• Dino
    2.7k
    Pa kak si njih upario!? :lol:Neki tip sa Zapada

    Ipak ima tu neke vremenske razlike :monkey:
  • Neki tip
    21.3k
    Ipak ima tu neke vremenske razlike :monkey:Dino

    Pa, ima između mene i tebe.. :)

    Između njih dvojice je ista sporedna i nisam na to mislio, već na razinu kvalitete glume
  • Dino
    2.7k

    Ma mislil sam prvenstveno na Grudge match, al da slazem se da bi bilo bolje usporedivat de Nira i al Pacina.
  • Majki2111
    3.3k
    Jedna ostvarena želja danas ili 3 za 10 godina
  • Navijač Dinama
    8.4k
    sad odmah, i to za Dinamo bez Mamića oooo..

    Jesu vam bolji bili dresovi sa spozorom diadora ili umbro
  • Dino
    2.7k
    LOTR 1 ili LOTR 2
    LOTR 1 ili LOTR 3
    LOTR 2 ili LOTR 3
    gh0c

    Na ova pitanja jos niko nije odgovoril, ja nazalost nemrem posto nisam gledal lotr, al vjerujem da je vrijedno dvojbat za one koji su fan tog
  • Neki tip
    21.3k
    LOTR 1 ili LOTR 2
    LOTR 1 ili LOTR 3
    LOTR 2 ili LOTR 3
    gh0c

    Jedinica
    Trojka
    Malo logike :)
  • Majki2111
    3.3k
    Vau. Da je to prvo kaj ti je palo na pamet. Svaka čast.
  • Dino
    2.7k
    Ja bi rade uzel tri zelje za deset godina. Ionak tijekom cijelog zivota imas neke periode kad treba stisnut pa ne vidim zakaj ne bi za tri zelje.

    Umbro dresovi

    Kaznjenike zatvorit u osamu ili (one koje je moguce) iskoristit za neki korisni rad unutar zatvora?
  • Neki tip
    21.3k
    koristan rad.

    Mlijeko ili jogurt
    Lanene hlače ili lanena košulja
    Bitka za Nuštar ili bitka za Kašić
    Dario Šimić ili Zvone Boban za predsjednika Dinama
  • Dino
    2.7k
    Jogurt
    Lanena kosulja
    Bitka za Kašić
    Zvonimir

    22.6: Dan antifasisticke borbe (1941) ili pobjeda hrvatske vojske nad desetostrukom jacom osmanskom vojskom (1593)
    1.5: praznik rada ili Bljesak
    Krizarski ratovi: apsurd ili put razvoja Europe
  • Navijač Dinama
    8.4k


    Pobjeda nad muslimanima
    Bljesak

    Neka netko drugi odgovori na ovo posljednje.....



    Čuj, to ionako nije moja želja , nego želja svih nas, nas pravih navijača koji hocemo da imamo svoj klub a ne netkoo tko je sebi umislio da je NEŠTO da mu je to bankomat , sto u ovome trenutku nazalost jest

    Ne mogu se pohvalit da imam para ali ne težim za njima,
    Za ljubav me iskreno boli briga nisam osjećajac niti ih pokazujem na takvo nešto , ne brinu me te stvari niti zanimaju
    Sreća je nešto sa čim se rodiš, i nešto što imaš samo u različitim količinama, tako da i nju ne želim
    Zdravlje mi je hvala Bogu u izvrsnom stanju dugi niz godina , nadma se da cu biti SREĆE pa da ce se nastavit

    Imal još šta u životu važno da se može poželit?
    Drugo, Ja za klub navijam svim srcem i to je jedini klub zbog kojeg pa i suzu pustit i klub je nešto što osjećaš za njega i naravno da sam orijentisan kao svaki njegov pravi navijač nebitno jel on bio istok zapad ili bio redovni BBB na sjeveru i naravno da bi volio i ja kao i svi drugi pravi navijači da cigan ode iz kluba zajedno sa kompletnom upravom..to je u ovome trenutku moja ŽELJA..



    Dvojba:
    Da se nastavi GNK ili da bude HNK
  • Infinity
    16.5k
    GNK. HNK je takav klise da je vise odvratno

    Film na TV-u uz sve reklame ili film na kompjuteru koji nitko osim tebe ne gleda, al te nitko ni ne je*e s reklamama?
  • Eduardo
    20.4k
    Film na TV-u.

    Discovery Channel ili National Geographic
  • Dino
    2.7k
    National geographic

    Hbo ili cinestarovi kanali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.