• Crusades1986
    9.5k
    2474... falila su 26 čovjeka za more proć :meh:
  • Bosna86
    11.5k
    Konacnooo, bravo mali
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Drago mi je da je zabio, vidilo se danas da mu fali samopouzdanja jebački. I lol taman kak pišem izvadi ga van... pa daj mu da se sad malo raspuše
  • Navijač Dinama
    7.3k
    2000-2500 max gledatelja

    Čak sam uspio i pogoditi da ce ovo biti max broj :sweat:
  • Keyser Soze
    8k
    2000-2500 max gledateljaNavijač Dinama

    Žalosno
  • Salva
    2.3k
    Pretužno kolko je ovaj grad mrtav
  • seljak86
    2.3k
    A gledaj, ništa novo...
  • reziser
    6.2k
    u slično vrijeme 500 metara dalje...

    Ogromni redovi pred Zoološkim vrtom, besplatan ulaz za žene Bilo je užasno. Čekala sam od 13.00 do 14.20 sati, jedva sam ušla, rekla nam je jedna čitateljica. Ispričala nam je kako su ljudi napuštali redove, okretali se i odlazili
  • Keyser Soze
    8k
    Jebiga trenutno je situacija takva da samo na Europi i (ponekad) derbiju napunimo stadion.
  • deda
    27.5k
    Ja sam zadovoljan. Imamo 2300-3000 na malim tekmama. Podbacile su hladne tekme Vž, Loksa i Inter koje su imale između 1400 i 2000. Prestanite kukat, toliko nas ima i to je to. Cca 2500 stalnih.
  • Cosey
    433
    Malo prebrzo zaboravljate kaj se dešavalo godinamo. Ne mogu se, ako se uopće mogu, vratiti stvari na staro mjesto na temelju dvije dobre europske sezone.
    Ali, opet, to je tema o kojoj se razglabalo već dosta puta na forumu.
  • Dino
    2.2k
    Meni se cini da stvari idu na bolje, mozda je subjektivno posto ne volim razmisljat pesimisticno, al vjerujem da ce se broj podic. No nije ovo tema na kojoj bi o tom trebali pricat.
    Sve u svemu jedna klasicna nedeljna tekma.
  • kinfa95
    485
    Pa i nije bas klasicna nedeljna tekma, ako nam je 2 soma ljudi klasika onda smo u kurcu, ovo bi trebao bit minimum minumuma, a sad zamisli da je na primjer danas padala kiša...žalosno sve u svemu ako ćemo se zadovoljavat s ovim
  • seljak86
    2.3k
    Klasika u smislu da smo toliko ljudi i očekivali. 2000-2500 je brojka za HNL, 4000-7000 je očekivano za Rijeku i Osijek, a za Hajduk između 10,000 i 20,000. Na europskim natjecanjima možemo očekivati više od 20,000. To je trenutno naša zagrebačka realnost.
  • Keyser Soze
    8k
    Realno si odredio brojke. za mene su brojke na derbiju i europi dobre i tako treba bit, ali brojke za HNL su jednostavno poražavajuće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.