• LovroZG
    1.3k
    Mandžukić neće sigurno igrat za kikiriki tako da je on velki rizik...
  • Ludovic IX
    7.3k
    Dok ih ne vidimo u dresu, to su samo špekulacije..
    Iskreno, Čop nikako. Mandžo po meni ako ima volje i prođe pripreme, definitivno ima mjesta. Nebi se ja baš začudio da njemu voljni moment poraste do toga da želi karijeru završiti u stilu..a ako ne, hvala lijepo i doviđenja..
  • Krizy
    44.2k
    Ma novinari nemaju o čemu pisati pa se (većinom) razbacuju imenima. Evo popisa već 15 igrača spomenutih kao mogući novi igrači Dinama a realno je očekivati možda 2 nova igrača.

    Vladan Kovačević
    Kyriakos Papadopoulos
    Leonardo Sigali
    Tin Jedvaj
    Casper Höjer
    Jordan Morán
    Alexandru Cretu
    Dorukhan Toköz
    Lukas Kačavenda
    Besar Gudjufi
    Roko Šimić
    Deni Jurić
    Taichi Hara
    Duje Čop
    Mario Mandžukić
  • Dino
    2.7k
    Super mi je kak se svaki prijelazni rok prica o velkom povratku nekih od bivsih igraca iako svaki put bude patka.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Čop može biti važan rotacijski igrač, ako ode Petko ne smijemo si dopustiti da ostanemo samo na Gavranoviću jer ipak igramo na 3 fronta, a Andrić i Kule ipak nisu dostojne zamjene po meni.
    Povratak Mandžukića mi je bezveze, vjerojatno bi bio top za našu ligu, ali je star i sigurno skup.
    Špekulira se o povratku Pjace i to bi volio vidjeti, možda se može vratiti na onu svoju razinu i opet doći do reprezentacije.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Ovo za Mandžu uzmite kao dozu rezervre, jer to je tekst o povratku, koji je napisao ni manje ni više nego Olivari.. :roll:

    Koji je ujedno napisao kako SN imaju jako jako tajan, ujedno blizak izvor klubu. Tako da..
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Kad bi Pjacu uspili vratit to bi bila bomba
  • jp23
    2.7k
    Jel bi povratak Pjace značio i odlazak Oršića?
  • Deleted User
    3
    munjeviti jurić iz šibenika je moćan napadač. tehnički potkovan, vrlo brz, fizički jak.
    jedini problem koji vidim je taj da sam jurića većinom vidio u polukontrama i kontrama, ali zabio je neke golove i snalažljivo u 16ercu. ali gol koji mu je poništen protiv lokomotive pred kraj sezone vrh. tu me je kupio. sprint s centra, iza njega prašina ostaje i lagani lob na kraju.
    andrić, kulenović doviđorno.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Onaj gol protiv nas u Zagrebu je također bio vrhunski.
    Meni se Jurić također sviđa kao napadač.
    Osobno nebi imao ništa protiv trojca Petković, Gavranović, Jurić. Apsolutno dovoljno za nas.
  • miro
    4.5k
    Pjaca bi bio super jer je u najboljim godinama, uspio je izgurat sezonu bez ozljeda i taman bi sad mogao opet krenut uzlaznom putanjom. U Dinamu će sigurno imat više prilika i čekat će ga se duže nego u bilo kojem talijanskom/njemačkom klubu. Ima 26 godina, a čini mi se da je s toliko i Oršić došao natrag doma.
  • Eduardo
    20.4k
    munjeviti jurić iz šibenika je moćan napadač. tehnički potkovan, vrlo brz, fizički jak.
    jedini problem koji vidim je taj da sam jurića većinom vidio u polukontrama i kontrama, ali zabio je neke golove i snalažljivo u 16ercu. ali gol koji mu je poništen protiv lokomotive pred kraj sezone vrh. tu me je kupio. sprint s centra, iza njega prašina ostaje i lagani lob na kraju.
    andrija91

    A mi iz sezone u sezonu imamo sve bolju kontru tako da ima taj transfer logike.
  • Neki tip
    21.3k
    Nemojte (se) zajebavat, pa za kontre imamo Kastratija.
  • Majki2111
    3.2k
    I ne samo za kontre. Donosi zapravo puno više dobrog na terenu od opasnosti u kontri. :smile:
  • Deleted User
    3
    ide kastrati, ide kastratiiii a tu je negdje i lopta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions