• Ludovic IX
    6.1k
    livi mi se čini da nebi išao u takv grad.. sa jednog ružnog stadiona na drugi.

    neznam, meni se čini da on razamtra jedino u neki jebeni klub koji se bori na naslov ili tako nešto. da se njemu išlo u takve klubove. već bi otišao
  • Captain America
    15.2k
    Realov subreddit ima popis svih relevantnih španjolskih i svjetskih medija i novinara poredanih po pouzdanosti. Relevo nije uopće na popisu, a našlo se tu svega i svačega (Diario Gol, Don Balon...).
  • blackbully
    4.5k
    livi mi se čini da nebi išao u takv grad.. sa jednog ružnog stadiona na drugi.Ludovic IX

    Sumnjam da će mu u transferu karijere veliku ulogu predstavljati "izgled stadiona". Pokraj toga će imati 3x veću plaću, živjeti u Kneževini okružen elitom, a vikendima braniti protiv PSG-a, Marseilla, Lyona, Rennesa, Lillea...
  • Klenx
    4.5k
    Sumnjam da će mu u transferu karijere veliku ulogu predstavljati "izgled stadiona". Pokraj toga će imati 3x veću plaću, živjeti u Kneževini okružen elitom, a vikendima braniti protiv PSG-a, Marseilla, Lyona, Rennesa, Lillea...blackbully

    Ti pričaš o Šutalu :rofl:
  • blackbully
    4.5k

    Moj bad, pardon :rofl:
    Pobrkalo se sve...
  • Orc123
    6k
    Vec kad volimo reciklirati mogli smo razmisliti o Endriju cekiciju koji je izdanak nase skole, a otisao na mala vrata iako se vidjelo i prije da je odlican igrac....ugovor mu do ljeta, vrijedi 4.5 mil eura, pokriva obje krilnw pozicije a moze i u vezu, odlican udarac i dribling....naravno njega se nisu sjetili
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Kako ti se samo da svaki dan iskopati novog igraca
    Kakav crni Cekici,u prosjecnom turskom klubu ne odskace.
  • Orc123
    6k

    Znaci kad ja nesto ovdje napisem, nekog igraca problem je? Kad ih netko stavi 10? To nije problem? Ili je u modi pljuvat i vrijeđat me ovdje...neka, nisam se osvrnuo na prethodne poatove o meni osobno jer drzim da bi neka kultura se trebala drzati na forzmu...nikad se nisam osvrnuo na nekog oaobno ovdje, vrijeđao i omalovazavao kao sto neki ovdje rade ukolikl se ne slazu s napisanim. To vise govori o vama, ne o meni. Ja neke stvari uzimam vise k srcu kad je Dinamo u pitanju, to mi bolna tocka, pogotovo kad na neke stvari ne mozes utjecati....nitko ovdje nema pravo preispitivati neciju ljubav prema Dinamu. Svi imamo ovdje pravo napisati sto nam na srcu, nije ovo sj. Koreja. Kad me nesto ne zanima preskocim, ne vrijeđam, ne omalovazavam. Posto se takvi nacin ovdje podrzava ne zelim vise komentirati i izlazim iz grupe....svima je zelja da Dinamo raste, da nas se ne pamti samo po izlaznim transferima. Ali sve ovo u klubu prosirilo se i na atmosferu oko kluba. Necu vise ni pisati ni komentirati! bitan mi dinamo, sve ovo ostalo i tako nebitno.
  • Ludovic IX
    6.1k
    nije problem kad netko nešto napiše, ali si dosadan više.. a nemamo nažalost opciju ignore za takve upise. pišeš isto svaki dan. od tebe ni jednu konkretnu stvar nismo nikad čuli.

    nitko tebi ne kaže da ne voliš dinamo ali igraš football manager doma (igram ga i ja sa 43, da se ne lažemo) i misliš da je u životu isto. da smo normalan klub , nebi išlo lako jer smo iz hrvatske a ne belgije recimo ili nizozemske.

    tako da diši prije neg nešto napišeš.. probaj otić na neku drugu temu, ima i tamo zanimljivih štiva
  • ZGBhoy
    1.7k
    Neznam di je problem ako Orc12 ili bilo tko drugi izvuce igrace ili razmislja o tome tko bi nam mogao pomoc.
    Koliko ja vidim se Podforum zove transferi-novosti-nagađanja-i-tračevi znaci sve pet, i ja sam primjetio da su ga neki uzeli na pik i ja smatram da takve stvari nisu dobre za Forum, posto sigurno ima osobe koje bi napisale neke stvari a ne pisu da ne pokupe glup odgovor.

