• Majki2111
    2.8k
    Meni Los i Ratko najbolji, zna se kad je smijeh i kad je ozbiljno, a i Los je informiran dosta, dost sam naučio od njega više nego od bilo kojeg od gostiju. A Ratko je dobar radi sprdnje i kuži se u politiku i to zna dobru digresiju bacit.

    Zato i gledam samo četvrtkom, a ne ostale. Upravo radi Losa.
  • Eduardo
    18.1k
    Los mi je OK trenutno. U početku mi je baš bio naporan, nisu ljudi mogli završiti misao do kraja jer je konstantno upadao i prekidao goste u pol rečenice. Čini mi se da je sad toga manje.

    Petrak i Ratko su mi isto OK, dok je Tilen užasan. Lik je robot. Dođe 500% pripremljen, i samo čita pitanja s papira, bez ikakve emocije i prirodnog toka. Imam osjećaj da je skroz napet i da se boji da će zajebat nešto. Usere svaki podcast, a ono s Vojkom je bilo totalno krivo, nepotrebno i debilno. Dobro da mu ovaj nije **** mamicu tamo.
  • Infinity
    15.4k
    Ja otkad sam se susreo s Ratkom vise nikad ni jedan podcast nisam pogledao, nebitno kojeg voditelja. Covjek mi unistio zivot samom svojom pojavom. Ovo u cetvrtak cu pogledat s obzirom da ovaj ne vodi, Sammir mi je uvijek drag bio.
  • Bosna86
    11.6k
    Ne znam kad si zadnji put gledao, ali drastično se popravio... Trenutno ga se isplati gledati

    Sto se tiče Losa, čovjek zna dosta podataka i svašta nešto... Njegova mana je sto je dijete bogatih roditelja koje je odraslo na brežuljcima iznad Zagreba... Nikad nije išao na utakmice sa običnim ljudima, niti prolazio njihove muke i samim tim nogomet gleda drugim ocima nego većina nas ... Ta socijalna komponenta nogometa je najbitniji dio i razlog zašto je sport br.1 u svijetu
  • kinfa95
    489

    i vjerojatno nikad nije igrao nogomet
  • Eduardo
    18.1k
    Dobar podcast sa Tomićem. :up:
  • Crusades1986
    10.2k
    80bu061taj7sp5el.png

    Tek sad skužio da je prasičko promijenio ime. Dost dobar i profesionalan HNTV.
  • Ero
    942
    Nije promijenio mislim da ima dva imena
  • Kwedi
    3.8k
    Ivan je službeno, Ivica je od milja
  • Bosna86
    11.6k
    Jooooj ujebati će ovaj Ivković ovo, Sammir je odma žestoko započeo ali...
  • Crusades1986
    10.2k
    Slušam sad Šapita u A1 podcastu. I tak pričaju nesto o gledateljima i mrtvo hladno čovjek spomene samo Hajduk. I kao još Rijeka al ne kao na toj razini. I Osijek kad napravi stadion možda se popravi. I muk. Dinamo izgleda ne postoji.

    Okej, svi se slažemo da Dinamo ima problema oko brojke navijača na domaćim utakmicama, vec smo napravili 1000 analiza zasto je to tako, kako to mozda rijesiti, problemi su jasno poznati i artikulirani.

    Al mi fakat malo ide na kur** to konstatno marginaliziranje i podcjenjivanje Dinama. Opet, ne kazem da tome nismo i mi navijaci i klub krivi u nekoj mjeri, al nemres govorit o svim klubovima osim o Dinamu. Ko da ne igra prvu HNL nego u Mađarskoj. Kad pogledam do kraja, napisem jesu se udostojili mozda spomenut FD kao pozitivan primjer zbog kojeg je cijela 1. HMNL dobila na gledanosti, atraktivnosti, pracenju i na koncu kvaliteti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.