• Mr Blue
    4k
    U prvom kolu, Team Činda u fotofinišu odnosi pobjedu za milimetar!
    Konačna cijena: Kanjuh 2100, Prgomet 2200

    Počeli smo s licitacijama s novim parom: Hrvoje Penava (Team Činda) vs Kristian Čekol (Team Grbi)
    Licitacije ovdje!

    144282822_3726655137393144_6951667897719617469_o.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Mkf2z0LDT7IAX-Pkfb0&_nc_ht=scontent.fzag1-1.fna&tp=6&oh=7bb71c6bfe6bfd16844dd258fa4f1cd3&oe=603A293E
  • Mr Blue
    4k
    Licitacije za Penijev i Čekijev dres su gotove! Oba dresa odlaze sretnom vlasniku za ukupno 3.200 kn Čeki je s 300kn više donio Grbijevom timu prvi bod. Rezultat je trenutno 1:1.

    Na klupskoj Facebook stranici traje licitacija za dresove Jakova Mudronje i Nikole Badrova. Aukcija traje do večeras u 20h!

    gjjmt95f2srgilc3.jpg
  • Mr Blue
    4k
    Neslužbene informacije govore kako pobjedu u jučerašnjem susretu odnosi Mudronja i Team Činda! 2:1 za Čindu i njegove pulene!

    U tijeku je licitacija za dresove Antonia Vuka (Činda) i Ivana Pavlića (Grbi). Rezervni vratari su ukrstili koplja. Aukcija traje do večeras u 20h na klupskoj Facebook stranici! Blagu prednost trenutno drži Pavlić za Team Grbi...

    h7x4yvpxwo1gjp89.jpg
  • Mr Blue
    4k
    Ovaj tjedan se nastavlja 1.HMNL. U petak gostujemo u Dubrovniku. Iako Square u velikoj većini slučajeva pobijedimo, to su uglavnom takve utakmice, s puno golova, koje se nerijetko rješavaju u zadnjoj minuti ili dvije, da ne želim ništa konkretno prognozirati.

    Mislim da su oni iznenadili futsal javnost odličnim ulaskom u sezonu, unatoč nešto limitiranom rosteru. Volio bih da nametnemo svoju igru od prve minute jer vjerujem kako smo kvalitetnija ekipa. Imamo isti broj bodova na tablici, ali oni imaju 5 poraza (iz 10 utakmica), mi 3. To najbolje govori da Square igra toplo-hladno cijelu sezonu. Izgubili su prošlo kolo protiv Uspinjače u gostima 3:2. Mi se isto moramo vaditi zbog domaćeg poraza od NV.

    e7fjld2fxvapi26h.jpg
  • hmoody
    128
    Ako ćemo igrat kao što smo igrali prvih 25-30 min zadnje utakmice onda nemam straha za dobar rezultat.

    Hoće bit neki prijenos ili stream?
  • Mr Blue
    4k
    Potvrđeno nam je da će Square raditi stream preko YouTubea. Valjda se neće predomisliti...
  • hmoody
    128
    Potvrđeno nam je da će Square raditi stream preko YouTubea. Valjda se neće predomisliti...Mr Blue

    Nadam se da će Boris Kera bit komentator.
  • Mr Blue
    4k
    Nadam se da ne, ja sam valjda jedan od rijetkih kojem Kera ide na živce. :rofl:

    U svakom slučaju, čini mi se da ovaj video nije objavljen na Zoni, pa ako netko nije vidio...

  • Mr Blue
    4k
    Antonio Vuk u fotofinišu odnosi pobjedu ispred Ivana Pavlića te donosi Čindinoj ekipi treću pobjedu na aukciji! Trenutni rezultat: Team Činda 3:1 Team Grbi

    Danas na licitaciji do 20h, isključivo na našoj Facebook stranici, potpisani dres Plave jedinice Maria Hercega i trenerska polo majica jednog od najtrofejnijih igrača Futsal Dinama - Nikole Grgića, aktualnog pomoćnog trenera i voditelja škole futsala!

    emgo6vitkb9qpogc.jpg
  • Mr Blue
    4k
    Još jedna stvar vezana za donacije. Dobili smo nekoliko upita od ljudi koji bi donirali, a ne mogu se natjecati u licitacijama. Nema problema, apsolutno sve donacije su i više nego dobrodošle, a uplatiti možete na izdvojen račun našeg partnera u ovoj akciji, Udruge Goričani Humanitarka.

    IBAN: HR9524840081502022881 (za uplate iz inozemstva SWIFT: RZBHHR2X)

    U nastavku i uplatnica kojoj možete skenirati QR kod za jednostavnu uplatu, sa simbolične 53kn donacije.

    ltdaan9nbzcv2mus.jpg
  • NORTE
    11.6k
    53 na prsimaMr Blue

    Bravo... Ove godine smo igrački opet jaki. Pozicija na tablici će bit manje važna jer ionako za veći uspjeh treba proć Makarsku/Omiš.
  • NORTE
    11.6k
    Jel ima u Sisku/Petrinji kakvo igralište s tribinama (nešto donekle slično Šalati)?
  • Somport
    570
    Ima. Petrinja ima dosta lokacija, a i igrao sam u nekima.

    Njihova škola ima dvoranu pristojne veličine, a i imaju igralište sa betonskim tribinama koje koristi njihov rukometni klub.
  • Mr Blue
    4k
    Još nekoliko sati, odnosno do večeras u 20h, možete licitirati za dres naše dvije mlade nade. Trenutno je u Vučković (Grbi) u blagoj prednosti, ali ove stvari se rješavaju u finišu!

    cem91kk8ylazb476.jpg

    A s obzirom da smo prošli polovicu puta, ovdje možete pročitati sve dosadašnje pojedinosti te iznose koliko je koji dres skupio novaca:
  • Mr Blue
    4k
    Ulazimo polako u finiš humanitarke. Večeras do 20h možete licitirati za dres još dvije naše mlade nade! Filip Novak (99)(Činda), trenutno je u blagoj prednosti nad Lukom Bjelićem (88)(Grbi), no do večeras se to stigne sve izmijeniti. Licitacije isključivo ispod objave na službenom Facebook profilu!

    Nakon njih dvojice, preostala su nam još samo dva para!

    2orbmovb79jxtidj.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.