    Jel ipak od tih upisa Forum zivi, naravno da nitko nece Spam al ja osbno smatram da je ovo vecinom sve ok kaj se pise

    JUST MY 5 CENTS
  • Zagabria
    219
    https://fminside.net/players/2-fm-22/78088243-alan-rodriguez ako je vjerovat mom fm save on je top buduci reprezentativac Urugvaja. :lol:
  • Zagi
    5.8k
    U jednom ću se složiti sa kolegom koji više ne piše ...

    Dan danas mi nije jasno kaj su u klubu mislili u onom trenutku rasipanja Šeriffove generacije koja nas je, da se ne lažemo, potpuno nadigrala. Zašto nisu uzeli Adamu Traorea?

    I tada je bilo jasno da nemamo desno krilo, niti ćemo ga u nekoj bližoj budućnosti imati.

    Igrao je tamo Ivanušec koji nije krilo, pogotovo ne desno.
    Majera su prodali.
    Špikić tada nije još ništa pokazao, isto nije desno krilo.
    Menalo je jasno limitiran. isto nije desno krilo.

    Ovaj nas je devastirao u te dvije tekme. Prolazio pored Franjića kako je htio.

    Mislio sam da možda ovi traže neku nebuloznu cifru, a on ode u Fradi za 2m eura...

    Brojke u zadnje dvije sezone (europa, kvalifikacije i skupine)

    29 tekmi
    14 golova
    5 asistencija

    Za usporedbu Orša u istom periodu i sličnim natjecanjima:
    27 utakmica
    10 golova
    4 asistencije

    Ponajveći promašaj "struke" u zadnjih dosta vremena.
    Pa već kada "skautirate" samo u momčadima protiv kojih smo igrali, kako je moguće da ti ovaj promakne?! Hrpa nas tu na forumu ga je spomenulo u vrijeme rasprodaje u Šeriffu, a naši ništa.

    Pazi oni nas razmontiraju tam, cijeli stožer je valjda bar 10 puta gledao snimku/ situacije iz te utakmice da se bar nešto nauči iz te tekme. Ovaj nam zabije 2 gola i napravi cijelu stranu smiješnom i da nikom nije palo napamet "hej ovaj nije loš, koliko košta?".

    Potpuna nesposobnost.
  • Olmic
    3.1k
    Kaze Olivari ode i Petko, zamjena Kulen

    Cacic odbio Lazla
  • Nino Bule
    12.1k
    Olivari je rekao ovo

    "Problem bi Dinamu mogao nastati samo kad se radi o napadačima. Naime, jučer je iz rovinjskog hotela Lone otišao zastupnik Brune Petkovića, Ivan Tarzan Cvjetković. Otišao je sretnog izraza lica nakon razgovora s članom Uprave Dinama Krešimirom Antolićem. I jedan i drugi su ostali zakopčani do grla, ali mi se ne bismo iznenadili da se sprema transfer Brune Petkovića. "

    Dakle bruno odlazi jer je olivari procitao izraze lica, a zamjena je kulen jer opet olivari to smatra logicnim
  • Viola
    422
    Relevo je vrlo pouzdan profil..Ovo je portal za koji pišu Mateo Moretto, Albert Roge i Toni Juanmarti. Odlučili su napraviti ovu stranicu jer nema smisla da svi pišu vijesti na svom profilu, pa ih pišu zajedno na ovom profilu...Njih 3 su najpouzdaniji i najbolji španjolski sportski novinari...Pratim La Ligu več 20 godina, pa znam..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions