• deda
    32.7k
    Nema što drugo bit. Isto kao i Kastrati.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ako budemo imali sreće, cabraja će se prodati u neki championship klub za 5-6 mil i mi ćemo zaraditi 2-3 mil.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Kastrati je u lokosima imao lijepe brojke ali oni su igrali stalno na kontre, a dinamo je to samo par puta po tekmi u hnl. Samo onaj koji ga je htio, trebao je to znati da će on bit skoro pa beskoristan. Iako je zapravo solidne brojke imao i kod nas s obzirom na kvalitetu
  • Efes Pilsen
    8.4k
    ja cak mislim da su oni stvarno imali plan s Kastratijem. Medutim, on je nasao onu plasticnu drocu koja ga je sad ostavila, lova mu pomutila mozak (Grbic o leasingu nakon potpisa). U Lokomotivi je koliko toliko bio fokusiran na nogomet, kod nas je na mahove imao bljeskove, ali utjecat na njega nije mogao niko.
  • Orc123
    8.1k
    Zapravo, lako se moglo vidjeti koliko je Uzuni kompletniji igrac i to je dokazao u Ferencu. Od tehnike pa do realizacije. Kastratija smo uzeli jer je nevjerojatno brz i mlađi od uzunija ali i nevjerojatno podkapacitiran tehnicki. Neiskoristiv je u ekipama tipa Dinamo. Od njega su trebali raditi beka jer ima solidan centarsut. Vjerojatno i bi da ima koji cm vise...
  • Keyser Soze
    10k
    Da, lijevi bek nam treba, ali ako i dođe taj Sinkgraven hoće li biti pojačanje za Ligu prvaka i bi li sigurno bio bolji od Bočkaja? Sumnjam da bi čovjek bio takva klasetina da u par dana od potpisa odigra top tekmu i da ne curi po njegovoj strani, a nije igrao ništa u zadnje vrijeme dok je Bočkaj pokazao da se može računati na njega i digao se u formi. Teško je u zadnjim satima dovesti igrača koji bi radio razliku za bilo koju poziciju, pogotovo za lijevog beka.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ako budemo imali sreće, cabraja će se prodati u neki championship klub za 5-6 mil i mi ćemo zaraditi 2-3 mil.Ludovic IX

    Za sada mu dobro ide, navijaci Hiberniana su ga uzeli kao svoga
  • Robredo276
    265
    Od njega su trebali raditi beka jer ima solidan centarsut. Vjerojatno i bi da ima koji cm vise...Orc123

    Na stranu teza da su od Kastratija trebali radit beka s kojom se ne slažem, jer je Kastrati osim tehnički i taktički bezglav igrač i takav će i ostati.

    Ali otkad su centimetri preduvjet za beka? Eto sve vrvi od bekova metar i 90..

    Metar i 76 koliko je on visok posve je dovoljno za tu poziciju, to mu je najmanji problem.
  • Orc123
    8.1k
    Da, imas stopera koji su 180cm i odlicni su...ko npr. ko sto je npr. bio Sigali kod nas, a imas i visokijlh igraca ko sto je npr. Misic ili Emreli koji nisu dobri u igri glavom i bez obzira na visinu ne donose ono sto bi trebali u tom.segmentu igre. Misic je 192cm a Emreli 187cm....Kastrati je isto bio los u skoku ali je bio i nizak tako da mu to nije zamjerka. Realno tehnike nigdje....ako se sjecas Fernandeza nio je 186cm aki nevjerojatan odraz i iznimno dominantan u skoku...kazem da bi kastrati def. Bio bokji bek nego krilo i kod toga stojim, samo da se od mladosti forsirao tamo....
  • Robredo276
    265
    Pitam te jedno, odgovaraš mi drugo. Napisao si da su ga trebali napraviti bekom i da vjerojatno i bi da ima koji cm više.

    Odgovorio sam ti da cm nisu baš važni za beka, a ti mi onda pišeš o raznim krilima, stoperima i veznima i napadačima, njihovoj visini i skakačkim sposobnostima.

