• Infinity
    16.4k
    Napravit cu se lud pa cu reci da je i ove sezone igrao jedan klub. Igrat ce i naredne, ali mislim da ce tribina biti rijesena.

    Salu na stranu, ali stvarno se ne mogu sjetiti nekog slicnog primjera, osim mozda onog sektora na San Siru koji je i dan danas zatvoren.
  • LovroZG
    1.3k
    Rijeka u napadu ima Obregona, Vučkića i svog Frigana. Jurić im ne bi bio prva opcija i njega je bolje poslat u neku Sloveniju il Belupo da se proba nazabijat golova i prodat dalje il izborit za šansu kod nas.
  • Stjepan
    479
    Prema večernjem listu Boško potpisuje sutra za odštetu oko 3mil eura.
  • BigZ
    472

    Bosko je polivalentan igrac koji moze pokriti vise pozicija u zadnjoj liniji. Primarno branic, koji moze igrati desnog i lijevog stopera u sustavu s trojicom otraga, desnog beka i desnog wing backa po potrebi.
    Tehnicki potkovan, fizicki dominantan, brz, odlican bez lopte, odlican s loptom. Dakle, moderan branic koji se ne boji igrati. Desnonogi Peric s ponekim odlikama Gvardiola (moje misljenje).
    Dinamo je zadnjih godina pokazao i dokazao da moze izbrusiti branice svjetske klase, ne sumnjam da ce to uciniti i s Boskom, koji po meni nije dobio pravu priliku u Italiji.
    Ovaj transfer (fingers crossed) me vise uzbuduje od transfera Drmica i Ljubicica. Dobit cemo pravog dragulja.
    Dao bi 6M za Erlica za kojeg nisi ni znao do prije par mjeseci, al ti smeta 4M za igraca koji je 2 godine mladi. Znam da volis gledati argentinsku ligu, al bih ti preporucio da pogledas koju tekmu Boska Sutala.
  • Orc123
    8.1k

    Ja bih tebi preporucio malo manje sarkazma a malo vise citanja s razumjevanjem. Nisam ni u jednom trenutku napisao da sam protiv dovođenja Boška jer mislim da je dobar potencijal, vec sam rekao da ga preplacujemo jer se nije nametnuo u Italiji i trebalo je pametnije ispregovarati. Ako je u pitanju 4 mil eura + bonusi + postotak onda bi to bio najveci ulazni transfer Dinama, a slozit ces se da to Bosko nije. Ako su u pitanju po drugim info 3 milje eura onda je vec to prihvatljivije i realnije. Ne treba preplatiti igrace. I nemoj uspoređivati Boska i Perica jer samo jedna karakteristika je dovoljna da postanu neusporedivi, a to je brzina. Sutalo je 5 puta brzi igrac , a za tehniku su tu negdje. Pratio sam ja i Sutala, a gledao i Erlica i znam puno vise nego sto ti mislis. Btw. Gledao sam jucer i Argentinsku ligu tj. Godoy i samo se jos jednom potvrdio moj stav da bi Ojeda bio najvece pojacanje. Covjek opet lagano smjestio 2 asista i opcenito bio najbolji igrac na susretu. Od udarca, do nabacivanja, tehnike, smisla igre...ali nebitno treba nam desno krilo jos kohe igra lijevom nogom i nebitno tko ce to bit samo da radi razliku. U Hrv takvog igraca nema i mora biti stranac. Za takvog igraca treba i odrijesiti kesu. . .
  • Mlađi referent
    12.3k


    Po kojem parametru je Erlić bolji od Boška? Kaj po tebi on može, a da Boško ne može?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Gledao sam jucer i Argentinsku ligu tj. Godoy i samo se jos jednom potvrdio moj stav da bi Ojeda bio najvece pojacanje.Orc123

    Do kada više :lol:
  • Orc123
    8.1k
    Nije stvar sto ovaj ne moze, a sto ovaj moze vec Erlic ima komtinuitet u Serii A, dokazao se. Ako me bas konkretno pitas po meni je Erlic bolji u duelu i skok igri. Fizicki dominantniji stoper. Dok je sutalo nesto brzi i univerzalniji.
  • Orc123
    8.1k

    Ajd citaj zasto sam to napisao pa ces shvatiti.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nije stvar sto ovaj ne moze, a sto ovaj moze vec Erlic ima komtinuitet u Serii A, dokazao se.Orc123

    Erlić je dvije godine stariji igrač koji je tek u sezoni 2020-21 dobio nekakav kontinuitet u Serie A, a do tad je i on tražio se po posudbama i to u slabijim ligama. Erlić ovo kaj je odigrao za repku, nisam siguran da je ikad odigrao za Speziju, ni po čemu nije iskakao. Boško nije imao toliko vremena, pogotovo kad se uzmu u obzir okolnosti oko lockdowna, situacije u Bergamu, način na koji je to sve ispalo za mladog igrača nemre bit gori. I onda još ode na posudbu i smjene mu trenera koji je inzistirao na njemu i uvale Tudora.

    U skoku je jasno bolji, još iz vremena u Osijeku se zna da je Boško loš u skoku, ali u duelu na zemlji, Boško jede malu djecu, s druge strane Erlić je tu loš koliko ovaj u zraku.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Čovječe od 119 postova ti je 115 o Ojedi. Opusti se malo. Ja mislim da je red da nam janje okreneš ako potpiše Ojeda :grin:
  • Orc123
    8.1k

    Nemam nista protiv dovođenja Boska kao ni protiv bilo kojeg dovođenja ukoloko postoji mogucnost da budemo jaci i konkurentniji. Nadam se da ce Bosko opravdati ocekivanja...
  • Orc123
    8.1k

    Odojka a ne janje gle samo se referiram na post od covjeka. Nebitno koji igrac, bitno da je pojacanje. Ako sad dođe Bosko i da dovedemo jesno krilo mi imamo nikad jacu momcad. E sad predstoji za vidjeti kako ce se Cacke snac ovdje, nezz po pitamju njega nisam nesto odusevljen ali ajd, neka me razuvjeri.
  • Dautbegović1
    92
    Sinoć pogledao utakmicu Godoya,to je treća koju sam gledao.Moj zaključak o Ojedi je preskup.Juče dvije asistencije,izveo korner.Najmanje igra desno krilo,leta po terenu.Vrlo dobar igrač,ali skupo brate
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions