• deda
    26.3k
    Problem nastaje kada trener izgubi tenziju prema igračima tj. kad bolikurčina postane očekivano stanje. To znači da te igrači više ne doživljavaju. Nervoza Bjelice mi upućuje na to, nadam se da nisam u pravu.
  • Crusades1986
    9.3k
    Izgleda da Bjelici kad netko od igraca postane simopatican taj ima puno puno kredita za trošenje... Za razliku od odnosa prema Pintu (nije dobio pravu priliku pod Bjelicom i otisao na posudbu, trebao bit veliko pojacanje), Hajrovicu (on si je mozda i sam jednim djelom kriv za minutazu koju dobiva), Majeru, Moubandjeu.

    Ne kuzim smisao dovodenja Moubandjea i onda mu ne das priliku u HNLu nego stavis Dilavera na beka. Nije ni cudo kaj se covjek nemre dokazat kad nema kontinuitet nastupa. Pa daj mu 3,4 utakmice za redom priliku, ne mogu svi nakon 1 utakmice si zacementirat mjesto u sastavu. Nekima treba par vikenda za redom igranja da prorade kak spada.

    Stoperi pod hitno nam trebaju i definiranje situacije sa KTCom. Znaci on nam nije niti malo siguran jer se ne zna sta ce bit sa ugovorom, mi ostajemo sad na jednom seniorskom stoperu. Gvardiola ne racunam ko seniorskog jer je jos uvijek junior, bez obzira sta je debitiro za prvu ekipu. Ili mu dajte lovu koju hoce ili mu ne dajte, al daj se vise odlucite sta cete napravit.

    Sumnjivo mi je ponasanje Bjelice, prenervozan je u zadnje vrijeme. Ne ide mu u 2 godine zaredom kiksevi u kupu, to se mnogim trenerima nije opraštalo... sva sreca pa ima kredit zbog Europe. Da nema mislim da bi nakon Rijeke bio bivši...
  • Ludovic IX
    5k
    Bjelica je svugdje imao problema u drugoj sezoni..obično ju nije preživio. Tu mu je ktc oduzeo besmrtnost ali svejedno mora imati kredita do početka iduće sezone..pogotovo zato što kad ode ide ili netko iz terceta Jurčić, Čačić, Ivanković ili jozak i klafurić..u najboljem slučaju Tomić iz lokomotive
  • Nino Bule
    10.7k
    Po meni bi optimalno bilo da bjelica ostane do kraja sljedece sezone kad ce se vjerovatno morat u malo veci remont momcadi zbog odlazaka.
  • Kwedi
    3.8k
    osim nas na forumu, nitko mu ne sapuna dasku tako da ne znam čemu ova priča o kreditima.

    da je nekakav problem, već bi olivari ili bevanda pustili dimne signale.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.