• IstinaZaDinamo
    2k
    S obzirom da se po tko zna koji put trazi lijevi bek, evo jedan slobodan trenutno

    Ghislain Konan
  • db-izbjeglica
    15.4k
    S obzirom da se po tko zna koji put trazi lijevi bek, evo jedan slobodan trenutno

    Ghislain Konan
    IstinaZaDinamo

    Samo ako dopusti da mu na dresu piše KONAN BARBARIN
  • SAS1987
    14.7k
    pregovara se sa krilnim igracem iz Argentine.
  • Orc123
    8.1k

    Mislis da si smijesan?
  • Orc123
    8.1k

    nemoj me vuc za jezik i radit budalu. Drzim se neke razine komunikacije ovdje ali na granici sam da je prijeđem. Nauci se osnovama zdravog i konstuktivnog komuniciranja a podjebavanja ostavi za svoje doma.
  • Orc123
    8.1k
    Ne mislim vise pisati ovdje jer ocito da ovo nije forum na kojem mozes izraziti svoje misljenje, razmijeniti iste sa drugim forumasima, a sve iz zelje za jos bolji i uspjesniji Dinamo. Svaka cast vecini forumasa koji znaju lijepo konstruktivno komunicirati. Bilo mi drago. I rako nismo bitni mi nego Dinamo!! Zz
  • deda
    32.7k
    Orc123 nemoj se funjiti. Tu i tamo malo podjebavanja nije loše. Jebiga tebe su svi upamtili po Ojedi. Ja bih bio najsretniji da on potpiše za nas ili bilo kog drugog samo da ga stavimo na stranu, a da ti možeš normalno dalje pisati.
  • Papastrumf
    12.4k

    Ma samo se registriraj s novim nadimkom i riješena stvar. Budu ti pojedininci podijelili iskustva.
  • Captain America
    17.7k
    Ovo je forum i sve je tu do dobronamjerne zezancije (nisam još primijetio da je neko prešo granicu osim rusofila kojem je smetala tekma s Kijevljanima). Kao što ti deda kaže, obilježen si zbog zagovaranja Ojede, al nije to ništa loše i razlog za napuštanje foruma zbog dobronamjerne zezancije.
  • Armagedon13
    959
    Federico Ricca napušta Brugge,ulazi u zadnju godinu ugovora,ne bi trebao biti skup
  • marcio amoroso
    36.6k

    On se spominjao i prije 2, 3 godine ako se ne varam.
  • Armagedon13
    959

    Je kod Bjelka,pa je na kraju došao Moub...
  • Markelo
    2.6k
    Nemojte da nas Ojeda i Brkljačin ćaća zavade. Nebitni likovi
  • Neki tip
    21.3k
    Federico RiccaArmagedon13
    On se spominjao i prije 2, 3 godine ako se ne varam.marcio amoroso

    Pa taj lik je cijelu sezonu proveo ili ozlijeđen ili na klupi ili na tribini.

    Kako bi nam trebao biti pojačanje?

    U 3 sezone u Club Bruggeu skupio je manje od 2k minuta u ukupno 31 utakmici u Jupiler ligi. U 3 sezone, ponavljam.

    Ove godine igrao 9 tekmi, ali 451 minutu, dakle 50ak po utakmici u cca svakoj četvrtoj u kojoj je uopće sudjelovao..

    Tko ne treba Club Bruggeu, čak ni dok ga imaju pod ugovorom, teško da je Dinamu pojačanje. Malo pojednostavljeno, jer okolnosti mogu biti razne, ali ovaj u 3 sezone nijednu tamo nije bio ozbiljan igrač prve momčadi.

    Club Brugge je u deku gore dolje naša razina. Po koeficijentu su i nešto slabiji, ali tu je to negdje. Bolji nisu.

    Velim, ak njima u 3 godine nijednu godinu nije valjao, ak je sezonu prije prelaska u Belgiju za Malagu odigrao 14 utakmica u sezoni.. onda to jednostavno nije nama potrebna razina.
  • Nino Bule
    13.8k
    Imamo li kakve insajdere, dolaze li ikakve ponude za nase igrace. Bas je veliko zatisje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions