• Majki2111
    2.8k
    Ajd ja ću dvije za redom.

    Prolazak skupine LP

    Kuhanje ili konobarenje
  • kinfa95
    489
    kuhanje
    piva na kvartu ili piva u gradu
  • runtothehills
    382
    Piva na kvartu (uvijek, ma gdje god bili :wink: )

    Restoran dvije Michelin zvjezdice ili ćevapi u Sarajevo?
  • Infinity
    15.5k
    Cevapi u Sarajevu (al ne kod bilo koga)

    AU ili Yu?
  • Kwedi
    3.8k
    YU

    Urmašice ili baklava?
  • cron1ck
    1.6k
    Baklava
    Bela ili poker
  • Neki tip
    19.6k
    Cevapi u Sarajevu (al ne kod bilo koga)

    Mrkva?

    AU ili Yu?
    Infinity

    "Uzeo" si mi dvojbu! :) I moram reć da sam bio siguran da ce na nju, ako stigne, odgovoriti bas @Kwedi i to bas tako kako je odgovorio. :)

    A odgovor na pitanje:

    Bela.

    Zvonimir Boban ili Kujtim Shala?
  • Kwedi
    3.8k
    odgovoriti bas Kwedi i to bas tako kako je odgovorioNeki tip sa Zapada

    Slučajno naletio. Makar mislim da tu dvojbe nema. Država u kojoj je zabranjen hrvatski jezik, bez prava glasa, mi služili ko topovsko meso, a naša jedina uloga je biti graničar pred Turcima...
  • Kwedi
    3.8k
    Zvonimir Boban ili Kujtim Shala?Neki tip sa Zapada

    Boban.

    Osvaldo Ardilles ili Branko Ivanković?
  • Bosna86
    11.6k
    Cevapi u Sarajevu (al ne kod bilo koga)

    Mrkva?
    Infinity

    Mali off, već dugo vremena ćevabdžinica Zmaj na autobusnom je na prvom mjestu, ove ostale žive na staroj slavi
  • Neki tip
    19.6k
    ne kažem da odgovor nije legitiman.. ali sam prilično siguran da bi mali broj forumaša tako odgovorio.

    A i među onima koji u sebi bi, nekako sam mislio da bi ti mogao biti taj koji bi to i napisao.
  • deda
    29.6k
    Moram se uključiti. Hrvatski jezik nije zabranjen, pravo glasa se imalo, a da nije bilo Habsburgovaca mi danas ne bi nosili ova imena.
  • Kwedi
    3.8k
    Nije zabranjen hrvatski, al nije dozvoljen u službenoj uporabi. Nije drek, već se pes posral.
    Khuen Hedervary ko narodni heroj.
    :wink:
  • xavier
    11.4k
    Dobro, što sam jedino ja mislio da se radi o Australiji?

    Meni je Austrija AT :yikes:
  • Neki tip
    19.6k
    Mali off, već dugo vremena ćevabdžinica Zmaj na autobusnom je na prvom mjestu, ove ostale žive na staroj slaviBosna86

    Do prije par godina i promjene posla, u Sarajevo sam dolazio relativno često, naslušao se o tim ćevosima na autobusnom i stalno odgađao (stignem..) jer mi nisu usput. I nikad ih ne probah. :(

    Za razvikane s Baščaršije se slažem, osim za Mrkvu koju spomenuh (manje je i poznata) i gdje su mi izvrsni. Odmah pored je i dobra piterija, tvoja imenjakinja. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.