• Bosna86
    11.5k
    HNL utakmice idu kao na traci i vec za 2 dana nas ceka nova utakmica protiv Gorice.. Ako pobijedimo i teoretski cemo osigurati novi naslov prvaka.Nakon 3 blijede partije ocekujemo bolje izdanje nase momcadi. Karte za ovu utakmicu se prodaju online na ulaznice.hr po cijeni od 30 kuna. U prvenstvu smo ih pobijedili sva tri puta, ali i oni su nas nedavno u prijateljskoj utakmici odigranoj na Maksimiru.
    1. Kakav rezultat ocekujete? (32 votes)
        Pobjeda Dinama
        72%
        Nerijeseno
        28%
        Pobjeda Gorice
          0%
    2. Idete li na utakmicu? (32 votes)
        DA
        34%
        NE
        66%
  • Cosey
    432
    Svakako preporuka da uzmete online ulaznice, jeftinije su i ne morate čekati u redu.
  • deda
    27.4k
    Opa, prodano 111 ulaznica za naš sektor. Izgleda se ljudi počinju navikavati na online prodaju
  • seljak86
    2.3k
    Meni je osobno prvi put da sam to ikada napravio online. Spor sam s vremenom izgleda.
  • deda
    27.4k
    To bi nam trebao postati standard. 80% ljudi bi trebalo uzimat karte online i gužve bi se drastično smanjile
  • reziser
    6.2k
    ja sve uvijek uzimam online
    ušteda vremena i novaca
  • deda
    27.4k
    Moramo mlade učit :wink:
  • reziser
    6.2k

    nema do iskustva :D

    dečki, kupite karte online, lakše i brže :yum:
  • reziser
    6.2k
    nadam se da će dinamo pokazati bolju igru nego do sada i da će naš trener prestati pričati o vječitoj ljubavi, dječakom snu....
    a izlog..se možda bude više trudio....
  • deda
    27.4k
    Po ulaznice.hr prodano je za gostujući sektor 217 ulaznica, dakle još ih je preostalo 83. Rekao bih izvranredna brojka za online prodaju.
  • deda
    27.4k
    Pošto imamo dvije teme, nogometnu i navijačku, priznam malo sam se i ja pogubio. Dakle stanje što se tiče ulaznica je sljedeće:

    - gostujući sektor C2 je rasprodan, svih 300 karata. Tu i tamo se pojavi neka koja nije prošla proceduru.
    - sektor pored C1 do sada je prodano nekih 75 karata. To je sektor za koji Dinamovi navijači trebaju nastaviti kupovati ulaznice
    - u slučaju da želite na glavnu tribinu birate sektore A i B
    - ulaznice u online prodaji su sutra sve do 19.00 sati
    - do 11.00 sati sutra ulaznice se prodaju po cijeni od 30 kuna, nakon toga cijena im je 50 kuna

    Zaključak je, ako već idete kupite karte online prije 11 sati sutra ujutro.

    Link za kupnju ulaznica: https://www.ulaznice.hr/web/event/100/31
  • deda
    27.4k
    Nije baš neka prognoza za sutra navečer. Hoće li biti ljeta ove godine uopće?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    nope, ljeto je odgođeno za godinu 2021.
  • deda
    27.4k
    Bormeš tak izgleda zasad
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Vise nema karata u prodaji za gostujući, a na sektoru do gostujućeg je otislo jos nešto manje od 200,
    :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.