• Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus 1:43:40doubletrouble

    Vidio, dinamo je namjerno pustio tu pjesmu baš 20 minuta prije početka.
  • nemapredaje
    2k


    Koja psihoza. Bolesno.

    I ok, Dinamo je namjerno pustio tu pjesmu. I kaj sad? Kaj imaju od tog zaključka?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Mozda su tovari očekivali da cemo pustit onog njihovog Rona Jeremyja, Olivera, ili onog spaljenog retarda Grašu. :sad: :sad: :cry:
  • Zagi
    5.2k

    Globan upravo na Tribini o dinamu.
  • mlinchica
    1.1k
    Kad vidiš Maru ovako sretnog i uzbuđenog u podcastu :love:
    Mislim da bu sutra opet obilazil tulumiške diljem grada, kao u neka stara vremena.
  • mali M
    3.5k
    Globan upravo na Tribini o dinamu.Zagi

    Danas sam ga u miru poslušao..ne gledam inače Tribinu i sad mi nije ni žao. Svaka čast doktoru kulerstva Globanu koji nije nasjeo na niti jednu tugaljivu navlakušu i kmečanje u rukavicama, nego je gospodski smireno pričao dalje... Već mi je bila muka od ovog dalmoša koji poflekavi kad mu je nelagoda..
  • Noel
    4k

    Prirodno fufljanje tog Topića naglašava x100 njegovu iritantnu narav i iritantan ego. Lik dok priča pravi se pametan, pun sebe tribinu ne gledam samo zbog njega. Lik štrebera u školi koji liže guzicu svakom profesoru. Njegove bisere koje je znao izjavit dok sam još imao želudca ga gledat je bilo more.
  • rob ljubavi
    780
    Mara se raspištoljio u podcastu ha ha ha
  • jedan u nizu
    6.2k
    Prirodno fufljanje tog Topića naglašava x100 njegovu iritantnu narav i iritantan ego. Lik dok priča pravi se pametan, pun sebe tribinu ne gledam samo zbog njega. Lik štrebera u školi koji liže guzicu svakom profesoru. Njegove bisere koje je znao izjavit dok sam još imao želudca ga gledat je bilo more.Noel

    Nikad gledao tribinu do sad.
    Pogledao Globana. Globan fenomenalan naravno.
    Ali ovaj voditelj mi je tako iritantan da to ne mogu objasniti. Osim fufljanja, koje nije uzeti za zlo, jer ljudi fufljaju, ali taj njegov stav, kao da je sveznalica. Covjek konstantno pametuje, uvijek dovrsava sve recenice jednakim tonom, intezitetom, kao da tebi balavcu od 8 godina objasnjava stvari koje bi po njegovom trebao znati, dok usput pokusava ispasti jako pametan, elokventan i inteligentno nadmocniji od tebe. A zapravo je neki fact procitao u komentaru prije 3 min.
    I onda kad gost kaze nesto, on se ubaci sa 'e o tome ti govorim' .... Ne, pokusao si govoriti o tome, ali nisi znao sloziti i izreci misao, nego si pokusavao ispasti pametan dok si malo zagrebao temu. Dok ti gost u jednoj recenici to objasni kako treba. Ali eto, ti si se sad ubacio sa 'e to sam bas krenuo govoriti'.
    Ne znam, ne mogu ga opisati na nacin na koji me iritira.
    Podcast sam jedva pogledao jer sam od tog njegovog naglaska i 'izgovora' dobio anskiozne napadaje.
    Da nije Globan bio gost, nebi mogao gledati duze od 5min.
  • blackbully
    4.4k
    Ne znam, ne mogu ga opisati na nacin na koji me iritira.jedan u nizu

    Screenshot-20240306-231249-Re-Vanced-Extended.jpg
  • jedan u nizu
    6.2k

    ma na stranu sto je tovar.
    Iskreno da je neki dinamovac takav i da ima takav izgovor i nacin vodenja emsiije i razgovora, jednako bi me iritirao.
    To sto je tovar, samo dodaje slag na tortu :D
  • Mali Zeus
    9.8k
    Danas sam ga u miru poslušao..ne gledam inače Tribinu i sad mi nije ni žao. Svaka čast doktoru kulerstva Globanu koji nije nasjeo na niti jednu tugaljivu navlakušu i kmečanje u rukavicama, nego je gospodski smireno pričao dalje..mali M

    O kojoj se navlakuši radi. Imao je i Topić par dobrih stvari koje je rekao o izborima, uostalom Globan i on su prijatelji i to se i vidjelo u podcastu, zato je bio toliko dobar. Tribina je korektno pokrila izbore, dapače, iznenadili su me. Znaju oni svašta pričati, uostalom što očekivati od 2 hajdukovca, jednog koji se boji reći da je za dinamo i analitičara Rijeke. Puno mi više paše UpU.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.