastavak sadašnje - posjet tribinama, godišnje, članstvo, stadion..
        35%
        Tko smo mi? Demografski, socijalno, obrazovno, politički
        23%
        Za koga navijamo? Gnk, nk, Građanski, Croatia, 1945., 1911., Zagreb, Hrvatska, identiteti, simboli..
        10%
        Ljeto je i mrtva sezona, zajebancija - pivo i vino, hrana, žene, sunce, more, ljeto, samo opušteno
          0%
        Ma šibaj kako ti se da, sve su mi te teme zanimljive, jedva čekam odgovore
        28%
        Naporan si. Od'ebi i ti i tvoje glupe ankete. :)
          5%
  • SAS1987
    13.2k
    Ankete 1 i 2 :cool:
  • Neki tip
    18.8k
    ma sve ću ih posložit, prije ili poslije, samo je pitanje redoslijeda.. :) naravno, osim ak na kraju ne prevagne ova zadnja opcija iz ankete :grin:
  • Dino
    2.2k
    Mene najvise zanima struktura Dinamovih navijaca...nastavak na onu prvu anketu od prije koji mjesec. Jer osim nekih krugova ne znam kak disu zapad i istok.
  • Majki2111
    2.6k
    Tko smo mi?
  • ZDS86
    205
    Mali zeleni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.