    Nije mi jasno kakve to veze s tvojom tvrdnjom da mu je falilo cm za beka i mojom tvrdnjom da nije, odnosno da je za beka posve dovoljno visok.
  • Orc123
    8.1k
    Kolega prepirete se sami sa sobom? Ili? Ili ste samo nabruseni na moje postove? Slobodno ih zaobidjite ako se ne slazete, ali ako bas zelis da ri objasnim posto nisi shvatio a nije bas bilo tesko shvatiti na sto sam mislio....da je imao koji cm vise bio bi mozda i nesto konkurentniji u skok igri samim tim bi bio iskoristljiv na beku s obzirom na svoj sokidan centarsut, moc ponavljanja i max speed...trebam li jos pojasnjavati ili je jasnije? To je moje stajaliste sto nuzno ne treba biti tvoje ili necije...!
  • Robredo276
    265
    Nije jasnije i raspravljam (odnosno, pokušao sam raspravljati) vrlo mirno s tobom, a ne sobom.

    da je imao koji cm vise bio bi mozda i nesto konkurentniji u skok igri samim tim bi bio iskoristljiv na beku s obzirom na svoj sokidan centarsut, moc ponavljanja i max speed.Orc123

    Kako bi mu centimetar više i konkurentnost u skoku pomogla da bude iskoristiv na beku s obzirom na svoj solidan centaršut, moć ponavljanja i max speed? Zašto je za beka bitan cm više i skok igra, to te pitam i to mi ne odgovaraš.

    Jedino što mi pada na pamet je da centrira u sredinu tako precizno i vješto da onda iskoristi svoj moć ponavljanja i max speed i dotrči u 16 na vlastiti centaršut te zabije gol.

    Na taj način bi bio i asistent i strijelac glavom u istoj akciji zbog cm više i konkurentnije skok igre pridodane solidnom centaršutu i brzini koje već ima.

    Eto, to je moje stajalište, a ti ga naravno ne moraš dijeliti.

    Pokazao si da imaš svoje i uvjerljivo ga obranio u sjajnoj raspravi na kojoj zahvaljujem.

    I daj vidi imaju li bar 1.80 ovi bekovi o kojima se priča za nas, nemoj da nam uvale nekog Mendyja ili Carvajala na suprotnoj strani.
  • Olmic
    3.7k
    Prema mojim informacijama od jutros, nitko ne dolazi..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Malo je samo čudna situacija, dofurao si :

    1. Ljubičića, on će ti se raspadat na beku, veza ti je ista kao i prošle godine dakle, jedino imaš manju širinu jer si prodao / posudio Tolića, vjv Gojaka, Franjića nema više, ne može krpat

    2. Boška Šutala, out je pola sezone minimalno, dakle obrana ti je opet jednaka onoj od prošle godine, samo manja širina.

    3. Josipa Drmića, on će svakako bit pojačanje
  • Robredo276
    265


    Ajmo pogled s vedrije strane..

    Uvodno

    Imamo odličnu ekipu koja je dugo skupa i za koju je super da nije oslabljena, čak i da nije ojačana.

    1. Ljubičić se neće nužno raspadati na beku, jer se Bočkaj svima vidljivo podiže. Nisam bas uvjeren da ce to biti dovoljno za LP, ali neće to Ljubičić stalno krpati, Bočkaj će dobiti, a ja vjerujem čak i iskoristiti svoju šansu.

    2. Šutalo. Mislim da nikad nijr postojao plan za stoperski par Šutalo - Šutalo, koliko god se mi ložili na to. Plan je bio prodati "Joška", uvesti Boška. Josip zbog ozljede nije prodan, ostaje nam on i imamo solidnu stopersku liniju..

    3. Za Drmića se slažemo + konkurencija pridonijela buđenju Petka.

    Ja sam posve zadovoljan mirnim transfernim rokom, premda bih svakako volio da smo doveli obrambeno i trkački kvalitetnog lijevog beka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions