• Kaktus Car
    490
    Još jedno desno krilo, lijevi bek i napadac, i sve petVeljko

    Koja bi bila svrha još jednog krila? Treba lijevi bek jer trener opet ne vjeruje trenutnom nominalno prvom lijevom beku i rotacijski napadač. Ne treba opet gomilati igrače.
  • Blue Label
    3


    Ogi ne može biti prva opcija na lijevom beku nikako zbog slabijih def karakteristika, to bi bilo samoubojstvo u europskim utakmicama.

    U HNL-u će vjerujem dobivat minute od početka kad krene ritam Europa/HNL.
  • Daliban
    1.6k
    Spominjalo se Mohu, da nije bilo ove ozljede vjerujem da bismo njega lako prodali i to za fine novce. Vjerojatno bismo natukli cijenu na konto interesa iz SA i Rusije. Ne bi me začudilo da smo uzeli nekoliko milijuna na njemu. Vidjet ćemo kakav će interes biti kada se vrati. Moha je dobar bek stvarno odličnih fizikalija i sigurno bi bio otvoren tim bogatim perifernim ligama.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Navodno došla ponuda za Baturinu iz Liverpoola, koliko je vjerovati neznam

  • Daliban
    1.6k
    Odjebati ih. Sa LP nismo primorani prodavati. Trenutno imamo konkurentan vezni red za LP, bez Baturine nemamo.
  • Nogo
    3.6k

    Cordoba je na liječničkom i uskoro potpisuje na 4 godine za nas!
  • Omake
    2.5k
    [reply="LaznjakProsineckog;482501

    Lik buba kao Maksim po diviziji. Vidi mu se to s profila. To o Baturini i Liverpoolu je s TM, koji je preuzeo s nekog mađarskog fan accounta Liverpoola gdje navode 3 igrača za kojim Liverpool kreće ako im propadne Zubeldia. Baturina tu nema smisla jer je Zubeldia šestica.
  • don
    5.5k
    zašto šaljete ovakve gluposti od nebitnih ljudi sa 100 pratitelja..
  • Omake
    2.5k
    a izvor vijesti instagram profil s 42 pratitelja
    Deep sigh.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Isti lik koji tvrdi da smo u kontaktu sa Satrianom...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Da mi je znati na kojem se napadacu radi. Al bolje ovako ,mislim da nece biti niko koga smo spominjali ovdje. Samo neka bude neko koga netreba googlati. Svidja mi se optimizam kod zajeca sto se tice Petka , kako hvali saradnju sa svima unutar kluba. Jbt imamo sve o cemu smo sanjali. Dinamovstinu, navijaci na tribinama , proslave. Jako sam optimistican i za playoff
  • CastAway1986
    1.4k
    niti smo u kontaktu sa Satrianom niti Liverpool želi Baturinu..Sramota je uopće lijepiti ove gluposti random likova s Twittera ovdje
  • Zagi
    7.6k
    Ova provala na X-u za Baturinu je najvjerojatnije čista izmišljotina ali baš sam jučer razmišljao da je sada tajming za kupovinu Martina. Cijena će mu drastično porasti do slijedećeg prijelaznog roka.
    Baš kao kaj je prošlo ljeto bio pravi tajming za kupovinu Ivanušeca.

    Samim time definitivno nije vrijeme za prodaju.
  • javolimtebejako
    1.5k
    ZubeldiaOmake

    ZubeldiaOmake

    ko ti je taj? :razz:
  • Omake
    2.5k


    Izvinjavam se, zamijenio Igora Zubeldiu s Martinom Zubimendiom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions