• Orc123
    6.2k
    EL ima ogroman znacaj, ne zavaravjmo se...trenutno nosi ista sredstva ko LP prije cca 10godina....samo pogledajte kakvi klubovi igraju EL i sve ce vam biti jasno! KL je ipak dvije razine iza EL a s LP nije usporediva opce.....
  • Orc123
    6.2k

    A znas zasto? Zato sto bi mi klinca od 18 do 21 g iz vana doveli za free agent ko Torenta ili u najbolju ruku platili neki kikiriki, a u HNL isto takve placamo po 3mil eura...tu ti je razlika. Ima i vani talentiranih igraca koje mozes dovesti za cca 2-3 mil eura i imat ces realnu sansu da masno zaradis kasnije ali mi se bojimo uloziti u takve igrace jer ce medijska masinerija mas popljuvati ako slucajno ne uspije bas kao i svi nerealni navijaci kojima su stranci prvi na tapeti, dok s druge strane kad nasi ispanu promasaj nikom nista. Nemres vani dovest fop klinca za 1mil eura jbg. Treba nekad probati i tu shemu. Salzburg tako dovodi klince za 2,3,4mil eura i jbg nekad promase ali rijetko koji od tih ne ispadne dobar igrac!

    Sve se svodi na skauting i kakvi ga ljudi vode. Imam osjecaj da smo de sad puno digli u tome i trebalo bi malo prosiriti vidike jer nemojmo se lagati nemamo ni priblizno najtalentiranije klince, vidi se iz prilozenoga u omladinskim uzrastima repke gdje nas sisaju drzave tipa Rumunjska, Gruzija, Ukrajina i slicne..... Kako ima tu talentiranih klinaca tako ima jos talentiranijih i vani samo ih netko treba peonac i platiti ih na kraju

    on je katastrofa, nema se kaj izboriti. Za njega je mali Brekalo bio r. Carlos pa vidi kako je zavrsio.
  • Time
    641

    Nije ni otisao na pripreme,moja greska
  • Time
    641

    Tin Miljak je desno krilo...otisao je na pripreme,ne znam o kakvom se igracu radi.
  • Ijayi Atiemwen
    860
    Insajderi...Što ćemo s Perićem, Živkovićem, Emrelijem, Moharramijem...?
  • vjeko1701
    6.3k
    Ne borim se oko ničega. Tvoja izjava je da Dinamo ne može pronaći pojačanje u zapadnoj ligi (ja sam uzimao liga 5 + Portugal). Ja sam ti dao primjere igrača koji pokazuje da možemo i ne, nisu sve slučajnosti i iznimke.

    A poduža lista promašaja može demonstrirati da možemo promašiti ali ne i da se ne možemo pojačati.
  • Noel
    4.4k
    Na promo videu za predstavljanje dresova u nedjelju su dva igrača. Jedan je Torrente koji je danas predstavljen a koji je drugi? Pjaca nije. Baca po frizuri jedino na Ivanušeca. Ajmo insajderi..
  • Keyser Soze
    8.8k
    Meni baca na Ademija
  • nemapredaje
    2.3k


    Petko, i stav i frizura
  • OsamŠest
    2.8k
    Tresu mi se ruke dok ovo pišem. Iz profila baca na Menala..

    :smile:
  • Crni86
    1.6k
    meni baca na prvu na kramu/ivanuseca.

    Al vrlo vjv je pjaca
  • don
    2.6k
    Na promo videu za predstavljanje dresova u nedjelju su dva igrača. Jedan je Torrente koji je danas predstavljen a koji je drugi? Pjaca nije. Baca po frizuri jedino na Ivanušeca. Ajmo insajderi..Noel

    obrijana vlatka peras
  • strumfich
    176
    Sto mislite o Kristijanu Bistrovicu ako Gnezda Cerin propadne? Sam igrac ima veliku zelju za doci
  • CastAway1986
    1k
    Nebi rekao niti da je Petko niti Ademi !
    Odoh izmolit krunicu da je netko od dvojca AGČ ili Žan Celar :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions