• Navijač Dinama
    7.3k
    Nakon još jedne loše utakmice u nizu, i nakon poraza u Rijeci , na Maksimiru je ovog vikenda na redu utakmica s Hajdukom. Baš kao mi, tako i gosti iz Splita prošlo kolo ne znaju za pobjedu (poraženi od Osijeka 1-0). Dinamo je nakon utakmice sa Rijekom napravio smjenu trenera, te je tako bivšeg trenera Jovičevića zamijenio novi/stari trener Zoran Mamić. Vidjet ćemo koliko će sama smjena trenera utjecati na naše igrače, hoće li biti barem vidljivog pomaka ili ćemo nastaviti sa kriminalnim perfomansima kao i u prošlim utakmicama. S druge strane igra Hajduka je također jako loša, pogotovo nakon dolaska Tudora i nakon ove pandemije. Ipak, ovo je derbi i sve je moguće.

    Zbog novonastale situacije sa virusom i naglim povećanjem novozaraženih , u javnost još nisu izašle vijesti hoće li se ova utakmica igrati pred praznim tribinama ili će i dalje vrijediti pravilo od 30% dozvoljenog kapaciteta.
    1. Što očekujete od derbija? (39 votes)
        pobjeda Dinama
        69%
        neriješeno
        15%
        poraz Dinama i nastavak crnog niza
        15%
    2. U slučaju da se smjedne na tekmu, dolazite li? (39 votes)
        da
        54%
        ne
        46%
  • reziser
    6.2k
    ideja s torcidom na zapadu je briljantna ideja :rage:

    kad počnu letit baklje ..... tko će biti kriv?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    znas da sam i ja odmah to sebi pitanje postavio, koji ce oni vrag na zapadnoj tribini, ako si vec morali zasto ne zapad gore i to ih dobro izolovat, ovako može doc samo do belaja,gdje ce ispastat oni najmirniji navijaci sa zapadne tribine, takkđer me zanima kako če regulisat ulaz na stadion , i pod šta misle ovo "posehno ograđen prostor" red pandura pa red redara????
    :brow:
  • reziser
    6.2k
    sljedeća lokacija torce na maksimiru su lože :rofl:
  • Salva
    2.3k
    Koliko je derbi pao u drugi plan nakon ovih događaja, manje se piše nego kad se igra protiv Belupa...
  • SAS1987
    13.2k
    tako i treba biti.
  • seljak86
    2.2k
    Ako se kapacitet sjevera dolje ne popuni vlasnicima godišnjih karata, hoće li biti ulaznica u slobodnoj prodaji?
  • deda
    27.3k
    Tako bi se dalo skužit
  • xavier
    11.1k
    Nema prodaje. Ako ostane mjesta, onda u nedjelju članovi kluba koji nemaju godišnje ulaznice, mogu iskoristi pravo na jednu od 4 besplatne ulaznice.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    https://www.youtube.com/watch?v=Nu9mZXSHIhE
    Spodoba najavljuje derbi. :vomit: :vomit: :vomit:
    A nisu ovakve stvari stavljali na youtube dok je Nenad bio tu,mamu im :vomit:
  • Somport
    556
    Kak su mu složili pitanja, ne bi se čudio da su ga probudili 5 minuta prije "najave".
  • deda
    27.3k
    Atmosfera nam je kao da igramo s Interom iz Zaprešića. :monkey:
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Jebiga,čuvaju se emocije za futsal dinamo. :lol: Tovare ćemo unatoč spodobi na klupi vjerojatno dobit.Nemrem ga smislit,al da je znao tovare bacit u očaj,bome je znao.Jedinu tekmu s njim koja mi je draga je 3 2 na poljudu i arsenal.Ovo sve ostalo nemrem ravnodušniji bit.Futsal dinamo za razliku od derbija nemaš pojma ko će pobjedit,mi ili olmissum.Ne znam za vas,al zadnjih dana više iščekujem tekmu u Omišu nego derbi.Doduše,ne sjećam se jel me ikad ovako malo zanimao derbi.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Očekivano, nažalost.
  • Plavko39
    34
    Ima li jos netko problema sa preuzimanjem online ulaznice? Dobio sam prazni pdf.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.