• Eduardo
    17.6k
    DATUM ROĐENjA: 28.01.1997.
    MJESTO ROĐENjA: Bjelovar
    VISINA: 178cm
    TEŽINA: 75kg
    BIVŠI KLUBOVI: Lokomotiva
    POZICIJA: Defenzivni vezni
  • deda
    28k
    Dakle red je i ovdje spomenuti. Bojan je prošli tjedan postao otac, dobio je kćerkicu imenom Lea.
    Danas je zabio dva gola, malo ga je krenulo konačno. Ima on veliki problem ipak, zbog kojeg se bojim da igrača od njega biti neće.
  • Infinity
    15.2k
    Ima on veliki problem ipak, zbog kojeg se bojim da igrača od njega biti nećededa

    Koji?
  • Infinity
    15.2k
    I mislio sam si. Jos jedan Drpic, Loncaric...
  • deda
    28k
    A gle nogometaši su ljudi kao i svi mi. Poznajem malog i njegovu obitelj. Nije on zločest, ali slab je karakter, inteligenciju neću spominjati.
  • dinamo vitez
    214
    Mene čudi kako je Broz uspio pored svega igrač postati i koje su tu sve igrice bile iza zavjese.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Bojana ne zeza samo to kaj kocka, inače za to prvi put čujem. Najveći mu je problem što je odbio potpisati za agenciju Maria Mamića.Ne kažem da je klasa, ali to je jedan od razloga što nazaduje.
  • weasley
    27
    tu se slažem, mislim da svi dobro znamo kakav je Broz, a danas jedan od važnijih igrača u Interu
  • Eduardo
    17.6k
    Najveći misterij mi je bio taj Knežević kad je prije par sezona igrao u Ligi Prvaka, a onda bio zanemarivan u HNLu. Odigra 90' u LP, onda u HNLu ne bude ni u zapisniku.

    On je u mladjim uzrastima pretrpio tešku ozljedu?

    Mlad je još pa ima vremena da ispravi stvari i vrati se na pravi put, i profesionalno i privatno.
  • deda
    28k
    To nije točno. On ima deal s Mamićem. Ovaj ga je čak plaćao djelomično iz svog džepa, mimo dinamovog računa. Ne znam od kuda ti ovaj info.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Info sam čuo od jednog nogometnog menadžera. navodno je i bila ponuda od Kölna za njega prije izvjesnog vremena koju su odbili jer mali nije htio potpisati za Mamića koji je naravno htio svoj dio u poslu.
  • deda
    28k
    To su sve teške muljaže da. Činjenica je da je mali dobivao jebenu lovu ispod stola cijelo vrijeme. Od Mamića. Tako da priča kako nije htio potpisati za Mamića djeluje suludo.
  • deda
    28k
    Ali kad smo već kod tog bauka potpisivanja za Mamića, koja je točno razlika da li potpisuješ s njim ili s nekim Đurom ili Perom kao managerom? Za igrača, za klub? Pa tovari ove godine imaju veći rashod provizija od plaća. To je sve skupa jedna jebena igra. Dojma sam da se danas nogomet i igra zbog tih jebenih managera.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Stvar je u tome da se Mamićeve igrače gura, a ove ostale zapostavlja. Svaki klub potpisuje ugovor s menadžerom gdje se utvrđuje visina provizije za neki posao. E sad, kolika je provizija za nekog xy menadžera, a kolika za Mamića druga je priča. Cijela priča oko Majera je skoro propala iz tih razloga jer Mamić nije bio uključen. Iako je mali isključivo želio u Dinamo, a ne u Italiju.
  • deda
    28k
    Ja ti više nikom ništa ne vjerujem. Pa tko garantira ravnopravnost 30 dečkića od 16 godina koje na tribini gleda 30 krvoločnih managera i svatko je vlasnik jednog ili dvojice. Tko garantira neovisnost trenera, pomoćnika, struke u klubu. Još zera mi fali da zaključim kako je jedan manager ala Mamić sa monopolom najbolje što se za klub može dogoditi. Pa zašto su naši klubovi zečje jebalište, upravo zbog ovakvih stvari, jer su svi bitniji od kluba, i manageri, i igrači, i treneri, pomoćnici, struka koji su podmićeni od managera i roditelja. Zašto tovari imaju sranja cijelo vrijeme s managerima i igračima, jer nema tko stati tome na kraj. I zato opet ponavljam, privatizacija i fajrunt, neka se zna tko je gazda tj. tko lupa šakom o stol i naručuje wc papir, spajalice i Hasiće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.