• deda
    32.7k
    Dobar potez s Julardžijom. Sve te dečke koji imaju već 21, a nisu ni blizu prve momčadi treba raskidat ugovore i stavit buyout opciju.
  • Markelo
    2.6k
    Hoće više porodit taj Boškin transfer. Uletim svaki put u ovu rubriku misleći da me čeka slika Boške u Dinamovom dresu kad ono jopet priča o Ojedi
  • Keyser Soze
    10k
    I ja baš gledam u nadi da ću vidjet video dobrodošlice, al ništa još
  • Captain America
    17.7k
    Polako dečki, Emrelija smo do skoro do ponoći čekali :lol:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Nisam znao da ima tolikih fanatika koji zeljno iscekuju video dobrodoslice :lol:. Pomalo, dosao je B. Sutalo potpisat ugovor i predstavit se, sigurno nije dosao turisticki. Bilo predstavljanje danas il sutra apsolutno nebitno.
  • Mališan
    1.8k
    Zezam se malo, ali Pjaca je kao prvo - lijevo krilo. Oršić je još uvijek tamo i ama baš nikoga na tom krilu ne bih radije od njega. Ako ode, o tom potom.Neki tip· sa Zapada

    Pjaca već neko vrijeme igra čistu špicu ili nekakvu "plutajuću" špicu, ali da, slažem se da nam nije ni potreban ni isplativ
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Belgijski mediji pisu da Dinamo zeli dovesti Mateja Mitrovica nakon sto je on raskinuo ugovor sa Club Bruggeom.
  • immerwieder
    1.4k
    znači taktika kao Otto na EP 2004, golman i stoperi
  • Armagedon13
    959
    Pa lijeve bekove smo pokupovali,sad stoperi ili kako bi Otto rekao fale još dva igrača
  • Derek Trotter
    338
    Gdje ćemo sa svim stoperima i jel uopće zdrav taj lik, kad god sam čuo za njega neš po medijima uvijek je bilo zbog nekih ozljeda..
  • Klenx
    5.6k
    Neka Mitrović slobodno produži u Hajduk
  • Ludovic IX
    7.3k
    Nekako mislim da to i je razlog raskida..da on ide dolje. Samo nek skupljaju otpatke. Opet s druge strane, HNL je postao opet privlačan za povratnike i to ne samo one islužene.

    Mi smo sa šutalom gotovi sa obranom. Sad me jedini nebi iznenadio neki kapitalac na krilu ali nekako sumnjam da će to do 8.mjeseca kad ti kapitalci vide da je dinamo bolja opcija od nekog Cadiza ili tak nešto.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Uvijek fale dva igrača.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Mitrović bi mogao u Rijeku.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mitrovića se svaki prijelazni rok spominje u kontekstu Dinama…

    Da hoće više potpisat za nekog i riješit si status za neki duži period, samo da se nas pusti na miru. Čovjek 3 godine nije ni rotacijski igrač, po bolovanjima je redovno, a i kad nije, ne koristi ga se ni kao zamjenu. Jedino ako nam treba netko vodu nosit, ali pretpostavljam da mu je plaća prevelika za tak neš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions