• Ivek3009
    55
    A iduce kolo Varaždin koji je u naletu,moglo bi bit svega
  • Dudu
    2.6k
    Nek Toplak ocita lekciju i ostane na Maksimiru :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Ma vidio sam da smo u nekim situacijama s 4 igrača dolazili u završnicu.... Valjda je i ja se nadam da i oretpostavljam da nismo uopće u natjecateljskom ritmu. Igrali romb a Stojke je stajao usko prvo poluvrijeme (?!) :brow: ... Oršić drugi napadač u rombu, pa malo desno krilo u 4-2-3-1. Dugančić mi je Ok bio.
  • Bosna86
    11.6k
    Nema mi ništa gluplje nego poimence prozivati Dinamove igrače, ali Kulenovic stvarno nema mjesta u Dinamu... nijedan igrač nije dobio vise prilika od njega... Marin 2 g stagnira, prolazi vrijeme i već polako ulazi u neke godine kad vise nije talent... Majer i Ivanusec ni na nebu ni na zemlji. Od ovih ostalih, nitko ništa i ne očekuje...
  • Majki2111
    2.6k
    Nebi imo ništa protiv. I na podcast i kubatoru je javno i namjerno rekao da je spreman za Dinamo :smile:
  • nkdz
    829
    Nema mi ništa gluplje nego poimence prozivati Dinamove igrače, ali Kulenovic stvarno nema mjesta u Dinamu...Bosna86

    mi osim Petkovica nemamo napadaca, Kulenovic nije nikako za Dinamo, treba kupiti nekoga jer u nasem rosteru nemamo nikoga.
    Mislim da baturini treba jos jedna sezona kaljenja negdje da bi potvrdio dobru formu iz ove sezone
  • Markelo
    2.5k
    Dovuci tog Toplaka na klupu jer bracika je gori od Jove
  • Nolifer
    6.5k
    Zoki ima misiju da unisti sve sto je Neno dobro ucinio i ide mu u tome. Nema volje vodit momcad, pa se to vidi i na terenu...

    Ajmo zdravac, na koljena pred Nenu!!
  • Salva
    2.3k
    Gadljivo
  • Guinness
    1.9k
    tuptp5ew5ol6x9cq.jpg
    hp11qbx3cnunsdxp.jpg

    Još jedan i četnik i cigan u dresu Dinama
  • Infinity
    15.2k
    Cigan da, al cetnik?
  • Dino
    2.2k

    Meni je skroz jasno da bi oni trebali bit profesionalci, zanima ih samo igra, placa i te spike, al nekak dovest lika iz zvezde, to mi fakat nije prihvatljivo.
  • Dudu
    2.6k
    Lik ima dvojno državljanstvo, rođen je u Zagrebu. Samo što po meni nije dovoljno kvalitetan, uostalom vjerojatno zato nije ni ostao u Zvezdi nego preko Voždovca do Dinama došao..
  • Majki2111
    2.6k
    Meni je bio čisto solidan. Još i ima i visinu. Može pomoć u skoku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.